آنچه که ما در حال از دست رفته زمانی که ما در محکوم کردن "خشونت" در تظاهرات

یک بیماری همه گیر شده زندگی بیش از 100,000 آمریکایی ها قرار داده و بیش از 30 میلیون از کار و به بالا از آن خام

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

یک بیماری همه گیر شده زندگی بیش از 100,000 آمریکایی ها قرار داده و بیش از 30 میلیون از کار و به بالا از آن خاموش شده است وجود دارد و تقریبا 30 روز گرفتار در نوار ولگردی و قانونی شکنی از پلیس و لباس شخصی به خشونت علیه مردم سیاه و سفید. برای برخی از, آن ممکن است احساس مانند ملت است که در آستانه نزدیک به کتاب مقدس سطوح از هرج و مرج است.

پاسخ های سراسر کشور که آیا شما آنها را شورش (و شما نباید) و یا این که آیا شما آنها را تظاهرات و قیام ناآرامی و یا قیام در حال تحت پوشش محلی و ملی, اخبار و رسانه های اجتماعی. به عنوان یک استاد روزنامه نگاری که مورد مطالعه و تجربه پوشش رسانه ها از تظاهرات سال من بارها و بارها چگونه ضعیف این وقایع منتقل شوند توسط رسانه ها و درک عمومی است. در اینجا چیزی است که مردم اخبار را باید درک به منظور رسیدن به آنچه که واقعا در رفتن و ایمان خود را نگه دارید در امریکا اسمی دست نخورده در این فرآیند است.

اول, مهم است به درک دستور از اخبار است که به چشم بر روی صفحه نمایش که آیا شما این است که صفحه تلویزیون و یا در دست خود را. شبکه ها تمرکز بر روی عینک: آتش سوزی, مردم گریه و پنجره های شکسته به جای بزرگتر داستان. در اکثر موارد (مانند آنچه که در فرگوسن میسوری و, Baltimore, مریلند, تظاهرات چند سال پیش) صدمه به اموال و آتش سوزی محدود به یک منطقه کوچک و حتی در آن زمان بسیاری از مردم فقط در مورد فرز اما تکان دادن زاویه دوربین و عکس های شما می خواهید به این باور است که هر خبرنگار اضافی در Saving Private Ryan و هر اعتراضی به نظر می رسد مانند Kanye را "No Church in the Wild" تصویری.

در این اعتراضات معمولا به طور کامل مصرف می شود با هرج و مرج است. شب پوشش خواهد به ندرت نشان می دهد یک نقشه شهر نشان می دهد که دو بلوک بیش از یک خیابان که به نظر می رسد مانند یک "شهر را فرا گرفته در شعله های آتش" وجود دارد یک CVS هنوز باز برای کسب و کار. مطبوعات هجوم آوردند به تصاویر دراماتیک به عنوان یک اعتراض استعاره یک پدیده جدید نیست.

بیشتر مقدار از اموال خسارت نسبت به معترضان این است که اغلب ناشی از پلیس و یا انفعال در مواجهه با حلال های عمومی رفتار چیزی است که من شاهد بوده ایم از فرگوسن به راست تظاهرات در Charlottesville, Virginia. پارگی کپسول های گاز هنوز هم می تواند سوختگی دست خود را ساعت پس از آنها راه اندازی شده است توسط پلیس, شراره پرتاب شده توسط riot response تیم با بی پروا اجازه دهید به تنهایی زندگی می کنند و مهمات و نارنجک فلش.

گاهی اوقات به خاک سپرده شد و در پایان پس از اعتراض گزارش توسط مقامات محلی این واقعیت است که پلیس مهمات اغلب شروع آتش سوزی در تظاهرات, اما این است که به ندرت گزارش شده توسط مطبوعات و شده اند وجود دارد چند جای تعجب معترضان بازداشت برای آتش سوزی نسبت به آتش سوزی که فوران در طول ناآرامی. است که به احتمال زیاد به مجموعه ای از ردیف خانه های به آتش کشیده و سه نوجوانان در ماسک صورت با "نه عدالت بدون صلح" نشانه یا دو سوختن گاز اشک آور پوسته نشسته در توده ای از برگ های خشک و روزنامه به مدت دو ساعت ؟

این نشان می دهد که برخی از معترضان نمی تواند خشونت و یا صدمه به اموال اما ناظران اجازه دهید به تنهایی و روزنامه نگاران باید تفاوت بین بازیگران مختلف است که در واقع در صحنه در طول ناآرامی های مدنی. شما باید فوق پلیس که مسلح هستند. سپس شما باید هرج و مرج عوامل و آنارشیست ها که نفوذ تظاهرات مسالمت آمیز با خود دستور. این تئوری توطئه در مینیاپولیس به تنهایی ویدئوها پدید آمده از عجیب لباس پوشیدن مردم فقط درگیر شدن در گستاخ اموال تخریب. هیچ کس نمی داند که آنها چه کسانی هستند اما بعید به نظر می رسد که آنها در حال معترضان.

سپس شما اجرا از آسیاب فرصت طلب جنایتکاران. هنگامی که پلیس پس از اشغال اذیت و آزار و corralling معترضان مسالمت آمیز و خیابان ها پر از دود آن را بسیار آسان به شکستن را به یک Verizon, فروشگاه, فروشگاه زیبایی و یا یک فروشگاه مواد غذایی و نگاهی به آنچه شما می خواهید. این افراد اغلب تلفیق شدهاست با انقلابیون واقعی که معترضان که هدف واقعی سازه ها و نمادها از سوء استفاده و ظلم و ستم. برای معترضان که عصبانی هستند در مورد خشونت غیر قابل توصیف پلیس در مینیاپولیس سبقت و سوزاندن سوم پلیس حوزه خاص عمل شورش. این اساسا متفاوت از عمل با استفاده از هرج و مرج از دو بلوک بیش از حمله به یک مغازه مشروب فروشی.

و البته هیچ یک از این بازیگران باید اشتباه با صدها نفر از مردان و زنان مسالمت آمیز اعتراض که معمولا در معرض اقدامات تلافی جویانه و خشونت آمیز توسط پلیس. به همین دلیل است که "آنها در حال سوختن جامعه خود را در" روایات بسیار گمراه کننده و خطرناک است. آن را غیر مسئولانه به تشخیص نیست که "آنها" در حال صحبت کردن در مورد.

که ما به ارمغان می آورد شاید مهم ترین چیزی که به درک در مورد چگونه به تماشای تظاهرات: در این زمینه از چه نوع اعتراض جلب پلیس پاسخ. بیش از سه ماه گذشته 24 ساعته شبکه های کابلی را به طور گسترده پوشش داده عمدتا سفید مسلح مردان و زنان تهدید پلیس و سیاستمداران در دولت capitols در سراسر کشور بیش از coronavirus مستند سیاست.

چگونه اغلب شما دیده می شود پلیس ضد شورش? در واقع پلیس به ندرت استفاده از زور و یا حتی در حال حاضر در نیروی (اعتراض سپر سیاه کلاه و غیره.) زمانی که محافظه کار و یا گروه های جناح راست از اعتراض. هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک گروه از ضد سقط جنین فعالان دریافت اشک آور و گاز کشته? در عین حال به سمت چپ متمایل گروه و به خصوص گروه های اقلیت تظاهرات خود را اغلب ملاقات با نشان می دهد از زور. گروه های جناح راست, تف در چهره پلیس در به طور منظم دنده در میشیگان در حالی که مگس کش زدن تیم ها نشان می دهد تا مانند سربازان طوفان به شعار در مینیاپولیس.

فقدان این زمینه است و حتی بیشتر خورنده زمانی که مطبوعات ملی پوشش را انتخاب یک منطقه عملیات از اعتراض بیش از دیگری است. مردم در حال راهپیمایی در شهر فینیکس, آریزونا; کلمبوس, اوهایو و نیویورک در همبستگی با جورج فلوید و در نیوبرانزویک گرجستان برای Ahmaud Arbery و در لوئیزویل کنتاکی برای Breonna تیلور. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در طول لویی تظاهرات اما خبری 24 ساعته پوشش پوشانده با تصاویری از ساختمان های آتش در مینیاپولیس به عنوان اگر آن را به طور پیش فرض از تظاهرات به جای پرت.

بنابراین آنچه که باید خود را اصلی غذای آماده به عنوان یک آمریکایی نگران آینده کشور ؟ تظاهرات نیست به سادگی داستان "بچه های خوب" و "بد" بدون توجه به جایی که شما سقوط در طیف سیاسی است. وجود دارد بازیگران همه عامل به طور همزمان و همه بیش از حد اغلب محلی و حتی ملی گزارش را پوشش می دهد تنها داستان از سیاستمداران محلی و پلیس که منافع مقرره در ارائه خود را به عنوان ضعف و محاصره به عنوان مخالف به غفلت و آتش زا.

سابق مینیاپولیس افسر درک چوین که دوخته جورج فلوید با قرار دادن زانو خود را در گردن برای تقریبا نه دقیقه بازداشت شده است و اتهام قتل عمد و غيرعمد توسط مقامات محلی است. همه حساب آیا آن را مینیاپولیس (یا لویی یا Brunswick) اگر پلیس و اوباش که مرتکب این اعمال خشونت بودند همواره دستگیر و به اتهام آن را بسیار محتمل است که این اعتراضات خواهد بود کمتر فرار است.

از همه مهمتر تمرکز و تقویت خسارت به اموال بیش از این از دست زندگی است که موجب ناآرامی برای شروع با یک انعکاس مطبوعات را ghoulishly اولویت های نابجا. به عنوان یک, اخبار, مصرف کننده, شما لازم نیست که برای تغذیه این جانور. شما می توانید انتخاب کنید به دنبال مردان و زنان بر روی زمین پوشش وقایع را به عنوان شهروندان نگران. شما می توانید از طریق الک کردن تفاله از در نظر گرفتن اخلاق صاحب نظران و با توجه به داده های روی زمین در مورد چه چیزی باعث تظاهرات. (این همه اما پیش بینی پنج سال پیش است.) شما می توانید حاضر به تسلیم به goodthink و جلوگیری از استفاده از کلماتی مانند شورش اعتراض و مقاومت قابل معاوضه.

به عبارت دیگر شما می توانید صادقانه اطلاع شهروند آمریکایی و تشخیص دهند که هموطنان آمریکایی خود را در حال صدمه زدن و ابراز درد خود را. آن را نمی باید فیلتر شده و مقادیر از طریق دولت و یا مطبوعات به مشروعیت.

Jason Johnson استاد سیاست و روزنامه نگاری در Morgan State University در بالتیمور; سیاسی مشارکت کننده در MSNBC, Grio و Sirius XM; و نویسنده کتاب مشاوران سیاسی و مبارزات: یک روز به فروش برساند. شما می توانید او در دنبال @DrjasonJohnson.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن