همه سنت لوئیس منطقه کودکان می توانند تدریس خصوصی رایگان از طریق کتابخانه شهرستان STL 88801100011088 اگر بچه شما نیاز به کمک با مدرسه خانگی و یا شما زمان برای کمک به آنها را ندارد، کتابخانه شهرستان سنت لوئیس ارائه دسترسی به یک سرویس رایگان شگفت انگیز است که می تواند کمک به مرتب کردن مسائل مدرسه مجازی خود را. هر کسی که کارت کتابخانه شهرستان سنت لوئیس دارد می تواند با Tutor.com با اطلاعات کتابخانه خود به آن دسترسی داشته باشد. Tutor.com ارائه می دهد نه تنها تدریس خصوصی، کمک به مشق شب، و کمک های آماده سازی آزمون برای دانش آموزان، آن را نیز فراهم می کند منابع برای یادگیرندگان بزرگسالان و مردم به دنبال شغل. تدریس خصوصی از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۰ بعد از ظهر هر روز از هفته (از جمله تعطیلات آخر هفته) در دسترس است بنابراین توقف به صورت آنلاین برای کمک های کمی، حتی اواخر شب آسان است. این کتابخانه همچنین می گوید که دانش آموزان ممکن است «سندی ۲۴/۷ را آپلود کنند تا بازخورد معلم خصوصی دریافت کنند.» بنابراین اگر شما در حال تلنگر زدن در اواسط شب شما می توانید خودتان را تسکین با این فکر است که کمک به زودی در راه خواهد بود. نه تنها همه از این رایگان برای ساکنان شهرستان سنت لوئیس، آن را نیز رایگان برای سنت لوئیس سیتی و سنت چارلز ساکنان شهرستان، بیش از حد، چرا که آنها همچنین می توانند برای کارت کتابخانه شهرستان درخواست. مردم خارج از منطقه مترو می توانند با پرداخت هزینه ۵۰ دلاری در زمان ثبت نام به سیستم کتابخانه شهرستان سنت لوئیس نیز دسترسی داشته باشند. چه دزدي . هنگامی که شما در شما می توانید دسترسی به برنامه های دیگر ارائه شده توسط کتابخانه، از جمله رویدادها، کلاس ها، و برنامه ها. کارت شما همچنین اجازه می دهد تا دسترسی به کتاب های الکترونیکی رایگان, موسیقی, فیلم و بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی به تدریس خصوصی، به اینجا مراجعه کنید و یا تمام گزینه های دیگر موجود در SLCL.org. <i>ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com</i> ثبت نام برای خبرنامه های هفتگی ما برای دریافت آخرین اخبار، چیزهایی که باید انجام دهید و مکان هایی برای خوردن حق تحویل به صندوق پستی خود را. ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

اگر بچه شما نیاز به کمک با مدرسه خانگی و یا شما زمان برای کمک به آنها را ندارد، کتابخانه شهرستان سنت لوئیس ار

توسط NEWSOULS در 4 شهریور 1399
اگر بچه شما نیاز به کمک با مدرسه خانگی و یا شما زمان برای کمک به آنها را ندارد، کتابخانه شهرستان سنت لوئیس ارائه دسترسی به یک سرویس رایگان شگفت انگیز است که می تواند کمک به مرتب کردن مسائل مدرسه مجازی خود را.

هر کسی که کارت کتابخانه شهرستان سنت لوئیس دارد می تواند با Tutor.com با اطلاعات کتابخانه خود به آن دسترسی داشته باشد. Tutor.com ارائه می دهد نه تنها تدریس خصوصی، کمک به مشق شب، و کمک های آماده سازی آزمون برای دانش آموزان، آن را نیز فراهم می کند منابع برای یادگیرندگان بزرگسالان و مردم به دنبال شغل.

تدریس خصوصی در دسترس است از 10 صبح تا 10 بعد از ظهر هر روز از هفته (از جمله تعطیلات آخر هفته) بنابراین آن را آسان برای متوقف کردن در آنلاین برای کمک کمی، حتی در اواخر شب....

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن