هارتمن: زندگی St. Louis رویای

زمانی که ادواردو نقل مکان کرد و به سنت لوئیس از دنور چهار سال پیش برای کار در Anheuser-Busch یک چیز شروع به پر

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

زمانی که ادواردو نقل مکان کرد و به سنت لوئیس از دنور چهار سال پیش برای کار در Anheuser-Busch یک چیز شروع به پریدن کرد در او بیش از هر دیگر: جدید خود را در زادگاه عشق وعاشقی خود را با تیم های ورزشی.

"در حال رشد در دنور همه واقعا بزرگ به Broncos و فوتبال اما نه آنقدر با ورزش های دیگر" 30 ساله می گوید. "بزرگترین چیزی که من متوجه شده ام در مورد سنت لوئیس است که آن شور و شوق خود را برای ورزش — بدیهی است که کاردینالها و بلوز — در راه است که واقعا متفاوت از آنچه من با آن بزرگ شده."

ادواردو یک ساکن شهرستان که با این نسخهها کار در طرف عرضه در دم و بسته بندی بخش "Anheuser-Busch." که در نقل قول چرا که او اصلاح شود من زمانی که مراجعه کننده به این شرکت به عنوان "InBev," اشاره کرد که در حالی که "Anheuser-Busch InBev" است که از لحاظ فنی درست سنت Louisans در آبجوسازی هنوز هم ترجیح می دهند به تماس آن را با نام قدیمی آن.

شما نمی دانید ادواردو تنها در اینجا زندگی می کردند و چهار سال است. او و همسرش از دو سال کاهش یافته است در عشق با این شهر و به ویژه با حلق آویز کردن در دلمار حلقه و همچنین با ورزش وسواس. او یک کار خوب در این شهر بیش از حد.

"یکی از چیزهایی که من واقعا لذت بردن از مورد سنت لوئیس است که این همه قدرت پردازش از یک شهر بزرگ, اما هنوز هم یک همسایگی پرنیان" ادواردو می گوید. "ما دوست دارم برای رفتن به حلقه برای شام و سپس رفتن به مراسم مجلل یا دلمار سالن. شما می توانید برخی از باندهای بزرگ از سراسر کشور — برخی واقعا شگفت انگیز هنرمندان — اما شما احساس نمی مانند شما یکی از یک میلیون نفر است. شما فقط یک سنت Louisan تماشای یک کنسرت."

که گفت: Eduardo بود به معنای واقعی کلمه یکی از یک میلیون و یا تا زمانی که او در شرکت در جام استنلی رژه و تبدیل به یک فن در غرفه در کاردینالها و بلوز بازی. او هنوز هم در رتبه ورزش به عنوان چیزی که خارج از غرفه را بیشتر به او در مورد خود شهر به تصویب رسید.

"سنت لوئیس است فقط عفونی در مورد آن تیم های ورزشی" ادواردو می گوید. "محیط زیست و کل پرنیان واقعا مسری در راه است که متفاوت از دنور به خصوص با تیم های دیگر از Broncos. من یک فن بیس بال تا زمانی که من اینجا نیست دنبال رشته کوه های راکی اما این خیلی متفاوت است در اینجا.

"سرایت چقدر طرفداران مراقبت — انرژی و مثبت در اطراف تیم — آن را فقط باعث می شود آن را بسیار قبول و آسان به همراه و در. هنگامی که شما پرتاب در یک کاردینالز کلاه شما بخشی از این جنبش است. آن را قطعا مشابه با بلوز. آن را بسیار نشاط بخشی."

پذیرفته شدن به عنوان بخشی از سنت لوئیس جامعه به ویژه مهم است به ادواردو. اما آن را بسیار نیست چرا که او با این نسخهها کار در یک نمادین محلی شرکت تبدیل به یک شهر ورزشی متعصب و لذت بردن از حلق آویز کردن با همسر خود را در حلقه.

آن است چرا که ادواردو یک IF بچه.

به همین دلیل من شده است با اشاره به او را به عنوان "ادواردو" که در واقع نام میانی خود را به جای اینکه او را بیشتر به طور خاص قابل شناسایی است. من به او گفتم من از ذهن نیست درخواست خود را برای محافظت از هویت خود را از آن واضح به نظر می رسید که ابر از مهاجرت و گمرک آژانس باید شناور بیش از عمر خود را مانند یک هواپیمای بدون سرنشین.

Tellingly, ادواردو می گوید که دلیل او ترجیح می دهند در گمنامی در این زمینه. در حالی که من شک دارم که او و همسرش یک شهروند ایالات متحده هستند به احتمال زیاد به دعوت یخ عوامل بیش از یک مهمانی شام در هر زمان به زودی او توسط مسلما بالا, وکیل مهاجرت در سنت لوئیس — جیم نرم — برگ و مسائل حقوقی به او.

دلیل ادواردو ترجیح خود را در حفظ حریم خصوصی است که او فقط می خواهد به یکی از ما. IF کودکان و نوجوانان اساسا آمریکایی ها بدون حق تکه کاغذ. در اکثریت موارد آنها را به عنوان بچه های جوان — ادواردو بود شش هنگامی که خانواده مکزیکی اعتقادی نداشته خود بازدید کننده ویزا در سال 1998 در جستجوی یک زندگی بهتر — و ایالات متحده است که واقعا تنها کشور بیشتر آنها تا کنون در نظر گرفته خانه.

ادواردو با افتخار از خود و خانواده خود را میراث اما همه او می خواهد امروز به ذوب شدن به دیگ ذوب. که نه چندان به راحتی انجام اگر توده مردم ممکن است او را با کسانی که "متجاوزان و قاتلان" از مکزیک در مورد آنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مومی با فصاحت در سال 2016 به عنوان یک سازماندهی اصل خود موفق مبارزات انتخاباتی در امریکا بیگانه دوباره.

ادواردو هیچ دلیلی برای عذر خواهی برای اینکه یک IF بچه و اکثر آمریکایی ها موافق است که در بررسی پس از بررسی. حتی تهمت وانمود به نفع مهربانی به افراد جوان مانند ادواردو پس از دامن زدن به شعله های آتش از ترس و بی اعتمادی این همه سال.

اما ادواردو نگه می دارد و سر خود را پایین در مورد IF وضعیت خارج از تعداد کمی از دوستان و همکاران کسب و کار — از آنجا که او یک فرد واقعی.

"من نمی پخش آن فقط از ترس از چگونه مردم را به درک من نه تنها در زندگی شخصی بلکه در محل کار و همچنین" ادواردو می گوید. "بسیاری از مردم فقط باید از این نظر از ما به عنوان خارجی زمانی که ما واقعا فقط مردم عادی در میان شما است."

ادواردو اذعان به آن ممکن است متفاوت بودند او یک خیال باف از اروپا است.

"من هرگز مقایسه ما را به سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست چرا که در یک سطح کاملا متفاوت دارد اما به نژادپرستی سیستماتیک است که محصولات کشاورزی تا زمانی که شما آمده ام در اینجا از کشورها مانند مکزیک و السالوادور" ادواردو می گوید. "آن را سرد به عنوان یک مهاجر از انگلستان اگر شما یک فرد سفید, اما نگاه کردن بر اساس زمانی که شما قهوه ای فرد است.

"من فقط می خواهم به یک آمریکایی و یک سنت Louisan." هک شد آمدیم با آخرین پنجشنبه تعجب عالی ایالات متحده حکم دادگاه که خرید زمان بیشتر برای مشتریان خود را مانند ادواردو به باقی می ماند در کشور از طریق IF وضعیت. در 5-4 حکم قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه عالی چهار لیبرال قضات در پیدا کردن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است "خودسرانه و هوس باز" در آن جرم و تلاش برای از بین بردن DACA بدون non-اخراج راه حل در دست است.

"ادواردو مورد یک مثال کامل از اوباما هدف در اتخاذ DACA برنامه" هک می گوید. "او ساخته شده است که بسیاری از این فرصتی که به او داده شد و یک نمونه درخشان از آنچه اتفاق می افتد زمانی که مهاجران مجاز از سایه. ما امیدواریم که این خدمت به عنوان یک پل به او را به عنوان او حرکت می کند به سمت شهروندی است."

در ادواردو مورد متاسفانه یک قاضی مهاجرت در لس آنجلس دستور داد او و خانواده اش تبعید هجده سال پیش. بنابراین وجود دارد کار انجام می شود.

"ما قادر به دریافت آن منظور خود را کنار بگذارند در سال گذشته نشان می دهد که ادواردو بود ازدواج به یک شهروند ایالات متحده است و او واجد شرایط برای تنظیم وضعیت" هک می گوید. "ما امیدواریم که او می تواند تنظیم در چند ماه آینده و که او را در یک مسیر به سمت شهروندی."

که در آن نقطه ادواردو را تبدیل به یک سبز-دارنده کارت و خواهد بود واجد شرایط برای شهروندی سه سال بعد. بدون IF او می تواند در حال حاضر تبعید شده هک می گوید. من همیشه فکر می کردم با ازدواج با یک شهروند ایالات متحده ساخته شده است شما یک شهروند ایالات متحده. نه پس معلوم می شود در مورد IF بچه ها مثل ادواردو — به دلیل "جرم" او متعهد در سن شش.

نرم می گوید آن را به کنگره برای رفع این ظروف سرباز یا مسافر: "ما همچنان امیدوار است که اصلاحات مهاجرت در آینده ما است."

در ضمن ادواردو امیدوار است مانند بقیه از ما که کاردینالها و بلوز خواهد شروع به بازی دوباره. او همچنین به نظر می رسد به جلو به ریشه خود گزارشی را از دنور ورزش های دیگر فرانچایز بهمن و قطعات.

مشکل با آنها ادواردو می گوید این است که آنها متعلق به یک شخص به نام استن Kroenke و در کلمات خود را — "Kroenke داره." من واقعا آرزو می کنم من می توانم با شما به اشتراک گذاشتن این سنت Louisan واقعی full name. پس از همه, او یکی از ما است.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن