دختران بگویید سنت لوئیس پلیس به مکیدن Dicks خود, اینترنت, شادی

برای بزرگنمایی کلیک کنید زمان St. Louis Post-Dispatch عکاس دیوید کارسون جشن گرفته است برای بسیاری از دلایل.

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید A scene from the protest yesterday. - PHOTO BY THEO WELLING

زمان St. Louis Post-Dispatch عکاس دیوید کارسون جشن گرفته است برای بسیاری از دلایل. نه تنها او یک جایزه پولیتزر برنده کارسون نیز بسیار مورد احترام در درون خود جامعه برای ارائه کار با کیفیت و روشنگری مشاهدات.

اما در حال حاضر این هواپیماهای بدون سرنشین خلبان و خدمات ملی آب و هوا روت نقطه نقطه است عنوان دیگری برای اضافه کردن به رزومه کاری خود را: توییتر احساس. او رفته از قابل اعتماد منبع محلی از در-خیابان اطلاعات کامل در بین المللی رسانه های اجتماعی پدیده بر اساس یک توییت که او کاهش یافته است دیروز طی جورج فلوید اعتراضات در سنت لوئیس.

اجازه دهید ما شاهد آن را در تمام شکوه و عظمت خود را:


به اختصار. عدم وجود نقطه گذاری. شوک محترم روزنامه نگار تکرار شیطان کلمات. همه در همه این کامل بود Internetting. و در اینجا ما فکر ما بودند فانتزی چون جک دورسی را بازتوییت کرد ما به تازگی.

دیوید کارسون تغذیه توییتر کامل بیت از اطلاعات و کاربران توییتر در واکنش با تنها راه آنها می دانند که چگونه برای نشان دادن قدردانی خود را: رسانهها, "لایک" ها و نظرات. (صدای جیر جیر بیش از 20 ، 000 رسانهها تا کنون و شمارش.)

مرتبط با: راهپیمایی مسالمت آمیز به دنبال هرج و مرج شب از آتش سوزی در سنت لوئیس [عکس]

در اینجا برخی از واکنش های خود را:


ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب