هرمان قابیل 2012 ریاست جمهوری مدعی می میرد پس از عقد قرارداد Covid-19

هرمان قابیل سابق رستوران اجرایی و 2012 جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری درگذشت پنج شنبه پس از بستری با C

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

هرمان قابیل سابق رستوران اجرایی و 2012 جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری درگذشت پنج شنبه پس از بستری با Covid-19.

قابیل بود 74 ترین بالا مشخصات شکل سیاسی به مرگ در این بیماری همه گیر. او خدمت به مدت 10 سال به عنوان مدیر عامل پدرخوانده پیتزا زنجیره ای از سریع-رستوران های گاه به گاه. او نیز فعال بود و در سیاست و سیاست عمومی برای بسیاری از زندگی خود را در خدمت چند تن ظرفیت در بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی و مشاوره باب دل 1996 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی قبل از اینکه او به دنبال کاخ سفید خود را در سال 2012.

در طول سال 2012 مسابقه قابیل برای او شناخته شده بود 9-9-9 مالیاتی طرح: جایگزین کد فعلی مالیات با 9 درصد معامله کسب و کار مالیات 9 درصد مالیات بر درآمد شخصی و 9 درصد فدرال مالیات بر فروش. او به طور خلاصه رسید به بالای جمهوری خواه اولیه زمین کوچک سرب بیش از نامزد احتمالی میت رامنی در ماه اکتبر سال 2011. اما پس از چندین اتهام آزار و اذیت جنسی, قابیل به سرعت کاهش یافته و در نظر سنجی و او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در ماه دسامبر قبل از رای گیری آغاز شد.

او مانده بود و فعال در عرصه سیاست با شور و شوق حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. قابیل با حضور تهمت بحث برانگیز ژوئن 20, کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما برگزار شد بیش از اعتراضات بهداشت محلی مقامات. او آزمایش مثبت کمتر از دو هفته پس از حضور در این تجمع هر چند آن را نمی ممکن است به تعیین که در آن قابیل قرارداد Covid-19 با توجه به برنامه سفر.

هرمان قابیل و حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ژوئن 20.
نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

او اعتراف کرد به Atlanta-منطقه بیمارستان در تاریخ 1 ژوئیه و درگذشت و در روز پنج شنبه. قابیل که جان سالم به سرطان روده بزرگ دهه قبل را در نظر گرفته شده است در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض شديد از coronavirus با توجه به سن و سابقه پزشکی.

"ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با COVID-19 که این رفتن به یک مبارزه است. او تنفس مشکل و به بیمارستان منتقل شد و توسط آمبولانس" دن Calabrese, سردبیر HermanCain.com نوشت: در یک پست اعلام قابیل مرگ است. "همه ما دعا کرد که اولیه meds آنها به او را دریافت کنید تنفس خود را به حالت عادی بازگشت اما روشن شد خیلی سریع بود که او در یک نبرد است."

قابیل است یکی از بیش از 151,000 آمریکایی ها به مرگ تا کنون در Covid-19 گیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب. به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 70s او متعلق به دو گروه است که به طور نامتناسبی بیشتر در معرض این ویروس.

پس از اخبار خود را تشخیص بسیار مورد توجه قرار گرفته زمان قابیل تشخیص, در آینده, به زودی پس از او با حضور تهمت را تولسا تجمع (که در آن او همیشه یک ماسک). اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد هرگز شناخته می شود چگونه او قرارداد Covid-19. قابیل هنوز سفر غالبا با توجه به خانواده خود و coronavirus موارد در حال افزایش است, در بسیاری از ایالت ها از جمله مادری خود گرجستان.

کارشناسان گفته اند که حوادث مانند مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی عمدتا maskless رالی می تواند تبدیل به superspreading حوادث. چون coronavirus هوابرد و مردم می تواند عفونی قبل از آنها نشان می دهد نشانه های این ویروس است به خصوص ماهر در گسترش کشف نشده. به عنوان کاترین هارمون شجاعت به تازگی نوشت: برای بورسی, تحقیقات نشان می دهد که بسته هوا وقایع تا 20 برابر بیشتر احتمال دارد به علت افزایش Covid-19 عفونت نسبت به باز هوا تنظیمات و تعداد بسیار کمی از افراد ممکن است در نهایت مسئول بسیاری از موارد گزارش شده.

Tulsa مقامات بهداشتی باید گفت که سنبله در محلی coronavirus موارد در روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی شد "بیش از احتمال" مربوط به این رویداد است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن