Facebook و Twitter را به همان سیاست. اما تنها توییتر در حال مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

توییتر تصمیم به واقعیت-بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در اطراف اظهارات گمراه کنن

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

توییتر تصمیم به واقعیت-بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در اطراف اظهارات گمراه کننده در مورد رای گیری از طریق پست شده توسط بی سابقه ای تشدید صدای شیپور جنگ در رسانه های اجتماعی.

فقط در چند روز رئیس جمهور دولت خاص یک فرد توییتر کارمند در آشکار قصاص صادر شده و تا حد زیادی غیرقابل اجرا, اجرایی جهت است که تلاش برای لغو قوانین اساسی از اینترنت و توییتی "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" در پاسخ به اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. چند ساعت پس از آن صدای جیر جیر, توییتر اضافه شده سلب در آن گفت: آن را نقض پلت فرم قوانین برای "ستایش خشونت است."

در شوی مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, توییتر, اتحاد تدریجی اما معنی گرفته ایستاده در اجرای سیاست های خود در گمراه کننده و خشونت آمیز و گفتار و حتی زمانی که فرد به tweeting یک رهبر جهانی. در انجام این کار توییتر باز کرده است یک جعبه پاندورا است که به معنی آن خواهد بود که تحت باور نکردنی مخالف فشار در ماه های آینده در مورد هنگامی که و این که آیا باید آن را یا نه بیشتر از این تماس.

اما توییتر tech همسالان — مهمترین Facebook — گرفته شده از یک رویکرد متفاوت است. با وجود داشتن بسیار شبیه سیاست های اطراف محتوای اعتدال به عنوان Twitter, Facebook نشده اعمال هر یک از استاندارد آن واقعیت-چک کردن برچسب به مغلوب ساختن پیشی جستن پست (مشابه آنهایی اخیر در توییتر) و آن قصد ندارد به.

در واقع Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل فوری پاسخ به توییتر تصمیم به واقعیت-بررسی شد به این مفهوم را میرسانند که آن را اشتباه بگیرید. زوکربرگ به نظر می رسد در فاکس نیوز روز پنج شنبه — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد علاقه خروجی — اعلام, به عنوان او را برای سال های سال است که Facebook است نه در کسب و کار به عنوان یک "داور از حقیقت است."

در بعد از ظهر جمعه میان نصب عمومی نقد و گزارش از ناآرامی های داخلی در میان Facebook کارکنان بیش از آن انفعال در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" پست زوکربرگ خطاب به او منطق و نه گرفتن آن را.

در یک پست در Facebook صفحه او نوشت که او شخصا در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن پست "عمیقا توهین آمیز" اما آن نبود که نقض Facebook سیاست های مورد تحریک به خشونت. او گفت که این شرکت آن را دیدم به عنوان "به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت" و این که "مردم باید بدانند که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی."

او همچنین یکی دیگر از حفاری در رسانه های اجتماعی رقیب: "بر خلاف توییتر ما باید یک سیاست قرار دادن یک هشدار در مقابل از نوشته های که ممکن است به تحریک خشونت زیرا ما اعتقاد داریم که اگر یک پست تحریک به خشونت می شود صرف نظر از اینکه آن است که ارزش خبری" نوشت زوکربرگ.

اگر چه Facebook اصرار دارد که آن را یک "داور از حقیقت" در مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها و یا هر گونه دیگر بیان سیاسی — آن را به سیاست های خاص به حکمیت گفتار در مقدار زیادی از خار موضوعات: برهنگی و خشونت و به ویژه رای دهندگان اطلاعات غلط (که دقیقا آنچه در توییتر برای اولین بار مشخص شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن). در فاکس میزبان Dana Perino را نشان می دهد زوکربرگ بود تکرار کرد و خود را به مدت طولانی دفاع که Facebook صرفا یک پلت فرم برای بیان یک شرکت رسانه ای و که آن را باید دور ماندن از تصمیم گیری است که قضاوت در بیان سیاسی است که او معتقد است باید به احزاب خارج از طرح دعوی.

آن را نیز در خدمت به موقعیت دره سیلیکون شرکت های با تکنولوژی برخی از قدرتمند ترین شرکت ها در جهان به عنوان یک تقسیم دسته. زوکربرگ را به طور خلاصه نقد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای تنظیم رسانه های اجتماعی محتوای اعتدال و گفت که "دولت انتخاب به سانسور یک پلت فرم چون آنها نگران سانسور نمی کند دقیقا به من اعتصاب به عنوان حق رفلکس." اما توجهی پیام از مصاحبه خود بود که توییتر در این نبرد به تنهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت بهره برداری این اختلاف به طور مستقیم به نقل از زوکربرگ را فاکس نظرات در یک صدای جیر جیر که بیشتر بازمی گردد این شرکت در برابر توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را در حالی که در حال حاضر شده است هل دادن بی اساس ادعا که دره سیلیکون نخبگان در حال تلاش برای شستشوی مغزی مردم گسترده تر با سانسور سخنرانی محافظه کار در سیستم عامل خود را. در حال حاضر او قابل پیش بینی با استفاده از توییتر واقعیت-بررسی توییت خود به تقویت و تشدید می شود که استدلال منتهی به سال 2020 انتخابات است.

در پاسخ های خود را پس از توییتر اولیه واقعیت-بررسی در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها تهدید به اقدام تلافی جویانه علیه توییتر او با اشاره به تمام رسانه های اجتماعی شرکت ها. اما به نظر می رسد توییتر نمی گرفتن تشویقها در این مجتمع مبارزه حداقل در حال حاضر.

در صورتی که آنها Facebook و گوگل به نظر می رسد به حفظ انتقادات خود را در مورد تهمت حملات در توییتر در پشت درهای بسته و یا از طریق فیلتر از لابی گروههای حقوقی تیم ها و انجمن های صنعت. این تعجب آور نیست. همانطور که من نوشت: قبلا توییتر ممکن است منحصر به فرد مناسب برای چوب گردن آن در تعدیل مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن را به هیچ وجه نزدیک بودن کرگدن که گوگل یا Facebook است. آن را نمی کند همان دولت موشکافی بیش از ضد تراست. آن را نیز نمی تکیه بر قراردادهای دولتی یا دلار تبلیغات به را تشکیل می دهند قابل ملاحظه تکه از درآمد خود را.

اما دورسی است که هنوز هم تمایلی رقیب به تهمت و او به نظر می رسد که بدست خود به آنچه مطمئنا پیچیده و کشیده کردن دشمنی با مفاهیم آینده بیان در اینترنت است. این یک نبرد دورسی مشغول به کار سخت برای جلوگیری از. برای سال های توییتر به اجازه رئیس جمهور ارسال توییتهایی که نادرست هستند به طور ضمنی تهدید و مسلما تشویق قیام بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام علیه آنها و یا حساب خود را. چرا که از یک توییتر سیاست (Facebook مشابه است) که معاف رهبران جهان' توییتهایی از حذف در بسیاری از این شرایط پس از توییت خود تلقی می شود "ارزش خبری دارند." که چرا توییتر حرکت می کند این هفته, هنوز هم بسیار محدود در حوزه: آن نشده حذف تهمت توييتها و یا حساب کاربری که بسیاری از آنها به نام برای.

در ضمن در Facebook تهمت را ارسال کرد و گفت که "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" است که یکسان به او ارسال شده در توییتر به اشتراک گذاشته شده است بیش از 4000 بار و حدود 40,000 thumbs up "دوست" از شنبه بعد از ظهر. مغلوب ساختن پیشی جستن پست در رای گیری از طریق پست که توییتر واقعیت-بررسی نیز در Facebook بیش از 20 ، 000 بار و بیش از 200,000 واکنش های.

یک سخنگوی توییتر کاهش یافته است به نظر در Facebook را نقد توییتر را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گوگل ماند قابل ملاحظه ای سکوت در توییتر نبرد بیش از واقعیت-چک کردن تهمت اگر چه این شرکت به طور منظم معاملات با مسائل مشابه در اطراف تعدیل مطالب سیاسی به دلیل تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم یوتیوب.

در بیانیه ای به Recode یک سخنگوی گوگل با ارسال بیانیه ای گفت که تضعیف بخش 230 خواهد "آسیب اقتصاد امریکا و رهبری جهانی در آزادی اینترنت است." یک سخنگوی Facebook ارسال بیانیه ای مشابه در روز پنج شنبه. هر دو شرکت را در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها دفاع از توییتر به طور خاص در مورد این مسئله.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن