اراده: Izzy رامیرز هنوز مطمئن شوید که اگر او به بازی فوتبال در سال 2020 اما او خواهید بود بخشی از تیم

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:25 PM EDT 25 مه سال 2020هشت ماه گذشت از آنجا که او تقریبا زن

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

هشت ماه گذشت از آنجا که او تقریبا زندگی خود را از دست اما Izzy رامیرز نامشخص باقی مانده است در مورد نقش او در این فصل در رانچو مایراج دبیرستان, تیم فوتبال.

او هنوز مطمئن شوید که آیا او خواهد بود یک بازیکن و یا یک دانشجو-مربی و مربی به تیمی که بسیج در اطراف او تا شور و شوق پس از درهم و برهم کردن عروق خونی غیر طبیعی مختل حیاتی جریان خون از قلب به مغز سپتامبر گذشته.

"من هنوز هم ساخت که تصمیم گفت:" رامیرز که تبدیل 18 این ماه و بازگشت به رانچو مایراج بالا برای ارشد سال یک بار به مدرسه دوباره باز می شود.

قبل از اینکه با عجله به Desert Regional Medical Center آخر سپتامبر. 27, رامیرز بود یک بازیکن ستاره برای Rattlers. 11-and-a-half کارفرمایی کیسه در پنج بازی رتبه اول در کالیفرنیا و دوم در کشور با توجه به MaxPreps.

6-پا-2, 195 پوند قاب ارائه یک نگاه اجمالی به نوع جسمی تحمیل بازیکن او در نهایت می تواند در سطح دانشگاهی.

"او یک هیولا در این زمینه" تیمی سابق تایلر هرناندز گفت. "او واقعی فیزیکی اما همچنین او می خواهم مطالعه فيلم و او می دانست که هر کس انتساب بهتر از آنها انجام داد."

رامیرز به سرعت از دست داده و حدود 55 پوند و خیلی از توده عضلانی در یک دوره از هفته به عنوان او قرار گرفتند پنج عمل جراحی مغز برای حذف سرخرگ و ناهنجاری یا AVM در مغز او. او را در یک رژیم غذایی مایع و زندگی در بچه ها کاملا توانبخشی بیمارستان در لوما لیندا قادر به بلند کردن وزنه برای ماه می باشد.

او قادر به در نهایت بازگشت به خانه قبل از روز شکرگزاری و تعجب خود را از هم تیمی ها و مربیان در postseason بازی در نرت ویستا بالا در کنار رودخانه در Nov. 8.

او در بخشی از جمجمه او که حذف شده بود از سمت راست سر خود را جراحی قرار داده و دوباره به جای خود در ماه دسامبر و تا به حال ادامه با پوشیدن یک کلاه محافظ برای جلوگیری از آسیب بیشتر است.

پزشکان گفت که رامیرز تا به حال بهبود معجزه آسا اما هنوز هم کامل نیست.

پس از آن او تا به حال چند جزئی می ترساند و به خصوص با لخته شدن خون و در عین حال بازگشت به یک رژیم غذایی جامد دیگر می پوشد کلاه ایمنی و ماه را صرف شکل دهی مجدد بدن خود را با تمرینات و افزایش کوه. او تقریبا تمام راه برگشت به بازی خود را وزن. هرناندز گفت که رامیرز نیز به دست آورد خود را در هماهنگی از طریق ورزش روزانه و پرتاب فوتبال در اطراف با دوستان خود دزرت هات اسپرینگز صفحه اصلی.

"او در مورد به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند آن را به نظر می رسد" گفت: L. D. ماتیوز از Rattlers' سر مربی. "او واقعا یک راه طولانی آمده اما او هنوز هم کار می کند."

آیا رامیرز آمده است به اندازه کافی به بازی خود را در فصل ارشد از بالا, مدرسه, فوتبال, چند, چیزی است که هیچ کس نمی داند. که می تواند تعیین خواهد شد در ماه آینده و یا در ژوئیه هنگامی که پزشکان او را برای سی تی اسکن به اشعه X از مغز خود را.

حتی اگر X-ری اسکن نشان می دهد که جمجمه او بهبود یافته است به اندازه کافی به اندازه کافی برای تحمل و قدرت که تروما برخی از اعضای خانواده و پزشکان توصیه می شود که او بازی نمی کند و به جای اولویت بندی خود را در دراز مدت سلامت. اما آنها را ترک کرده اند این تصمیم را به او گفت.

"من مربی گفت که هر چه اتفاق می افتد, من هنوز هم برای رفتن به بخشی از تیم" رامیرز گفت. "من دوست دارم به بازی وجود دارد اما من قصد دارم به بهترین تصمیم برای من. اما من در خارج وجود دارد با کسانی که بچه ها در هر صورت."

هر تصمیم خود را ممکن است ماتیوز تایید کرد که رامیرز محل را در رانچو مایراج حاشیه هنگامی که فصل آغاز می شود. مربیان و هم تیمی های خود گفته اند که آنها به دنبال به جلو به داشتن رامیرز در اطراف این تیم دوباره در هر ظرفیت که ممکن است.

پس از Rattlers از دست داد به برگشتن ویستا در پلی آف رامیرز نشستن در یک صندلی چرخدار در زمان چندین بازگشت بازیکنان را کنار گذاشته و با ارائه یک پیام شخصی از تشویق و توصیه در مورد آنچه که آنها باید کار بر روی بیش از offseason.

"او رفت و مستقیما به آنچه که من می توانید انجام دهید بهتر است فصل آینده گفت:" همه لیگ در حال اجرا بازگشت گابریل Sainz. "Izzy شده است بزرگترین نفوذ و محرک برای بازگشت این فصل بهتر از من در سال گذشته بود و من نمی توانم از او تشکر کنم به اندازه کافی برای مشاوره که او به من داد."

دیگر بازیکنان و مربیان دیدن رامیرز پر کردن یک نقش مشابه در این فصل هم با پوشیدن یک لباس یا یک زرشکی و خاکستری کلاه و تی شرت یقه دار.

هرناندز گفت که توانایی رامیرز برای خوش بینی باقی می ماند با وجود بدترین شرایط یک بخش حیاتی از هر تیم موفق. Sainz اشاره کرد که رامیرز نگه می دارد هم تیمی های خود پاسخگو باشند که در ادامه به مهم به Rattlers.

"او به طور مداوم چک بازیکن را به مطمئن شوید که آنها در حال کار و تلاش به بهترین بازیکن آنها را می توان" Sainz گفت. "هر کس در این تیم به نظر می رسد تا به Izzy با هر کس که مایل به اتخاذ که روحی و جسمی سختی او است."

ماتیوز گفت که رامیرز خواهد بود ایده آل مربی به بازیکنان جوان در آن او شده است از طریق هر سطح از سختی و موفق به غلبه بر آن.

"که واقعا آنچه در آن همه مورد است, آن نمی باشد? او یک مثال از اینکه چگونه به غلبه بر هر جنبه از زندگی خود را که شما در حال مبارزه با" ماتیوز گفت. "وقتی که بچه ها می خواهم به شکایت در مورد در حال اجرا و یا بلند کردن اجسام و یا انجام مشق شب خود را, شما فقط به نوبه خود سر خود را راست به Izzy و آنها را به یاد چه چیزی او را غلبه بر."

رامیرز گفت که آیا او در این فصل یا نه, او هنوز هم می خواهم به بررسی بازی در کالج. با یک سال دیگر و یا تمرینات و فیلم های مطالعه و 12 ماه دیگر برای بدن خود را برای ادامه درمان او را می بیند که به عنوان یک احتمال است.

هرناندز و دیگران آن را بیش از حد.

"او آمده است یک راه طولانی" هرناندز گفت. "من به او افتخار میکنم. آن را به زمان اما او نزدیک تر است."

زمانی که پزشکان می گویند آن را به طور کامل امن ماتیوز گفت: دیدن رامیرز در دوباره فراهم خواهد لرز با توجه به سخت رامیرز کار کرده است برای مدت طولانی در امید دریافت یک فوتبال کمک هزینه تحصیلی به پرداخت برای کالج.

این مربی اذعان اندوه و پریشانی عاطفی است که می تواند با آن گرفته شده از یک پسر نوجوان بود که خیلی با استعداد و می خواستم آن را بسیار بد است.

"به او پاسخ با خوش بینی و امید و ایمان را از طریق همه از این است که واقعا فقط قابل توجه" ماتیوز گفت.

"او ارائه بسیاری از نگر که شما رو به نگه داشتن مبارزه حتی زمانی که شما خسته از پرتاب مشت" ماتیوز اضافه شده است. "و او می تواند انجام دهد که یک بازیکن یا یک مربی است."

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب