بسیاری از رهبران جهان برگزار شد ملی coronavirus یادبود برای مرده. تهمت نیست.

در آن زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد یک روز قبل از او چیزی رسمی در مورد ایالات متحده رسی

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

در آن زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد یک روز قبل از او چیزی رسمی در مورد ایالات متحده رسیدن به یادآوری نقطه عطف از 100,000 مرده از coronavirus.

"به تمام خانواده و دوستان از کسانی که گذشت, من می خواهم به گسترش صمیمانه همدردی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن" او توییتی در روز پنج شنبه صبح.

آن بود — هر چند انتظار — حرکت از رئیس جمهور می افزاید: به منظور هفته گذشته به پرواز پرچم آمریکا در نیمه کارکنان در یاد کسانی که مرده ام.

اما اقدامات خود را کم رنگ در مقایسه با آنچه که دیگر رهبران جهان انجام داده اند به مناسبت خود را از دست شهروندان است.

در ماه مارس ایتالیا از مشاهده یک لحظه سکوت برای آن coronavirus قربانیان. در ماه گذشته در چین, جمهوری خلق چین به رهبری یک روز عزای عمومی. همچنین در انگلستان برگزار می شود یک لحظه سکوت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که جان خود را در کار و حتی به خانواده خود پول در جبران خسارت برای از دست دادن آنها. و این هفته اسپانیا آغاز شد و 10 روز یاد دوره — طولانی ترین تا کنون برای دموکراسی — برای آن بیش از 27,000 مرده است.

برخی از ایالات آمریکا و شهرهای خود برگزار شد مراسم وجود دارد اما هنوز به یک نسبت ناروا به رهبری, ملی یاد تلاش است. یک سخنگوی کاخ سفید گفت: من هیچ اطلاعیه را در مورد چنین پتانسیل رویداد.

اما در مورد یکی است در آثار تهمت می توانید برخی از ایده از چگونه دیگران را به انجام چنین مراسم.

ایتالیا یکی از اولین کشورهای علاوه بر چین برای حفظ یک coronavirus شیوع بنابراین جای تعجب نیست که آن را نیز در میان اولین به رهبری یاد کرد.

شهردار رم ویرجینیا راگی مشاهده یک دقیقه سکوت برای بزرگداشت قربانیان coronavirus در Campidoglio در رم در 31 مارس سال 2020 است.
مسیحی Minelli/NurPhoto via Getty Images

در مارس 31, تنها شش هفته پس از کشور, اولین مورد تایید شده ایتالیا برگزار می شود در سراسر کشور دقیقه سکوت برای coronavirus قربانیان به عنوان پرچم را کاهش داده شد و به نیمی از کارکنان. ایده برای 60 ثانیه بزرگداشت گروهی از شهرداران برای نشان دادن همبستگی خود با منطقه لومباردی سخت ترین ضربه بخش از کشور است.

"این لحظه ای سکوت از شهرداران که در آن حتی کاخ ریاست جمهوری و واتیکان شرکت است لحظه ای مهم برای کشور ما نشان دادن وحدت از شمال به جنوب" آنتونیو Decaro شهردار شهر جنوبی باری گفت: در آن زمان. "همه شهرداران باید با هم جمع شده بودند در یک نوع ایده آل در آغوش مهمتر از همه باید به مکان هایی که درد و رنج بسیاری که در آن ویروس به طور عموم به نزدیک به عزاداری برای کسانی که فوت کرده اند."

"ما در حال تلاش برای ارسال یک پیام از امید" Decaro اضافه شده است.

نخست وزیر جوزپه کونته حمایت از این ایده به شدت و گفت لحظه ای سکوت شد و حیاتی برای وحدت ملی و همبستگی در طول زمان تلاش.

دقیقه منجر به برخی از صحنه های خیره کننده مانند ونیز شهردار ایستاده هنوز هم آب با توجه به خالی کانال است که به طور معمول بسته بندی شده با گردشگران و منظم ترافیک. رم شهردار ویرجینیا راگی نیز در سخنرانی در افتخار از کارکنان مراقبت های بهداشتی از یک نازا پیازا دل Campidoglio عمده نماد این شهر است. آمریکا رهبران نظامی در ارتش آمریکا پادگان ایتالیا در Vincenza نیز با همتایان خود برای لحظه ای سکوت.

شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین به طور معمول نمی خواهم به انجام هر چیزی است که باعث می شود او و یا ملت خود را نگاه ضعیف است. اما در مارس 4, او رهبری یک روز عزای عمومی برای هزاران نفر که در اثر بیماری که منشأ در کشور است.

در یازدهم و دیگر رهبران رژیم ایستاده بود در ترکیب اصلی حاکم در پکن با پوشیدن لباس سفید گل به مناسبت مرده است. در طول روز چینی پرچم را کاهش داده شد و به نیمی از کارکنان و هیچ اشکال سرگرمی, اجازه داده شد در کشور است. چینی بازی غول Tencent به عنوان مثال به حالت تعلیق در تمام بازی های آنلاین در طول عزاداری دوره است.

رئیس جمهور چین و دیگر رهبران دولت ایستاده در سکوت طی ملی عزاداری برای coronavirus قربانیان در Zhongnanhai رهبری مرکب در پکن در آوریل 4 سال 2020 است.
ایسنا/Li Xueren via Getty Images

روز عزاداری که همزمان با ملی آرامگاه-جارو جشنواره به افتخار اجداد مشاهده شد توسط میلیون ها نفر از مردم است. در دیگر شهرستانها عمده در چین, شهروندان در صورت ماسک های جمع آوری شده برای سه دقیقه در سکوت در حالی که آژیر حمله هوایی blared در ادای احترام به مرده است.

"من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار من گریه کرد و من فکر کردم من تا به حال خشک تمام اشک های من" یک زن گفت: او می خواهم خود را از دست مادر به این بیماری گفت: Al Jazeera. "اما زمانی که آژیر رفت شروع کردم به گریه قلب من — من از دست مادر من از صمیم قلب و من نمی دانم که چگونه من می خواهم به زندگی می کنند از هم اکنون در."

شده اند وجود دارد دیگر اشکال بزرگداشت نیز مانند زمانی که دولت اجرا روزنامه ها که بسیاری از آنها به طور معمول چاپ در رنگ منتشر شد نسخه به روز به طور کامل در سیاه و سفید. شهروندان چینی در رسانه های اجتماعی ساخته شده تغییرات مشابه به مشخصات خود را عکس.

Xi نمی شخصا ارائه هر مکان سخنان در طول روز از عزاداری اما دیگران در این دولت انجام داد. "روح شهدا باید انجام شود," یانگ یونگ, هوبئی استان را بالا رسمی گفت: خانواده های عزادار در این روز است.

در آوریل 28, انگلستان مشاهده شد یک دقیقه سکوت برای تقریبا 100 کارکنان مراقبت های بهداشتی که مرده بود درمان Covid-19 بيمار که در آن نقطه. تجلیل از کارکنان پزشکی ساخته شده حس برای بریتانیا نه تنها به این دلیل که آنها خدمت می کنند در خط مقدم پزشکی پاسخ به بحران بلکه به این دلیل که کشور خدمات بهداشت ملی بسیار محبوب است.

نخست وزیر بوریس جانسون در تنها روز دوم پس از دوره نقاهت بعد از یک مورد شدید از Covid-19 ایستاده بود و در سکوت 6 پا به غیر از اعضای کابینه به عنوان پرچم را کاهش داده شد و به نیمی از کارکنان و حمل و نقل عمومی به طور موقت متوقف شده است. او حمایت از ایده پس از یک کمپین به رهبری دانشکده های پزشکی و اتحادیه های کارگری تحت فشار قرار دادند برای دقیقه سکوت. کمتر از 10 روز بعد از آن اتفاق افتاد.

رهبران اسکاتلند و ولز — جدا کردن نهادهای سیاسی در انگلستان — نیز برگزار شد مراسم مشابه.

نخست وزیر بوریس جانسون و بالا عضو کابینه رعایت یک دقیقه سکوت در ادای احترام به کارکنان پزشکی و کلید کارگران که در طول درگذشت شیوع کروناویروس در آوریل 28 سال 2020 در لندن است.
Stefan روسو WPA استخر/گتی ایماژ

خانم دونا Kinnair رئیس کالج سلطنتی پرستاری تحت فشار قرار دادند که برای کوتاه یادبود در بیانیه ای گفت که او "heartened به شنیدن چگونه بسیاری از مردم در زمان بخشی در دقیقه سکوت به افتخار حافظه از کارکنان که درگذشت غم انگیز در طول بیماری همه گیر."

"ما فکر کردیم که این مهم به پرداخت ادای احترام عموم به کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس و من افتخار می کنم که بسیاری از زمان برای انجام این کار این صبح" او ادامه داد.

یک روز قبل از مراسم ملی جانسون دولت همچنین اعلام کرد که خانواده مرحوم کارکنان خواهد هر یک از دریافت بیش از $78,500 در جبران خسارت از دولت است.

اسپانیا و اروپا یکی از سخت ترین-آمار سازمان ملل توسط coronavirus آغاز شده و 10 روز عزاداری دوره در روز چهارشنبه برای coronavirus قربانیان. این طولانی ترین ملی یاد از نوع خود پس از این کشور شد دموکراسی در سال 1978 و طولانی ترین و در عین حال از هر ملت در طول زمان بحران.

لازم بود برای انجام, نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: در یک صدای جیر جیر اخیر به دلیل اسپانیایی ها باید "همه بیان غم و اندوه و ادای احترام به کسانی که فوت کرده اند."

پرچم در خارج از کشور اروپایی را 14,000 ساختمان های عمومی را به پرواز در نیمه کارکنان در طول 10 روز دوره و شاه موافقت کرده است که منجر به یک مراسم ملی یک بار ملت را مستند آسانسور.

این امکان سانچز را ندارد و این تصمیم خود را. برای هفته رهبران و پیروان سیاسی مخالف بود bashed او برای برگزاری یک مراسم ملی برای احترام به مرده است. "آنها باید اعلام عزاداری روز پیش" مادرید ساکن Conchita هرناندز گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

که ممکن است مورد اما در حال حاضر دولتی اسپانیا می گوید چنین یادبود لازم است. مرده هستند "مردان و زنان که زندگی شده اند به طور ناگهانی قطع کوتاه ترک دوستان و خانواده در درد از دست دادن ناگهانی و از این شرایط دشوار که در آن رخ داده است" دولت سخنگوی María Jesús مونترو گفت: به زودی پس از عزاداری در دوره تایید شده توسط کابینه در اوایل این ماه.

وجود دارد هیچ قوانین رسمی برای چگونه زندگی و کسب و کار در حال انجام در طول عزاداری دوره -- آن را به طور کامل به دولت است. همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد وجود خواهد داشت یک لحظه سکوت در هر روز و ممنوعیت هر گونه حزب سیاسی از برگزاری تجمع در طول 10 روز دوره. دولت همچنین درخواست شده است که هر رویداد عمومی از ویژگی های یک دقیقه سکوت در شروع آن است.

در چنین سابقه ای بار آن را قابل توجه برای دیدن یک ملت منجر شود با چنین فراگیر ملی بزرگداشت.

در همین حال ایالات متحده — که به تازگی آمار غم انگیز نقطه عطف 100,00 مرده بزرگترین رسمی کل — به نظر نمی رسد به هر گونه برنامه ای به دنبال کت و شلوار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن