زامبی حلقه چرخ ظهور از قبر به رایگان سوار در طول همه گیر

دانیل هیل شما فقط نمی تواند نگه داشتن خوب کاربی پایین. ما همه گیر نماز پاسخ داده شده است. در یک اطلاع

توسط NEWSOULS در 14 تیر 1399
You just can't keep a good boondoggle down. - DANIEL HILL
  • دانیل هیل
  • شما فقط نمی تواند نگه داشتن خوب کاربی پایین.

ما همه گیر نماز پاسخ داده شده است.

در یک اطلاعیه چهار شنبه, مغز, اعتماد, پشت, حلقه, چرخ, که هنگامی که تصور می شد مرده پس از سال ها تاخیر و چشمگیری شکست خورده سال اول در کسب و کار اعلام کرد که اتوبوسی از crawled چهارم از قبر به رایگان ارائه سواری در سراسر دلمار حلقه در تلاش برای تشویق مردم به صرف پول خود را در منطقه در طول یک بیماری همه گیر.

نه پس روز از آنفلوآنزای اسپانیایی باید سنت Louisans قادر به صدای جرنگ جرنگ در مورد شهر در یک قدیمی timey اتوبوسی در حالی که تهدید یک هوابرد بیماری های عفونی. علاوه بر همه اطراف آنها را. چگونه دلتنگ! چقدر غریب! چگونه سرگرم کننده!

این خبری خوش آمدید. در شروع مستندات به منظور کنترل گسترش coronavirus ما در RFT اعتراف کرد که ما در اشتباه بودند در مورد حلقه چرخ که ما می خواهم که نقطه صرف سال شمار آن را به عنوان پایین مکیده بودجه عمومی است که می تواند به احتمال زیاد شده است بهتر است صرف در حالی که مجبور مغازه ها از کسب و کار با توجه به آن به ظاهر بی پایان ساخت و ساز همه در حالی که هدف قرار دادن اتومبیل های متعدد و در نهایت جذب چنین laughably کمی ridership که آن را مجبور به توقف عملیات در سال اول خود را (اما نه قبل از آن حامیان صرف برخی از زمان التماس برای پول بیشتر البته).

در سن اجتماعی فاصله ما استدلال حلق آویز کردن تمام توسط خودمان در یک به طور کامل خالی چرخ ماشین در حالی که هدایت یک دو-کشش مایل دلمار صدا بیشتر سرگرم کننده است که نشستن در خانه ما و به دنبال از پنجره.

ما می تواند نشستن در آن وجود دارد در یک زمان شاید دو یک فاصله ایمن بین ما slathered سر تا پا در ضد عفونی کننده دست و فقط خیره vacantly به فاصله در سرعت های نزدیک شدن به 21 مایل در ساعت در سراسر برخی از خیابان ها خلوت. برای تلفن های موبایل خوب است. برای تلفن های موبایل آرام. صداهای صلح آمیز است.

در حال حاضر ما در نهایت آرزوی ما است.


چرخ سر گرفته خواهد شد خدمات شروع این آخر هفته و عمل خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر هر شنبه و یکشنبه از طریق جولای 26. KMOV گزارش می دهد که وجود خواهد داشت اقدامات ایمنی در محل از جمله:

-به طور منظم و متوسط بررسی و نمایش فیلم از چرخ پرسنل.
-تمام برقی اپراتور و مسافر ملزم به پوشیدن ماسک.
-تمام شبانه روزی/alighting رخ خواهد داد از درب عقب به جز زمانی که یک مسافر نیاز به درب جلو بالابر بر روی صندلی چرخدار.
-همه پنجره های باز آب و هوا-اجازه
-قبل از خدمت و اواسط خدمات تمیز کردن/مایع از واگن برقی مسافری مناطق.
-ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های نصب شده در هر چرخ.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا اجتماعی فاصله خواهد بود بخشی از این اقدامات ایمنی, اما به عنوان کسی که تا به حال دیده می شود چیزی که در عمل می تواند گواه آن است به احتمال زیاد به یک موضوع به هر حال.

خوش آمدید, حلقه, چرخ! در نهایت برخی از اخبار خوب در این بار تلاش.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de