CSUSB نخل کویر جوایز بیشترین تعداد مدارک تحصیلی پس از افتتاح در سال 1986

Amaray D. Alvarez پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:24 PM EDT Jun 10, 2020Cal State San Bernardino را نخل و

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

Cal State San Bernardino را نخل و کویر دانشگاه, جایزه خواهد 421 کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای درجه در بهار امسال بیشترین تعداد در تاریخ این دانشگاه پس از افتتاح آن در سال 1986.

در سال گذشته نخل و کویر دانشگاه اعطا 394 مدارک دانشگاهی. با توجه به رشد دانشگاه و تعدادی از فارغ التحصیلان انتظار می رود افزایش در هر سال.

"تبریک صمیمانه من به CSUSB نخل و کویر دانشگاه, کلاس 2020 و خانواده های آنها گفت:" جیک زو رئیس CSUSB نخل و کویر دانشگاه در آزادی مطبوعات. "من بسیار افتخار از فارغ التحصیلان ما که وارد به خط پایان بی سابقه ای در طول زمان. آنها همیشه بخشی از PDC خانواده و من مشتاقانه منتظر دیدن دستاوردهای خود را و کمک در آینده!"

Kameron Manshadi زندگی می کند که در رانچو مایراج و دریافت مدرک لیسانس در پرستاری انتخاب شده است به عنوان نخل و کویر دانشگاه ممتاز در مقطع کارشناسی دانشجو برای سال 2020 است.

این سال را شروع مراسم به تعویق خواهد افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دانشگاه هدف این است که به رسمیت شناختن فارغ التحصیلان با یک مراسم سنتی که آن را بی خطر است برای جمع آوری در جشن. هیچ مجازی و یا جایگزین مراسم اعلام شده است در این زمان.

این CSUSB نخل و کویر دانشگاه, پیشنهادات کارشناسی و کارشناسی ارشد و درجه دکترای خود را در رهبری آموزشی و اعتبار آموزش و گواهینامه ها. پردیس دهکدهای از 1600 دانش آموزان و نقش حیاتی در آموزش و آموزش Coachella Valley جمعیت رو به رشد.

Amaray آلوارز در یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در amaray.alvarez@desertsun.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب