CSAs برای 1 درصد

باید منصفانه تولید نگاه کاملا باور نکردنی است. چرا آن را نمی? آن را از آبی تپه مزرعه دن باربر مزرعه و رستوران

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

باید منصفانه تولید نگاه کاملا باور نکردنی است. چرا آن را نمی? آن را از آبی تپه مزرعه دن باربر مزرعه و رستوران که به دست آورده شهرت بین المللی برای تعهد خود را به شیوه های پایدار و قرار دادی سبزیجات. در زمان بهتر آن ارائه می دهد $278-هر فرد مزه منوها (قبل از آشامیدنی و مالیات) از منابع خود و دیگر مزارع محلی. در حال حاضر مانند بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور آن را تبدیل به یک مواد غذایی ارائه premade جعبه پر از میوه های تازه و سبزیجات خورش و پوره, چمن-تغذیه شیر و پنیر کشت, کره, تخم مرغ آلی گل و گوشت از گاو مطرح شده در مزرعه.

این به طور معمول شما نیست چغندر-و-خیلی-خیلی-کدو سبز CSAs. آبی هیل "Garde آخور" جعبه ویژگی های آنچه در آن خواستار "مکمل های ضروری برای ناهار یا شام" منابع از آن شربت خانه وجود دارد: دست نوشته های برچسب روی بطری های شیشه ای شیر! جوانان روستایی ترقه! ماست املای با "h"! Lardons و شلاق کبد! این یک فانتزی از پایداری یک نگاه اجمالی به آینده ای که در آن همه ما اولویت بندی محلی کشاورزی و پرداخت کشاورزان ما به طور مستقیم برای یک نمونه محصول. هزینه آن $98.

Blue Hill, تماس, خود, مواد غذایی assortments "برو جعبه" و مانند ارائه ارائه شده توسط بسیاری از رستوران ها در این لحظه به آنها فروخته شده در یک جداجدا سفارش داده شده و اساس نیست و به عنوان بخشی از اشتراک-اولین CSA. به طور کلی CSA (جامعه حمایت کشاورزی) و مزرعه-به اشتراک گذاری برنامه ها اولین و مهمترین مورد که C — "جامعه است." ایده این است که به آژانسها و ایجاد روابط مستقیم بین مردم و کشاورزان که آنها را تغذیه. با اشتراک به یکی از "به اشتراک گذاری" یک کشاورز محصول سالیانه جلو شما تضمین درآمد برای مزارع شما پشتیبانی برای کل فصل. CSAs دیده اند یک چشم انداز مثبت در مشترکین پس از یورش همه گیر. و به عنوان اتاق ناهار خوری بسته باقی می ماند و یا تحت سخت محدودیت ها و رستوران ها در سراسر کشور در تلاش بوده اند به ریف در آن مدل و نگه داشتن هر دو خود و تامین کنندگان خود را شناور با فروش تولید و شربت خانه محصولات به طور مستقیم به مشتریان.

رستوران ها از همه قیمت براکت درگیر شده اند در این طرح کسب و کار جدید, اما آن را سخت به چشم پوشی از جاذبه جنسی از بازار و جعبه های آینده در بیشتر رستوران مجلل. Republique در لا ارائه میوه و شیرینی بود که به نان و پاپ کورن از بروکلین Olmsted و foraged قارچ و طبیعی کالیفرنیا شراب از سان فرانسیسکو Verjus. حتی وجود دارد یک جعبه از افسانه ای Chez Panisse.

در قبل از بار و رستوران و مانند اینها نه فقط در مکان های بزرگ و گران قیمت است و معمولا به خوبی منابع غذایی اما سایت ها دیده می شود ، ممکن است نقطه اصلی برای هر کسی که شام میخورد, اما آن را حداقل یک جایزه قادر به می گویند که شما باید دانش و طعم و پول به آن شده است. در حال حاضر خود را نیا-CSAs نگاهی به روند به یک سطح جدید — آنها در حال ورزش در جامعه, اما همچنین یک راه برای آن را شناخته شده است — از طریق تهاجمی Instagramming و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی — دقیقا همان است که آن جامعه است. این مواد غذایی برای 1 درصد است.


مزارع و رستوران ها قطعا نیاز به حمایت در حال حاضر. با توجه به بررسی های انجام شده کمتر توسط دن باربر از طریق سنگ انبارهای مرکز برای غذا و کشاورزی یک سوم از کشاورزان مستقل نمی توان پیش بینی بودن قادر به ادامه فعالیت تا پایان این سال است. هر چند برخی از کشاورزان موفقیت پیدا کرده اند از طریق این رستوران ها و دیگر CSA برنامه های آنها رو به یک تابستان بدون رستوران عامل در ظرفیت کامل. بخشی از درخواست تجدید نظر از هر مزرعه-به اشتراک گذاری جعبه و یا مواد غذایی دانش است که شما در حال انجام خوب با حمایت از شیوه های پایدار و پرداخت مردم نسبتا برای کار خود را. در یک بیماری همه گیر است که احساس می کند به تازگی مهم است.

"ما تا به حال شده به دنبال راه هایی برای حمایت از رستوران ها و همه چیز را در مورد این درخواست به خصوص هیل آبی تولید می گوید:" لیزا که دارای دو محور به تریتون از شهر نیویورک با شوهرش به خود را انتخاب کنید تا جعبه. همه چیز او توضیح می دهد برای تلفن های موبایل مانند یک کاملا سرپرستی تجربه را به داشتن کسی که "ارائه یک کمی غذا از طریق یک پیتزا پوست هر زمان به شما به عنوان پیشرفت از طریق این خط در وسیله نقلیه خود را." لیزا می گوید: به طور کلی او شده است قرار دادن بیشتر از تلاش خود را به خرید از کوچکتر تولید کنندگان مستقل.

اما اجازه دهید آن صورت: اگر آن را فقط در مورد کیفیت و سبزیجات و هیچ کس مراقبت به نام رستوران. لیزا یادداشت "حتی یک آبی تپه هویج وحشی است که هنوز هم یک هویج وحشی." بخشی از درخواست تجدید نظر است, نام تجاری, تجربه, یا اندکی فروتن-لاف زدن و گفت که حتی در حال حاضر شما نوع از کسی که با Chez Panisse و یا دسترسی به "منحصر به فرد ترین تولید جعبه در نیویورک است." Instagram پر شده است "unboxing" عکس باز کردن هر یک از جعبه نشان دادن محتویات آن را در تخت دراز یا عکس از لوکس وعده های غذایی ساخته شده با مطالب خود را; همه تکرار که عکس را به طور موقت به جای من به غذا خوردن در یک رستوران فانتزی 'گرم است. وجود دارد افزود کشش نشان دادن چقدر زیبا کره است چگونه alluringly "زشت" سبزیجات, چگونه کاملا Instagrammer انداخت و با هم یک زرق و برق دار غذا با چنین فضل.

این است که جدید نیست. گذشته از رستوران ها وجود دارد همواره مجلل تر بازارهای مانند Citarella یا Dean & DeLuca (RIP). و این که می گویند رستوران گران قیمت نیست و همچنین مستحق حمایت است. اما در حالی که 100 دلار برای یک جعبه اخلاقی رشد مواد غذایی ممکن است بسیار گزاف — تخم مرغ 1 $در هر یک از Blue Hill, قاب است $4 از Verjus انتخاب گوشت چرخ کرده و سوسیس از J&E به طور کلی 30 دلار است — آن را بیش از آنچه شما می خواهم پرداخت Stop & Shop. و در حال حاضر که تقسیم بین افرادی که دارای لوکس اولویت اخلاقی صرف غذا و کسانی که نمی فوق العاده استارک. آمریکایی ها در حال تجربه بی سابقه ناامنی غذایی. یکی در پنج فرزند گرفتن نیست به اندازه کافی به غذا خوردن, خطوط, در بانک های مواد غذایی کشش مایل و رفع بیکاری فقط گذشت 40 میلیون. فقط به عنوان بسیاری از مردم هرگز نمی تواند استطاعت این رستوران بیشتر می توانید با این مواد غذایی است.

این تقسیم نباید وجود داشته باشد. پرداخت به کشاورزان و ماهیگیران و کارگران دستمزد زندگی می کنند نباید به معنای تنها ثروتمندترین دسترسی به ملاحظه رشد مواد غذایی. کشاورزان باید به دور انداختن هزاران پوند از محصولات در حالی که این کشور می رود گرسنه است. اما آن را سخت برای به دست آوردن در اطراف fetishization این جعبه الهام بخش و مزرعه به جدول رستوران الهام گرفته از قبل از آنها. در این جعبه کمک کشاورزان و کارگران رستوران شناور ماندن و تشویق اخلاقی شیوه های کشاورزی. اما در بدترین حالت خود آنها راه را برای افراد ثروتمند به پروژه سلیقه خود و نشان می دهد حتی اگر آنها نمی, آن را قصد. معمولا کسانی که دو چیز اتفاق می افتد در همان زمان. خیلی از رسانه های اجتماعی پست و کلمه از دهان است که باعث تقویت کشاورزان و کارگران هشدار به دیگران به وجود خود و میوه ها از کار خود را نیز سیگنال نخبگان دسترسی پوستر.

در نهایت آن را در دام مصرف گرایی به عنوان فعالیت. تنها راه به "خوب" تحت این روش این است به خرید چیزی و در حالی که ضرری ندارد آن را نیز نمی از بین بردن مشکلات بزرگتر هم کشاورزی و رستوران صنایع چهره. شما نمی توانید خرید خود را راه برون رفت از مشکلات ناشی از سرمایه داری. تا اخلاقی شیوه های کشاورزی تبدیل به هنجار در سراسر کشور و اخلاقی رشد مواد غذایی است که واقعا مقرون به صرفه برای همه وجود خواهد داشت هیچ راهی که در اطراف. خرید "حق" چیزی که هرگز منجر به تغییر ساختاری. اما در حالت ایده آل, این می تواند اولین گام برای نشان دهد که چقدر بیشتر مورد نیاز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن