Fauci سنای شهادت افشا و خنثی و تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه coronavirus نهفته است

Dr. Anthony Fauci مراقب بود که نه به طور مستقیم توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول روز سه شن

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

Dr. Anthony Fauci مراقب بود که نه به طور مستقیم توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول روز سه شنبه مجلس سنا شنوایی در این بیماری همه گیر کوروناویروس. حتی پس از کلیت شهادت او را تضعیف نقاط صحبت کردن تهمت استفاده کرده است به تطهیر این بیماری همه گیر در حالی که هل دادن زودرس باز کردن کسب و کار و مدارس.

Fauci — که به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص — روشن ساخته است که او فکر می کند متحده باید پمپ معافیت در بازگشایی تا زمانی که تعداد موارد جدید در هر روز شروع به پایین رفتن. و با یک استثنای قابل توجه سناتور — حتی خواه آنهایی که به نظر می رسید سپاسگزار از ورودی خود را.

تن برای این جلسه تعیین شد بلافاصله زمانی که سناتور. لامار الکساندر (R-TN) — صندلی های بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته — همه چیز را با صحبت کردن در مورد مردم "بازگشت به مدرسه و بازگشت به کار" حتی اگر او در حال حاضر خود quarantining در ایالت تنسی پس از یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19. Fauci نمی اتلاف وقت هر ریختن آب سرد بر روی یک سوال اسکندر پرسید: در مورد امکان بازگشایی دانشگاهها در پاییز.

"ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن برای تسهیل ورود مجدد دانشجویان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است."

دقیقه بعد بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) استفاده می شود خود سوال هم به راهنمای Fauci از طریق تخریب دو از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه نقاط صحبت کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال بارها اصرار داشت که کوروناویروس "در حال رفتن به ناپدید می شوند" از جمله اخیرا در هفته گذشته است. اما در پاسخ به سوال یکی از Sanders, Fauci روشن ساخته است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

"هنگامی که شما در مورد صحبت خواهد شد این ویروس فقط ناپدید می شوند" — و گفت: من علنا چند بار که نه فقط میخوام اتفاق می افتد چرا که این چنین شدت انتقال ویروس" او گفت:. "و حتی اگر ما بهتر کنترل بیش از چند ماه این احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت virus کسی در این سیاره است که در نهایت خواهد شد به ما."

Fauci همچنین توافق کردند با یک سوال ساندرز از او خواسته در مورد اینکه آیا او concurs با کارشناسان که به این نتیجه رسیدند که ما coronavirus مرگ و میر که به بیش از 80,000 نشان دهنده یک undercount — نظرات undercutting استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او گزارش آغوش خصوصی در مورد مرگ رسمی شماره متورم است.

"بسیاری از ما احساس می کنید که تعداد مرگ و میر به احتمال زیاد بالاتر از آن است که تعداد زیرا با توجه به این وضعیت به خصوص در شهر نیویورک زمانی که آنها واقعا بسته با یک چالش جدی به سیستم مراقبت های بهداشتی است که ممکن است وجود افرادی که مرده در خانه که باید Covid که شمارش به عنوان Covid چرا که آنها هرگز واقعا به بیمارستان" Fauci گفت.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشده است درگیر افکار واهی و پوچ و یا کره زمین, او سعی در تغییر مقصر ما را coronavirus گلایه رفتن تا آنجا که به شدت حمله به رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای آزمون در حال توسعه برای یک ویروس است که حتی نمی وجود دارد در زمان او رئيس جمهور بود.

در طول روز با شنیدن دیابت میت رامنی (R-UT) خواسته Fauci اگر اوباما چیزی است که "ساخته شده و احتمال ایجاد یک واکسن کمتر احتمال دارد." Fauci به سرعت رد سوال — و با مفهوم مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن نقطه است.

"نه سناتور, نه در همه" Fauci گفت.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از موعد مقرر اعلام پیروزی بیش از coronavirus و تمرکز بر گرفتن اقتصاد و در حال اجرا در زمان برای نجات خود ضعیف گشتند امید Fauci روشن ساخته است که اگر متحده بازگشایی مدارس و کسب و کار بدون اولین جلسه کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی معیار برای انجام این کار — و تا کنون هیچ یک از آنها — وجود خواهد داشت عواقب مرگبار.

"اگر برخی از مناطق شهرستان متحده و یا چه چیزی شما — پرش به بیش از آن های مختلف بازرسی و زودتر از موعد باز کردن بدون داشتن قابلیت قادر به پاسخ موثر و کارآمد نگرانی من این است که ما شروع به دیدن این خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری" او گفت:.

یک دولت که در حال حاضر تجربه یک coronavirus شیوع کنتاکی. اما که نمی جلوگیری از دیابت رند پل (R-KY) با استفاده از خود سوال زمان را به عقب براند در Fauci و تطهیر coronavirus در Trumpian مد.

پل شروع به بحث در مورد آنچه که او به عنوان "لنت نقره ای" از شیوع کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان — یعنی اثبات نشده باور است که افرادی که Covid به دست آوردن ایمنی و بنابراین می تواند به بازگشت به کار. او سپس چرخد به ساخت یک مورد که بیشتر روستایی متحده مانند او نبوده و آمار به عنوان سخت به عنوان coronavirus به عنوان برخی ممکن است فکر می کنم.

"در روستایی متحده ما هرگز واقعا رسیده هر نوع بیماری همه گیر در سطح کنتاکی و دیگر کشورهای پل گفت: "واقعا خارج از انگلستان, ما تا به حال نسبتا خوش خیم البته برای این ویروس در سراسر کشور."

پل در نهایت هدف در Fauci به طور مستقیم.

"من فکر نمی کنم شما پایان همه" پل گفت. "من فکر نمی کنم شما یک فرد است که می شود به یک تصمیم است. ما می توانید گوش دادن به توصیه های خود را, اما مردم وجود دارد و در طرف دیگر وجود دارد گفت: نمی شود خروش و ما با خیال راحت می توانید بازگشایی اقتصاد است."

در پاسخ Fauci با اشاره به این که "من هرگز خودم را به پایان تمام و تنها صدای این. من یک دانشمند ، یک پزشک و بهداشت عمومی رسمی." او هشدار داد که پولس فشار برای بازگشایی مدارس در یک زمان هنگامی که پزشکان در حال تلاش برای درک ارتباط بین Covid-19 و یک سندرم بالقوه کشنده طراحی و توسعه توسط کودکان و نوجوانان که قرارداد آن می تواند به بیمار توصیه می شود.

"ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا باید بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان" Fauci گفت.

اگر پل به نمایندگی از Trumpiest پایان جمهوری خواه طیف رامنی نشان داده پایان است که عمدتا در پاکسازی به عنوان تهمت به تثبیت کنترل ایران.

رامنی نه تنها اختصاص داده شده سوال خود را در زمان به عقب هل دادن در رئیس جمهور تئوری های توطئه او را نیز سرزنش مقامات دولت برای گمراه کردن مردم آمریکا در مورد وضعیت coronavirus تست در ایالات متحده است.

پرداختن به دکتر برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی رامنی گفت: "من درک می کنم که سیاستمداران در حال رفتن به فریم داده در راه است که بیشتر مثبت سیاسی است. البته آنها انتظار نیست که از admirals. اما دیروز شما جشن گرفته می شود که ما در حال انجام تست های بیشتر و بیشتر تست سرانه حتی از کره جنوبی. اما شما نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها انجام آنها در ابتدای شیوع در حالی که ما گران آب در طول ماه های فوریه و مارس است."

"به عنوان یک نتیجه در مارس 6, ایالات متحده به اتمام بود فقط از 2000 تست در حالی که کره جنوبی تا به حال انجام شده بیش از 140,000 آزمون" رامنی ادامه داد. "بنابراین تا حدی به عنوان یک نتیجه از که آنها باید 256 مرگ و میر و ما تقریبا از 80 ، 000 مرگ و میر. پیدا کنم تست ما ثبت می شود هیچ چیز به جشن می گیرند."

بسیاری از سناتورها اجازه Fauci آیا صحبت کردن برای آنها. سناتور. Tim Kaine (D-VA) مثلا اشاره به این واقعیت است که نه تنها ما را به بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, بلکه مرگ و میر که در پایان بالا از طیف و خواسته Fauci اگر این بدان معناست که ما برای انجام بهتر.

"البته" Fauci گفت. "شما همیشه باید انجام دهید بهتر است."

که ممکن است به نظر می رسد صرفا بیان واضح و در یک وضعیت طبیعی آن خواهد بود. اما به عنوان تهمت تلاش می کند به نوبه خود بر سر آن با دروغ گفتن آمریکایی ها که دولت فدرال coronavirus پاسخ بوده است, نان تست, جهان, Fauci تصدیق کرد که همه چیز را به عنوان گلگون به عنوان رئیس جمهور می خواهد مردم به این باور تا به حال یک عنصر از سخن گفتن حقیقت به قدرت است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب