دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است defunding پلیس

رئیس جمهور تهمت بارها پیشنهاد کاهش بودجه فدرال برای پلیس انتقاد برجسته قانون که افزایش حمایت مالی برای ادارات

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت بارها پیشنهاد کاهش بودجه فدرال برای پلیس انتقاد برجسته قانون که افزایش حمایت مالی برای ادارات پلیس و در حال حاضر درگیر در مسدود کردن قانونی که تا حد زیادی کاهش فشار بر دولت های محلی به کاهش بودجه پلیس.

در عبارت او شده است تلاش برای پال خواستار قطع بودجه دولت ،

البته فعالان و روشنفکران که بسیج در پشت شعار "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" را چیزی بزرگتر و بزرگتر در ذهن از تصادفی کاهش بودجه. Ayobami Laniyonu دانشگاه تورنتو جامعه شناس توضیح می دهد که به همکارم شان Illing که او می خواهد "سرمایه گذاری مجدد پول که در غیر این صورت محروم و جوامع به حاشیه رانده شده. بیایید خلاص شدن از شر این عمل از مدیریت بی خانمانی, نابرابری و فقر و عواقب ناشی از چندین دهه تبعیض نژادی و عواقب ناشی از چند دهه از اتلاف سرمایه در بهداشت عمومی با اعضای مسلح از اجرای قانون است."

اما به عنوان پیشرو دموکرات از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و تشکر. جیمز Clyburn در پایین را تا حد زیادی رد تماس جمهوریخواه با اینحال تحت فشار رو به جلو با یک پیام از مخالفت با defunding ادارات پلیس.

آنچه خواهان انجام نداده است و در واقع سیاست خود را تغییر موقعیت. آنها همچنان در حمایت از وادار کردن دولت های ایالتی و محلی به تصویب عظیم دور از ریاضت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. و حتی اگر رای گیری نشان می دهد این ایده از کاهش بودجه پلیس به محبوب واقع ایالات و شهرهای بزرگ روبرو سوراخ بودجه در حال رفتن به نیاز به درخواست ادارات پلیس برای به اشتراک گذاشتن در برخی از درد.

این اختلاف در مورد بودجه — که در آن دموکرات ها در حال مبارزه علیه ریاضت و جمهوری خواهان در حال مبارزه برای آن است که متفاوت از استدلال نظری پلیس اطناب می خواهید در مورد آینده اجرای قانون است. اما این یک بازی که این تابستان در کنگره با عواقب واقعی برای زندگی صدها میلیون ها نفر از مردم است. و در این بحث این تهمت که می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در اوایل فوریه سال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد 58 درصد کاهش در دولت فدرال, پلیس, استخدام برنامه یک برنامه فدرال است که پشتیبانی از اداره پلیس نیروی انسانی. که یک; دولت خود بودجه پیشنهاد شده اند به طور معمول به نام برای کاهش این برنامه که افتتاح شد در 1990s به عنوان بخشی از بیل کلینتون تعهد به استخدام 100,000 جدید پلیس (کنگره را نگه می دارد در حال کاهش به انجام این کار).

پلیس نیروی انسانی سطح رکود و سقوط پس از اوج این برنامه در بخشی به عنوان یک نتیجه از روند کلی نسبت به دولت و بودجه های محلی کاهش در پی رکود بزرگ و بزرگ ایران در انتخابات برنده در سال 2010 midterms.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز در واقع صحبت در مورد این پیشنهاد کاهش بیشتر در هزینه تا آنجا که من می توانم بگویم و آن را به شدت در تقابل با هر دو لفاظی در مورد پلیس و پلیس اتحادیه' مشتاق در آغوش او. اما این disjuncture بخشی از یک مطلب کلی تمایز بین memetic سیاست پلیس و دنیای واقعی از بودجه که در آن ایران با مالیات و هزینه های سیاست فشار اجرای قانون همراه با هر شکل دیگری از خط مقدم خدمات عمومی ارائه شده است.

واقعیت این است که جو بایدن حاضر به پذیرش ایده "defunding پلیس" جذب مقدار زیادی از توجه در روزهای اخیر. در عوض او پیشنهاد هزینه های "اضافی 300 میلیون دلار برای تقویت پولیس مردمی در کشور ما" استدلال در ایالات متحده امروز است که "هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس."

اما بزرگتر و مهم تر بودجه زمینه این است که قهرمانان قانون تصویب شده توسط آمریکا و متوقف شده توسط جمهوری خواهان مجلس سنا را عوض $900 میلیارد به دولت های ایالتی و محلی.

با این نوع از سیاست حمایت از شهرهای که نمی خواهید پال خواستار قطع بودجه دولت خود را در ادارات پلیس نمی خواهد که به. و شهرستانها که آیا می خواهید به آزمایش با تغییر بودجه از اجرای قانون و به روان, بهداشت و درمان, دارو و درمان و خدمات جوانان این فرصت را به انجام این کار است.

جمهوری خواهان در ضمن باید مشخص این ایده به عنوان یک آبی "دولت نجات" و گفت کنگره باید به جای در نظر گرفتن تغییرات قانون ورشکستگی که ممکن است اجازه می دهد متحده برای ریختن به حقوق بازنشستگی خود را تعهدات در ورشکستگی.

با توجه به فشار که Covid-19 بحران قرار داده شده در بودجه های ایالتی و محلی عدم فدرال کمک می کند کاهش به پلیس اصل اجتناب ناپذیر است. این می تواند کاهش در محروم/سرمایه گذاری مجدد مدل مورد علاقه ضد پلیس فعالان اما فقط از مد افتاده کاهش بودجه که در آن وجود دارد این است که پول کمتری برای همه چیز. و در حالی که این درست است که ریختن بازنشستگی تعهدات می تواند در از بین بردن فشار در زمان-بعد از صرف بسیاری از کسانی که مزایای بازنشستگی به افسران پلیس — که به طور معمول بازنشستگی زود هنگام و جمع آوری سخاوتمندانه تعریف حقوق بازنشستگی بهره مند شوند.

طرفداران defunding یا حتی "لغو" پلیس هستند و نه به طور کلی صحبت کردن در مورد broad-brush به کاهش بودجه که فقط اتفاق می افتد که شامل کاهش بودجه پلیس. به جای رایج ترین مدل دو حرکت به سمت از اجرای قانون و امنیت توابع به منظور سرمایه گذاری در دیگر خدمات اجتماعی.

Marbre Stahly-ته قانون برای زندگی توضیح می دهد:

سرمایه گذاری/محروم است و این ایده که ما در حال ساخت اصلاحات به عنوان ما در حال هل دادن تغییر سیاست به عنوان ما در حال نظارت بر تغییرات در عمل است که ما توجه ویژه ای به نحوه خرج بودن است و ما خواهان سرمایه گذاری از سیستم های که آسیب جوامع ما مانند کیفری نظام حقوقی مانند پلیس رژیم مانند سیستم دادگاه و تقاضای پول است که در حال حاضر در حال سپری که ریخته بودن به این سیستم بدون پاسخگویی بود نقل مکان کرد و به جای آن به جامعه مبتنی بر سیستم جایگزین است که پشتیبانی از مردم ما که خوراک مردم ما اطمینان حاصل شود که ما باید شغل و مسکن – چیزهایی که ما نیاز به مراقبت از خودمان و جوامع ما.

اما واقعیت تاکید کرد این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست این است که دولت های ایالتی و محلی هستند رو به یک دنیای تقریبا بی سابقه مالی درد به دلیل Covid-19. آنها در مواجهه با بودجه شکاف به مراتب بیش از آنچه که دیده بود در طول رکود اقتصادی ،

تحت شرایطی دولت و دولت های محلی در حال رفتن به تعطیل از همه چیز و سرمایه گذاری در هیچ چیز به سادگی از آنجا که وجود ندارد پول کافی برای رفتن به اطراف. آموزش و پرورش تقریبا قطعا بالاترین قیمت پرداخت پس از آن حساب برای حدود یک سوم از دولت های محلی و هزینه اما 4 درصد رفتن به پلیس بعید است که برای در امان خواهد بود یا نه.

این نوع از willy-nilly بودجه برش نیست چه متفکر پلیس defunders باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها در مورد صحبت reimagining سیستم عدالت کیفری. اما زمانی که نظرسنجی پیدا کردن که دو سوم از مردم مخالف defunding پلیس که احتمالا این است که چه رای دهندگان ترس. بسیاری از مردم ممکن است ترجیح می دهند چیز دیگری به جای سنتی حضور پلیس در شهرستانها ما. اما تقریبا هیچ کس به سادگی می خواهد پلیس به ناپدید می شوند.

اما غایب این نوع فدرال کمک که جمهوری خواهان در حال حاضر مسدود کردن که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. امریکا است که کمتر به پلیس و کمتر معلمان و بهداشت روانی کارگران و کمتر از تابستان کار برنامه ها و مراکز اجتماعی و فقط به طور کلی کمتر از همه چیز. که بعید است به یک پایان خوش برای هر کسی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن