سخنرانی RNC اریک ترامپ چیزی نادر داشت: ماده سیاست

دو روز اول کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال ۲۰۲۰ گوشت قرمز زیادی را برای پایگاه فرامحافظه کار حزب و همچنین ه

توسط NEWSOULS در 5 شهریور 1399

دو روز اول کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال ۲۰۲۰ گوشت قرمز زیادی را برای پایگاه فرامحافظه کار حزب و همچنین هشدارهای وخیم در مورد آنچه ممکن است ناشی از ریاست جمهوری بالقوه جو بایدن باشد، برجسته کرده است. اما پسر دوم رئیس جمهور دونالد ترامپ، اریک ترامپ، شامگاه سه شنبه آدرسی را ایراد کرد که فراتر از درخواست های فقط به پایگاه حرکت کرد و اعتبار و موفقیت های محافظه کارانه پدرش را برجسته کرد.

سخنرانی ترامپ با استفاده از تصاویری از سد هوور و کوه راشمور، تصویری از یک قلب ایندستریوس را نقاشی کرد که توسط نخبگان ساحلی نادیده گرفته شده بود. او می گوید: «هر روز پدرم برای مردم آمریکا می جنگد.» «مردان و زنان فراموش شده این کشور. آنهایی که روح آمریکایی را مجسم می کنند.»

ترامپ تلاش کرد تا از کسانی که احساس فراموشی می کنند درخواست تجدید نظر کند - از جمله کسانی که به حضور او در فاکس نیوز کوک نشده اند. او که برای تاب دادن رای دهندگان میانه رو تصمیم نگرفته کار می کرد، به فهرست رختشویی «وعده های نگه داشته شده» مفروض اشاره کرد که موضوعی مکرر در طول بخش اولیه کنوانسیون بود. از جمله کاهش مالیات ترامپ برای ثروتمندان، کاهش مقررات، اقتصاد بهبود یافته و کاهش بیکاری (قبل از اینکه همه گیر باعث فروپاشی شود)، و افزایش بودجه نظامی، و حرکت سفارت آمریکا در اسرائیل به اورشلیم بود.

این که آیا این موفقیت ها در واقع به نفع "مردان و زنان فراموش شده از این کشور" قابل بحث است -- کاهش مالیات تا حد زیادی به نفع شرکت ها و به افزایش دستمزد منجر نمی شود ، به عنوان مثال. اما ترامپ در برجسته کردن آن ها به وضوح آنچه رای دهندگان می توانند از دوره دوم برای پدرش انتظار داشته باشند را مطرح کرد: تمرکز بر مقررات زدایی، پاداش برای کسب و کارها و تصمیم گیری هایی که به اهداف انجیلی ها اذعان دارد.

سخنرانی ترامپ همچنین به وضوح - البته از طریق هذلولی - به رای دهندگان هشدار داد که در یک دولت بالقوه "رادیکال" بایدن چه چیزی را از دست خواهند داد، پیش بینی مالیات های بالاتر (چیزی که آمریکایی ها بیش از ۴۰۰٬۰۰۰ دلار در سال می کنند به احتمال زیاد تحت برنامه های بایدن خواهند دید) و از پلیس (چیزی که بایدن حمایت نمی کند) بودجه می دهد.

وی می گوید: «از نظر دموکرات های تندرو، آمریکا منبع مشکلات جهان است. در نتیجه معتقدند تنها مسیر رو به جلو پاک کردن تاریخ و فراموش کردن گذشته است. آنها می خواهند بناهای تاریخی پدران ما را از بین ببرند.» وی تصریح کرد: آنها می خواهند با زانو زدن به سرود ملی ما بی احترامی کنند، در حالی که نیروهای مسلح ما هر روز جان خود را برای حفاظت از آزادی ما زمین می زنند. اونا تعهد وفاداري در مدارس ما رو نميخوان خیلی ها زیر نظر خدا یک ملت نمی خواهند. دموکرات ها می خواهند اجرای قانون ما را از بین ببرند، نابود کنند و بی احترامی کنند.»

ترامپ در ادامه این تصویر دموکرات ها را با پدرش که به گفته او قهرمان اجرای قانون، افراد مذهبی، معدنچیان زغال سنگ و کشاورزان «لغو شده» است، در تضاد قرار داد. ترامپ گفت: «به هر آمریکایی پرافتخاری که قرمز، سفید و آبی خونریزی می کند - پدرم به مبارزه برای شما ادامه خواهد داد.»

هنوز دیده می شود که آیا هر میانه رو توسط این کنوانسیون تاب خواهد آمد، به ویژه به عنوان تعداد کمی از سخنرانان، اریک ترامپ شامل، به طور ماهوی پرداخته اند که چگونه یک اصطلاح دیگر برای رئیس جمهور ترامپ بهتر است یک همه گیر مرگبار و بحران اقتصادی عمیق تر از یک دولت بایدن را حل کند. اما مسیر متقاعد کردن آن رای دهندگان در سخنانی مانند سخنرانی ترامپ نهفته است - خروج از بلاغت خیاطی ساخته شده برای طرفداران ترامپ که دوشنبه شب شنیده می شد.


هدف جدید: 25,000

در بهار برنامه ای را راه اندازی کردیم که از خوانندگان درخواست کمک های مالی می کرد تا به رایگان نگه داشتن Vox برای همه کمک کند و هفته گذشته هدفی را برای رسیدن به 20 هزار مشارکت کننده تعیین کردیم. خب، تو بهمون کمک کردي که از اون رد بشيم. امروز ما آن هدف را به 25 هزار نفر گسترش میدهیم. میلیون ها نفر به Vox در هر ماه به درک جهان به طور فزاینده آشفته - از آنچه اتفاق می افتد با USPS به بحران کروناویروس به آنچه است، کاملا احتمالا، در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری از طول عمر ما است. حتی زمانی که اقتصاد و بازار تبلیغات اخبار بهبود می یابد، حمایت شما بخش مهمی از حفظ کار منابع فشرده ما خواهد بود - و کمک به همه را حس از جهان به طور فزاینده آشفته است. مشارکت امروز از کمی به عنوان $3.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن