جورج فلوید تظاهرات: 1 کشته و صدها نفر دستگیر شده در سراسر کالیفرنیا

کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:29 PM EDT مه 30 سال 2020در سراسر کشور تظاهرات خشونت تبدیل ش

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

در سراسر کشور تظاهرات خشونت تبدیل شد و مرگبار شبانه در کالیفرنیا به عنوان تظاهرکنندگان ابراز خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید توسط پلیس در ایالت مینه سوتا در اوایل این هفته.

کارگر به عنوان یک فدرال مامور امنیتی در Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در شب جمعه پس از یک فرد ناشناس باز آتش بر او و دیگر نیروهای امنیتی در اطراف 9:45 p. m.

صحنه تیراندازی بود و در حدود نیمی از یک مایل از اوکلند به مقر پلیس که در آن تظاهرات بیش از فلوید مرگ برگزار می شد.

در جنوب کالیفرنیا اداره پلیس لس آنجلس در زمان بیش از 400 نفر را بازداشت ظن غیر قانونی مجمع و جنایات دیگر پس از یک شب از غارت و خرابکاری در مرکز شهر لس آنجلس است.

خشونت در کالیفرنیا و در سراسر کشور بود که موجب خشم بیش از فلوید مرگ در مینیاپولیس در روز دوشنبه بود که گرفته شده بر روی تلفن همراه تصویری. چهار افسر پلیس که در دستگیری فلوید برای سوء ظن از گذراندن یک لایحه تقلبی از کار اخراج شدند سه شنبه و یکی از افسران متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل عمد و غيرعمد اتهامات عنوان شده برای استفاده از زانو خود را به پین فلوید پایین گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه و حتی به عنوان فلوید التماس هوا و رفت لنگی.

بیشتر: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دیگر معترضان را متوقف لا ترافیک سر و صدا CHP خودرو پس از مینیاپولیس مرگ انسان

اوکلند تیراندازی نیز مجروح دیگر مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه هنگامی که یک وسیله نقلیه کشیده بیرون و کسی باز آتش در قرارداد ماموران امنیتی که مشغول به کار برای فدرال خدمات حفاظتی از وزارت امنیت داخلی اف بی آی گفت.

هویت از افسران منتشر نشده و وجود دارد هیچ کلمه ای در وضعیت زخمی افسر.

افسران محافظت از دادگاه فدرال خانه به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم.

در نزدیکی سن خوزه تظاهرکنندگان تعطیل بزرگراه 101 برای یک زمان کوتاه قبل از پلیس و پرتاب گاز اشک آور در قوطی در جمعیت. تلویزیون تصویری نشان داد یک SUV حمایت به جمعیت معترضان و آمار حداقل دو نفر قبل از رانندگی دور.

سن خوزه شهردار سام Liccardo التماس کرد با معترضان به آرام باقی می ماند.

"ما شما را بشنود و بسیاری از این افسران که در خیابان با تظاهرکنندگان به اشتراک گذاری بسیاری از خشم این است که بسیاری از ما باید احساس زمانی که ما می بینیم بی رحم و جنایت است که متعهد شد در مینیاپولیس و ما احساس شدید غم و اندوه بیش از جورج فلوید مرگ" Liccardo سی ان ان گفت. "این مهم است برای همه ما و با تشخیص ما باید به اشتراک گذاری این مشترک انسان خشم و سوراخ سوراخ شدن یکی در برابر دیگر نمی خواهد ما به جایی که ما می خواهیم."

لس آنجلس

غارت و تخریب اموال سوار صبح روز شنبه در لس آنجلس به عنوان پلیس مشغول به کار برای متفرق کردن معترضان وجود دارد پس از سومین شب از تظاهرات توده ای.

پلیس مجموعه ای تا زد و خورد خطوط در سراسر منطقه مرکز شهر و اخراج غیر کشنده مهمات در حداقل یک حادثه شهر خبری سرویس گزارش شده است.

معترضان غارت چندین مرکز کسب و کار از جمله یک هدف فروشگاه Rite Aid, استارباکس و فروشگاه طلا و جواهر در نزدیکی خیابان ششم و برادوی است. آتش سوزی مشتعل در نزدیکی تقاطع تپه و خیابان هفتم و در یک مورد یک نفر انداخت شلنگ آتش در حال استفاده توسط یک آتش نشان را به سوختن در آتش است.

"من متاسفم که L. A. شکست خورده امشب" رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور به خبرنگاران گفت: شب جمعه. "توانایی ما برای یک تظاهرات بیان دیدگاه ما خشم ما انزجار متاسفانه تبدیل به یک سرکش وضعیت با ماموران مجروح شدن اموال آسیب رخ می دهد."

حداقل یک افسر بود مورد حمله معترضان در میدان پرشینگ و دو نفر دیگر مجروح شدند, Los Angeles Police Department سروان. Gisselle Espinoza به خبرنگاران گفت:.

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر در شب جمعه, اما این اعتراض اعلام شد غیر قانونی مجمع در مدت کوتاهی قبل از 9:30 p. m. به دلیل "تکرار اعمال خشونت و صدمه به اموال" به گزارش پلیس لس آنجلس.

"من باور دارم در شهر ما. L. A. اندازه کافی قوی برای مقاومت برای عدالت و راه رفتن در عشق" شهردار اریک Garcetti گفت در توییتر در شب جمعه است. "ما احترام هر Angeleno حق اعتراض به خشونت و خرابکاری لطمه می زند و تمام. اجازه دهید به یاد داشته باشید که چرا ما مارس محافظت از هر یک از دیگر و آوردن صلح آمیز برای پایان دادن به درد شب."

تظاهرات در لس آنجلس شد برنامه ریزی برای شنبه.

یکی سازمان یافته توسط اتحاد ملی در برابر نژادپرستانه و سرکوب سیاسی خواستار عدالت برای فلوید و فوری امن آزادی زندانیان در زندان مرکزی و برج های دوقلو Correctional Facility برنامه ریزی شده بود برای ظهر شنبه.

Black Lives Matter لس آنجلس و ساختمان PWR برنامه ریزی ظهر تظاهرات در پان پاسیفیک پارک 7600 بورلی بلوار.

یکی دیگر از اعتراض به میزبانی ائتلاف برای جامعه کنترل پلیس برای مجموعه 1 p. m. روز شنبه در خارج از LAPD جنوب شرقی ایستگاه 145 W 108th سنت

و یک روز ملی اعتراض - لس آنجلس تظاهرات برای مجموعه 3 p. m. در Mariachi پلازا 1831 E. اول سنت به "تقاضای آزادی جمعی در حال حاضر برای همه زندانیان و همچنین پایان دادن به پلیس ترور و جنایت" علیه Latinos و سیاه پوستان است.

لاس وگاس

حدود 400 نفر در راهپیمایی پایین لاس وگاس بلوار در شب جمعه که در آن آنها مواجه شد توسط پلیس. وجود 31 نفر دستگیر شدند از جمله دو عکاسان خبری برای لاس وگاس را نقد کنید مجله با توجه به رنو روزنامه مجله.

بدون آسیب در میان معترضان بودند گزارش شده است که دو افسر پلیس مجروح شدند از جمله یکی از بستری با مچ دست آسیب است. یک وسیله نقلیه پلیس تخریب شد توسط گرافیتی افسر لری هدفیلد لاس وگاس Metropolitan Police Department سخنگوی آسوشیتدپرس گفت.

برخی در لاس وگاس جمعیت led شعارهای "من نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح!" یکی در خانه نشانه بخوانید: "Covid تعطیل کردن همه چیز اما نژاد پرستی."

تظاهرات در لاس وگاس و رنو در حال برنامه ریزی برای شنبه بعد از ظهر.

AP و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب