Riverside County سرپرستان برای رای دادن در بررسی کلانتر استفاده از نیروی دهها سیاست

کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:58 PM EDT Jun 9, 2020این شهرستان ریورساید هیئت ناظران قرار

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران قرار است رای گیری روز شنبه در یک اندازه گیری به پیشنهاد استاد راهنما V. مانوئل پرز محکوم به مرگ جورج فلوید و نیاز شهرستان کلانتر به انجام یک بررسی از سیاست های خود و ارائه یافته های آن به هیئت مدیره.

پرز اعلام کرد این طرح در ژوئن 5, که محکوم اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس که منجر به Floyd مرگ است. فلوید — گزارشی مرد — درگذشت مارس 25 سابق مینیاپولیس افسر پلیس Derick چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که تلاش برای دستگیری او به اتهام استفاده از تقلبی 20 دلار در یک فروشگاه در نزدیکی.

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه افسر پلیس نیز در این حادثه متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. تمام چهار افسران اخراج شدند.

پرز نیز نامیده می شود برای Riverside County هیئت ناظران به حمایت از یک بررسی کلانتر بخش سیاست بر استفاده از نیروی توده تظاهرات رضایت قبل از جستجوهای دهها جنسيت شناسایی پلیس جامعه و کاهش جرم و جنایت. پرز تشویق دولت شهری در Coachella Valley برای انجام همان.

"ما ایستاده متحد با افرادی که به صورت قانونی با نشان دادن و مسالمت آمیز در اعتراض به بی عدالتی و بی معنی کشتن جورج فلوید و دیگران" پرز نوشت: در این بیانیه است. "این است که به ما به تغییر ما می خواهید برای دیدن به بخشی از راه حل و به سوی آینده ای بهتر برای همه است."

یک ویدیو از فلوید مرگ به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی است و باعث تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. اولین تظاهرات در شهرستان ریورساید و Coachella Valley اتفاق افتاده در هفته گذشته با تظاهرات در پالم دزرت در ژوئن 1 نقشه کشی صدها نفر. آن روز county, اعمال مقررات منع رفت و آمد از 6 بعد از ظهر

حکومت استفاده شده است, استان ها و شهرهای بزرگ پس از تظاهرات منجر به غارت و خشونت پس از تاریک حتی به عنوان برخی از طرفداران استدلال آنها محدود کردن حق تظاهرات مسالمت آمیز به جمع آوری.

اعتراض در ژوئن 6 در اموزش هاردی پارک در پالم اسپرینگز دیدم نزدیک به 1000 نفر جمع شده بودند و خواستار پایان خشونت پلیس و یک چشم انداز جدید برای پلیس. این به اندازه کافی به اندازه کافی است, تظاهرات سازمان یافته توسط یک گروه از دختران نوجوان از فعالان به نام عدالت جوان طرفداران جذب شرکت کنندگان از همه سنین و نژادها است.

"می آید زمانی که سکوت است بخشی از این مشکل گفت:" هینا ملک یکی از سازمان دهندگان و ارشد در لا کوئینتا ،

"اجازه دهید ما در جهان نشان می دهد که اگر چه ما رنگ پوست ممکن است متفاوت باشد, ما خونریزی همان رنگ" او گفت:, و اضافه کرد که پس از سه سال بدون "مناسب رهبری" در امریکا آن را "زمان برای عمل است."

پرز مشخص شده در سند حمایت از حرکت خود را که یک بررسی از کلانتر اگر مورد تایید خواهد بود انجام شده توسط هر دو کلانتر و شهرستان مدیر عامل شرکت جورج جانسون پرز گفت: دوره نقد و بررسی سیاست ها کمک می کند تا به ساخت اعتماد عمومی است.

"بسیار مهم است که ما به دنبال بازخورد از ساکنان ما در پلیس خدمات ارائه شده را در مورد جوامع امن تر" پرز نوشت.

پرز پیشنهاد کرد که این بررسی شامل همکاری با اعضای جامعه که "به طور نامتناسبی تحت تاثیر جرم و جنایت" به تشویق خود ادامه مشارکت در محور اصلاحات است.

رودخانه شهرستان کلانتر گشت شهرستان unincorporated زمین; فراهم می کند پلیس برای قرارداد شهرستانها مانند نخل کویر, رانچو میراژ Indian Wells, La Quinta و Coachella; و عمل در این شهرستان پنج زندان.

Riverside County Sheriff انجمن رئیس جمهور لایحه جوان صادر شده در پاسخ دوشنبه به پرز برای تماس سیاست, نقد و بررسی, نمایندگی از هزاران نفر از نمایندگان که اتحادیه نشان دهنده.

جوان بیانیه پیشنهاد بررسی سیاست های غیر ضروری است , در بخشی به دلیل کلانتر به عنوان یک انتخاب رسمی به تنهایی قدرت به آغاز چنین بررسی و عمل به یافته های آن به جای یک county سرپرست.

"در حالی که ما درک زمان ویژه در پلیس ما باور نمی کنیم که این سازنده به سیاسی تقاضا در مقیاس کامل بررسی سیاست های زمانی که آنها لازم نیست که از قدرت قانونی برای تنظیم و یا تغییر هر گونه سیاست است که بررسی" جوان نوشت: در این بیانیه است.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب