آیا قوانین جدید اسکار دیگر به معنای فیلم در مورد سفیدپوستان نیست؟

اسکار در حال گرد کردن گوشه به سمت تولد 100 سالگی خود را - مراسم سال آینده، هر شکل آن طول می کشد، خواهد بود 93

توسط NEWSOULS در 20 شهریور 1399

اسکار در حال گرد کردن گوشه به سمت تولد 100 سالگی خود را - مراسم سال آینده، هر شکل آن طول می کشد، خواهد بود 93 - اما جوایز نشان می دهد به دور از مجموعه ای در راه آن است. درست در سال گذشته، آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک، سازمان حرفه ای که اسکار را می دهد، قوانین را برای تغییر نام یک دسته و اسکان همه گیر تغییر داده است. چندی پیش، این سازمان با یک رده جدید "بهترین تصویر محبوب" بازی می کرد، هر چند که آیا هرگز در واقع اعطا خواهد شد یا نه، نامشخص است. و چند سال پیش دستورالعمل عضویت به منظور مقابله با مشکلات تنوع آن تغییر کرد.

و حالا، دستورالعمل ها دوباره در حال تغییر هستند. آکادمی تغییراتی را در رده بهترین تصویر اعلام کرده است که هدف عالی متنوع تر کردن هالیوود است.

اما آن را باعث برخی از سردرگمی، با مردم (برخی از آنها به نظر نمی رسد در واقع خواندن دستورالعمل قبل از وزن در) به تناوب تشویق و booing تغییرات. بنابراین در اینجا یک راهنمای سریع برای دستورالعمل ها، آنچه که آنها در واقع برای اسکار معنی است، و اینکه آیا آنها هر گونه تاثیری در هر دو نشان می دهد و یا صنعت در بزرگ داشته باشد.

در ۸ سپتامبر آکادمی مجموعه ای از دستورالعمل های واجد شرایط بودن جدید برای فیلم هایی را اعلام کرد که هدف آن رقابت برای بهترین تصویر بود که جایزه برتر اسکار محسوب می شد.

چهار دسته استانداردهای گنجاندن وجود دارد. شما می توانید استانداردهای کامل را در وب سایت اسکار بخوانید، اما آنها اساسا به دو سطل بزرگ شکستن: استانداردهای ترویج نمایندگی فراگیر تر و استانداردهای ترویج اشتغال فراگیر تر است. فیلم نیاز به دیدار با استانداردها در دو دسته از چهار به منظور واجد شرایط.

اول، يه يادداشت. این می شود wordy سریع، بنابراین برای آسان تر کردن آن، من اصطلاحات زیر استفاده کنید:

آکادمی تعیین "گروه های نژادی یا قومی کم نشان" در داخل استانداردها شامل آسیایی، اسپانیایی / لاتین، سیاه / آفریقایی آمریکایی، بومی / بومی آمریکا / آلاسکا بومی، خاورمیانه / شمال آفریقا، بومی هاوایی یا دیگر جزیره نشین اقیانوس آرام، و یا "نژاد یا قومیت دیگر کم نشان داده شده است." من از این دسته به عنوان گروه های نژادی یا قومی کم نشان نام می برم. آکادمی همچنین مجموعه گسترده تری از گروه های هویتی را در درون استانداردها تعیین می کند که شامل گروه های نژادی و قومی کم نشان ذکر شده در بالا و همچنین زنان، افراد LBGTQ+ و افرادی با ناتوانی های شناختی یا جسمی، یا ناشنوا یا سخت شنوایی است. به خاطر سادگی از این گروه که با هم گرفته شده اند به عنوان گروه های هویتی کم نشان اشاره می کنم.

دسته اول استانداردها (که آکادمی آن را گروه Aمی نامد) به داستان ها یا شخصیت های روی صفحه واقعی می پردازد. در این دسته فیلم ها باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

حداقل یک «بازیگر اصلی یا قابل توجه حمایت کننده» از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان. یا ... حداقل 30 درصد از یک بازیگران در نقش های ثانویه و جزئی از دو گروه هویت کم نشان. یا ... خط داستانی اصلی یا موضوعی که بر روی یک گروه هویتی کم نشان داده شده مرکز می گیرد.

استانداردهای گروه B تیم خلاق و تولید پشت فیلم را در نظر می گیرد. برای برآورده کردن این استانداردها، یک فیلم باید یکی از معیارهای زیر را داشته باشد:

حداقل دو رئیس بخش های بزرگ (مانند ویرایش، کارگردان، آرایش و آرایش مو، کاستومینگ، یا صدا و همچنین بسیاری دیگر) باید از یک گروه هویت کم نشان باشند. علاوه بر این، حداقل یکی از این ها باید از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان باشد. یا ... دست کم شش نفر در خدمه (به استثنای دستیاران تولید، به طور کلی موقعیت سطح ورود در مجموعه) از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان هستند. یا ... دست کم ۳۰ درصد خدمه از یک گروه هویتی کم نشان هستند.

استانداردهای گروه C به فرصت های آموزشی (پرداخت شده) که شرکت های سینمایی گروه هایی از افرادی را ارائه می دهند که در هالیوود کم نشان داده می شوند، ارتباط دارد. برخی از چاپ خوب در اینجا تمایز بین شرکت های بزرگ با جیب عمیق (مانند دیزنی و وارنر Bros.) و شرکت های کوچکتر و یا تولیدات مستقل وجود دارد. اما به طور کلی، برای واجد شرایط بودن در این رده، شرکت یا توزیع کننده فیلم باید هر دوی این دو استاندارد را برآورده کند:

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن