اتهام قتل در قتل بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان دیوید Dorn

ST. لوئیس پلیس استفان کانن است که متهم به قتل دیوید Dorn. 24 سال است به اتهام قتل بازنشسته لوئیس پلیس

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399
Stephan Cannon is accused of murdering David Dorn. - ST. LOUIS POLICE
  • ST. لوئیس پلیس
  • استفان کانن است که متهم به قتل دیوید Dorn.

24 سال است به اتهام قتل بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان دیوید Dorn در حالی که غارت یک فروشگاه و یک دوم بوده است و به اتهام سرقت.

استفان توپ از گلاسکو ایجاد کرد محله متهم از کشیدن ماشه. او و Jimmie رابینسون, 27, از فلریسنت در میان چند نفر که به تضعیف لی پیاده و جواهر 4123 دکتر مارتین درایو در اوایل صبح روز 2 ژوئن با توجه به سوابق دادگاه.

توپ و همدستانش وارد که صبح امروز در یک پونتیاک G6, پلیس می گویند. فیلم های نظارت از فروشگاه را نشان می دهد توپ و ماشین را به درایو در داخل فروشگاه و راننده آغاز توزیع مجموعه های تلویزیونی به دیگر همدستان خارج از مغازه قبل از ducking به خارج برای کمک به بار ماشین.

این فیلم نشان می دهد توپ به بیرون بروید و پیاده و سپس به گوشه ای از فروشگاه تفنگ در دست زمانی که Dorn وارد این علت احتمالی بیانیه می گوید. Dorn مشغول به کار در فروشگاه در مناسبت و پلیس باید گفت که او در تلاش برای دفاع از آن را از غارتگران در یک شب هنگامی که ده ها تن از کسب و کار بودند burglarized و یا تخریب.

در این ویدئو پلیس می گویند شما می توانید تفنگ دود پس از کانن گفته شات Dorn. محققان بعد از پیدا Dorn پایین به ضرب گلوله چند بار. آنها پوسته پوسته از 9 میلیمتر خارج از فروشگاه.

توپ شد و پس از آن فیلم برداری در راه رفتن به عقب به سمت در ورودی این فروشگاه, پلیس می گویند. شاهدان گفته محققان که کسی فریاد زد: مردم هنوز هم در داخل پس از تیراندازی و هر کس فرار کرد. توپ پونتیاک راننده و یک سوم ناشناس فرد رو در G6 و در زمان خاموش, پلیس می گویند.


پلیس توزیع یک فیلم در هفته گذشته نشان هفت نفر به عنوان "افراد مورد علاقه" در Dorn مرگ و CrimeStoppers ارائه پاداش بیش از $56,000 برای اطلاعات منجر به بازداشت.

پلیس می گویند او شناسایی شده توسط شاهد. زمانی که محققان به دنبال او را در خانه اش او اعتراف نمود که در فروشگاه است که شب و که او تا به حال برش مو خود را بعد از دیدن عکس خود را از نظارت تصویری پلیس می گویند. آنها همچنین دریافتند یکی از تلویزیون های به سرقت رفته که شب.

مدار وکیل کیم گاردنر اعلام کرد توپ را بازداشت پنج شنبه شب.

"بر اساس کار سخت کوش از اداره پلیس با همکاری مدار دفتر دادستان و همکاری از خشم جامعه ما صادر اتهامات غم انگیز قتل کاپیتان سابق دیوید Dorn," گاردنر می گوید, در بیانیه ای.

همراه با قتل درجه اول او را به اتهام سرقت و دزدی و استفاده غیر قانونی از سلاح و سه فقره مسلح جنایی اکشن. او برگزار شد و بدون پیوند.

توپ دارای سابقه محکومیت جنایت برای سرقت و تجاوز است. او یک مورد انتظار در این شهرستان برای سرقت.

Robison شد متهم با مسلح اقدام جنایی و سرقت همراه با یک تعداد از درجه اول سرقت.

Jimmie Robison is charged with burglary, armed criminal action and stealing. - ST. LOUIS POLICE
  • ST. لوئیس پلیس
  • Jimmie Robison است که به اتهام سرقت مسلحانه اقدام جنایی و سرقت.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب