Facebook جدیدترین عمده شرکت با تکنولوژی به مردم اجازه کار از خانه برای همیشه

به عنوان هزاران نفر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده در حال تلاش برای کشف کردن دفتر خود را بازگشایی برنامه F

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

به عنوان هزاران نفر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده در حال تلاش برای کشف کردن دفتر خود را بازگشایی برنامه Facebook اعلام کرد شدید از shift: یک نوار گسترده ای از نیروی کار خود را می توانید از خانه کار برای همیشه لطفا برای.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت: در livestream در صفحه شخصی خود در روز پنج شنبه که او حدس بزند تا آنجا که 50 درصد از این شرکت 45 ، 000 نفر نیروی کار می تواند کار به طور کامل از راه دور در پنج تا 10 سال است. در حالی که زوکربرگ هشدار داد که از این تعداد است و نه لزوما یک هدف را ملموس برآورد توسط رهبر یکی از مهم ترین شرکت های جهان در مورد آینده کار تأثیر نه تنها خود شرکت اما هنجارهای پس از همه گیر کار کارگران به عنوان یک کل. این حرکت در می آید و در مدت کوتاهی پس از Facebook رقیب توییتر اعلام کرد که اجازه خواهد داد که کل آن نیروی کار به طور دائم کار از راه دور همراه با دیگر شرکت های فن آوری مانند Shopify و Coinbase.

"واقعیت این است که من فکر نمی کنم از آن خواهد بود که ما یک روز از خواب بیدار در ژانویه اولین و هیچ کس بیشتر نگرانی در این مورد گفت:" زوکربرگ در livestream در مورد تاثیر ماندگار از Covid-19 در دفتر کارکنان. زوکربرگ در ادامه به دراز کردن آنی و تدریجی تغییرات شرکت خواهد ساخت به چگونه آن را مدیریت و استخدام کارگران جدید است.

در کوتاه مدت به عنوان Facebook شروع بازگشایی دفاتر خود را (در حال حاضر, او گفت: 95 درصد از کارکنان در حال کار از خانه و انجام خواهد شد بنابراین حداقل تا ژانویه 1 2021) این شرکت عمل خواهد شد در 25 درصد ظرفیت در ساختمان آن. شروع در حال حاضر برخی از Facebook کارکنان می توانید شروع به درخواست به طور دائم کار از خانه. اولین گروه از کارکنان که قادر خواهد بود به انجام این کار در سطح ارشد آنهایی که با سابقه قوی بررسی عملکرد. با توجه به داخلی نظرسنجی شرکت زد بین 40 و 60 درصد از کارکنان علاقه مند به انجام این کار است. و نیمی از این شرکت گزارش داد که حداقل به عنوان مولد به عنوان آنها قبل از حتی زمانی که کار از خانه.

این شرکت همچنین با رفتن به "شدت" شروع استخدام کارمندان از راه دور, از آنجایی که آنها نمی خواهد به عنوان وابسته به فضای فیزیکی اداری — به خصوص برای ارشد-سطح پرسنل که لازم نیست به همان اندازه در آموزش حضوری و یا توسعه حرفه ای. به جای تمرکز بر استخدام در فناوری عملا سرمایه از دره سیلیکون این شرکت را به تلاش بیشتر به دیگر مناطق مترو مانند آتلانتا و دالاس و دنور. و آن را به تجدید نظر در نحوه ارائه مزایای جدید به آن از راه دور کارکنان از برخی از قدرت پردازش مانند رایگان, خوراک شناس, مواد غذایی کافه تریا در محل را به عنوان حس بسیار. در عوض کارمندان از راه دور ممکن است نیاز بهتر لپ تاپ و مانیتور قوی تر قابلیت اتصال به اینترنت و تجهیزات صوتی و تصویری livestreaming.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به جلو متمایل به شرکت در کار از راه دور در مقیاس ما" گفت: زوکربرگ.

غول فن آوری مدیر عامل گذاشته دیدگاه خوش بینانه از به طور فزاینده ای در کار از راه دور آینده گفت که این شرکت افزایش خواهد یافت و نیروی کار آن را تنوع استخدام خارج از معمول با تکنولوژی هاب سان فرانسیسکو و دیگر شهرستانها عمده.

"امکان کار از راه دور است رفتن به بسیار مثبت است که در مقابل سمت ایجاد گسترده تر مبتنی بر رونق اقتصادی گفت:" زوکربرگ.

معلوم نیست اگر چه بخش قابل توجهی از Facebook نیروی کار — از جمله خود شخص ثالث پیمانکاران مانند محتوای مدیران امنیتی و کافه تریا کارگران خواهد بود نهفته این کنترل از راه دور-کار در آینده از بسیاری از شغل خود هستند و بیشتر از لحاظ جسمی وابسته به دفتر.

و برای Facebook مستقیم, کارکنان, وجود دارد برخی از چالش ها نیز هست. زوکربرگ اذعان کرد که این شرکت آگاه از نگرانی که از راه دور کار می تواند قرار دادن یک سهم نامتناسب از کار خانگی زنان. او گفت که تقریبا همان درصد از زنان و مردان گزارش شده در داخلی نظرسنجی که آنها ترجیح می دهند به کار از خانه. و او گفت که بسیاری از کارکنان هنوز طلب و چهره به چهره با همکاران خود را با بیش از نیمی از بررسی کارکنان گفت: آنها می خواهند به بازگشت به کار در یک دفتر تمام وقت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Facebook گفت: بسیاری از کارکنان خود را به دنبال خواهد داشت "پیوندی" مدل کنترل از راه دور و حضوری دفتر کار — آینده در محل آموزش بحرانی جلسات و فرهنگ سازی در محل حوادث است.

و در حالی که بسیاری از Facebook کارکنان با انگیزه به حرکت در خارج از مناطق گران قیمت مانند سان فرانسیسکو اگر آنها دیگر مجبور به کار در یک دفتر فیزیکی و نزدیکی آنها ممکن است در نهایت گرفتن یک برش پرداخت اگر آنها این کار را از حقوق تنظیم محلی برای هزینه زندگی.

زوکربرگ گفت که صرفه جویی در هزینه نیست چه انگیزه این تغییرات ، او گفت که این شرکت ممکن است تا پایان استخدام بیشتر مردم به مدیریت از راه دور کار می کنند که می تواند جبران هر گونه صرفه جویی در هزینه ها برای بیشتر افراد مشغول به کار در ساختمان.

"این واقعا مشخص نیست که چه اقتصاد از این در حال رفتن به مانند نگاه کنید و یا چقدر این است رفتن به هزینه است،" "این امکان وجود دارد که اگر این نحو احسن انجام شده است, ممکن است ممکن است برای صرفه جویی در برخی از سرمایه اما من فکر نمی کنم که این دلیل اصلی که چرا این کار باید انجام شود."

در نهایت هیچ کس از جمله مارک زوکربرگ می داند که دقیقا همان چیزی است که آینده را مانند پست-همه گیر. اما امروز خبر دیگری است نشانه آن است که ما شیفت به کار از خانه نمی تواند موقت است به صورت قابل ملاحظه تکه از نیروی کار آمریکا. بخش فن آوری است که مصرف سرب در این تغییرات و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه در حال حاضر با نفوذ دره سیلیکون می کند شکل استاندارد برای یک پست-همه گیر کار آینده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن