یخ, گزارش اولین مورد از COVID-19 در میان مهاجران در امپریال بازداشتگاه

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:07 PM EDT مه 27 سال 2020مهاجرت فدرال مقامات تایید کرده اند ک

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

مهاجرت فدرال مقامات تایید کرده اند که اولین مورد از COVID-19 در میان مهاجران برگزار شد امپریالیستی در منطقه بازداشتگاه در جنوب کالیفرنیا, شهرستان مرزی کالکزیکو.

بیمار 22 ساله بنگلادشی ملی, با توجه به U. s. اداره مهاجرت و گمرک سخنگوی لورن مک.

وزارت دادگستری ایالات متحده نشان داد مورد در دادگاه روز جمعه گذشته.

یک وزارت دادگستری وکیل گفت: مسئولان نیز در انتظار نتایج آزمون دوم مهاجر با توجه به Monika Langarica مهاجران' حقوق کارکنان وکیل با آیتالله سیستانی از سن دیگو و Imperial County است.

وجود دارد 396 افراد بازداشت شده در 704-تخت تسهیلات از شنبه, با توجه به یخ. دولت فدرال نشان داد که تعداد بازداشت شدگان شده اند که آزمایش Langarica گفت.

علاوه بر این شش کارکنان در این مرکز که متعلق به بخش خصوصی, زندان, شرکت مدیریت و آموزش شرکت آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته سخنگوی شرکت عیسی Arnita. پنج نفر از این کارکنان باید به طور کامل بهبود و بازگشت به کار, او گفت:.

اولین بازداشت شدگان مورد COVID-19 در امپریال بازداشتگاه می آید به عنوان ویروس در حال گسترش است از طریق بازداشت امکانات در سراسر کشور است. به عنوان چهارشنبه, ایالات متحده, مهاجرت و گمرک گفت: 2,620 افراد در بازداشت بوده و تست شده برای بیماری و 1,327 از آن — و یا از 51% — مثبت بودند.

بیشترین شیوع در میان یخ امکانات در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو که در آن به عنوان چهارشنبه, 58 زندانیان آزمایش مثبت و یک سالگی درگذشت.

Langarica گفت که او نگران است که وضعیت در امپریال می تواند مارپیچی خارج از کنترل فقط به عنوان آن را در سان Diego. او به نمایندگی از مهاجران بازداشت شده در امپریال و Otay مسا در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواستار کاهش جمعیت در دو امکانات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در حال نظارت بر این بسیار نزدیک به جلوگیری از این عطف به آنچه اتفاق افتاده است در Otay مسا که در آن وضعیت تشدید بسیار سریع به دلیل در هیچ بخش کوچکی به ماهیت بازداشتگاه و ماهیت این ویروس که اجازه می دهد تا به صورت بسیار سریع انتقال" Langarica گفت.

شیوع در امپریال بازداشتگاه خواهد اضافه کردن فشار اضافی به Imperial County دو بیمارستان است که در حال حاضر تجربه یک افزایش بیماران به بیمارستان ها در مرز مکزیک شهر مخیکالی رسیدن به ظرفیت.

بازداشت شدگان بایرون تراس 37 ساله از لس آنجلس گفت: او شده است نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس در بازداشتگاه. او گفت که او در معرض خطر بالاتر برای گرفتن به شدت بیمار به عنوان او خود را از دست داده طحال پس از گرفتن شات های چند سال پیش.

او گفت: تسهیلات مردم را فراهم می کند با 4 اونس بطری شامپو و ماسک هفته ای یک بار. اما آن را فراهم می کند صابون ضد عفونی کننده دست و یا بهداشتی دستمال مرطوب, او گفت:, و هیچ امکان تمرین های اجتماعی فاصله.

"آنها حتی نمی اجازه دهید ما می دانیم در هر زمان وجود دارد مثبت (COVID-19) آزمون اینجا را," او گفت:.

Arnita شرکت سخنگو گفت: مدیریت آموزش و Corp. "پس همه CDC اقدامات احتیاطی برای محافظت از سلامت و رفاه کارکنان ما و زندانیان."

او گفت که بازداشت شدگان "دسترسی به تمام از خود و بهداشت نیاز دارد." آنها می توانند بیشتر شامپو اگر آنها اجرا, او گفت:, و این شرکت با راه اندازی دو صابون-توزیع ایستگاه های کلی جمعیت واحد مسکن پس از بازداشت شدگان می تواند به "شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان آنها می خواهم."

بازداشت شدگان رامون Dominguez یک 32 ساله از شهرستان ونتورا گفت که او در مورد مورد مثبت از اعضای خانواده خود را که در مورد آن آموخته با خواندن این خبر جمعه گذشته است.

"وای چه در آن است که آنها هرگز به ما گفت" او به یاد می آورد تفکر است. "چرا از آن صدمه دیده ما دانستن?"

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب