ماسک در حال حاضر مورد نیاز در سنت لوئیس شهر و شهرستان در فضاهای عمومی

برای بزرگنمایی کلیک کنید به خوبی آمده است. پس بهترین حفاظت در برابر گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک, آنها در حال

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Yes, you. - IMAGE VIA IMGFLIP.COM

به خوبی آمده است. پس بهترین حفاظت در برابر گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک, آنها در حال حاضر مورد نیاز در فضاهای عمومی در شهرستان سنت لوئیس و شهرستان.

St. Louis شهردار Lyda Krewson اعلام کرد بعد از ظهر امروز از طریق livestream که تمام سنت Louisans در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن یک ماسک در فضاهای عمومی شروع چهار شنبه, جولای 3, 2020 در 7 p. m. (هر چند او خواست ساکنان شروع به پوشیدن ماسک در حال حاضر.)

آنچه واجد شرایط به عنوان یک "محیط داخلی و فضای عمومی" ، Krewson با استفاده از نمونه هایی مانند خرده فروشی, فروشگاه, فروشگاه سخت افزار, فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز. او همچنین گفت که شما باید پوشیدن ماسک زمانی که شما در سالن ورزش.

او اشاره می کند فقط چند استثنا به ماسک حکومت و گفت: شما می توانید جست و خیز پوشش صورت خود را هنگامی که شما در یک جدول در یک رستوران و در صندلی دندانپزشک, به عنوان مثال.

شهردار Krewson گفت: این هم اجباری برای ماسک کردن در خارج از منزل در نقاط که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

زمانی که سوال در مورد این که چگونه این مقررات خواهد بود اجرا Krewson گفت: "من فکر می کنم بسیاری از اجرای قانون انجام خواهد شد و رک و پوست کنده."


در هفته گذشته ما در هم شکسته سوابق ما برای افزایش روزانه موارد در میسوری با 527 موارد جدید در دولت فقط دیروز. همانطور که از نوشتن این وجود داشته است 22,429 موارد و 1,044 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در دولت است.

نمودار نشان می دهد که ما عفونت نرخ بالا رفتن سرسام آور هستند و یک پتو مورد نیاز از ماسک در سراسر منطقه باید به حدس و گمان از تلاش برای کشف کردن اگر شما نیاز به پوشیدن یک ماسک خاص در یک محله یا فروشگاه.

اعلام می آید درست قبل از تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از مردم سفر خواهد کرد اما ماسک هنوز مورد نیاز در هر منطقه از دولت در عین حال به دلیل میسوری فرماندار مایک پرشن همچنان به صورت واقعی بدترین.

Krewson موفق به پایان خود livestream بدون پخش نام و آدرس سنت Louisans تماس با پلیس اصلاحات هر چند او در پایان این جریان با یک عذرخواهی کوتاه برای او doxxing از فعالان هفته گذشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 در سنت لوئیس نگه داشتن چشم در شهر St. Louis, وزارت بهداشت, وب سایت است.

اگر شما در حال حاضر نیست که یک ماسک برای پوشیدن مراکز کنترل بیماری در وب سایت ارائه می دهد جهت برای ساخت چهره خود را پوشش از جمله طرح های است که نیاز نیست هر دوخت.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن