شاید رای نمی دهند می گوید: فرماندار هیچ کس رای دادند

به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی برای رسیدگی به این هفته در حال حاضر میسوری فرماندار مایک کشیش بخش به

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399
Ugh. - TOM HELLAUER

به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی برای رسیدگی به این هفته در حال حاضر میسوری فرماندار مایک کشیش بخش به نظر می رسد فکر می کنم آن را کاملا خوب اگر میسوری ساکنان فقط جست و خیز که کل "رای دادن" چیزی که به طور کامل.

این مرد که حتی انتخاب به دفتر خود) جرأت به تطهیر اهمیت هر میسوری ساکن شدن رای خود را در یک کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته.

کشیش بخش به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که میسوری ساکنان ممکن است مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای گیری و این تصمیمی است که او با آنها خوب داشتن را ظاهرا.

"من امیدوارم که مردم احساس امنیت به بیرون رفتن و رای دادن, اما اگر آنها نمی, شما می دانید, شماره 1 چیز — ایمنی خود باید شماره 1" پرشن گفت: در جلسه شب گذشته. "اگر آنها نمی, پس از آن نمی کند."

هیچ تصمیم بد است که کشیش بخش باعث می شود باید به عنوان یک شگفتی آمده واقعا. این مرد که حتی نمی پوشیدن ماسک برای محافظت از سالمندان و جانبازان است.

آینده انتخابات شهرداری ها در اصل برنامه ریزی شده برای آوریل 7 اما منتقل شد 2 ژوئن در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. خوب همه گیر است که هنوز هم در اینجا, اما پس از میسوری اجازه نخواهد داد "هیچ بهانه ای" رای گیری غایب بسیاری از افرادی که می خواهید برای رای دادن هنوز هم باید به لحاظ فیزیکی به پای صندوقهای رای.

مهلت درخواست absentee ballot گذشت بیش از یک هفته پیش, هم, پس از رای دهندگان که در حال freaked خارج ممکن است بسیاری از مسائل مربوط به آلودگی در یک محل رای گیری روز سه شنبه در حال S. O. L. به عنوان آنها می گویند.

میسوری برگزار خواهد شد بعد از آن انتخابات برای فرماندار در تاریخ 3 نوامبر سال 2020 فقط در مورد شما بدونم. و شما ممکن است بخواهید سعی خود را برای گرفتن رای گیری غایب وضعیت که در حال حاضر به دلیل تحت پرشن فاجعه رهبری هیچ چیز در حال رفتن به دریافت ثابت در میسوری قبل از آن.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن