کویر تنها اسکیت روی یخ یخ بازی اعلام کرد این بسته شدن برای همیشه و سرزنش COVID-19

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:38 PM EDT آوریل 8 سال 2020کویر یخ قلعه دره کوچلا " تنها اسکیت

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

کویر یخ قلعه دره کوچلا " تنها اسکیت روی یخ یخ بازی جمعه اعلام کرد این خواهد بود مجبور به بستن درهای خود را برای خوب به دلیل اقتصادی اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

در یادداشتی به مشتریان با عنوان "اطلاع از بسته شدن دائمی کویر قلعه یخ" در وب سایت کسب و کار, مدیریت نوشت که با وجود بهترین تلاش ها برای شناور ماندن یخ تا به حال هیچ چاره ای جز به توقف عملیات موثر بلافاصله."

"ما مفتخریم به خدمت Coachella Valley برای نزدیک به 10 سال با کمک متعدد پرشور علاقه مندان به اسکیت و در آن زمان ما در حال ایجاد بسیاری از برنامه های اسکیت از جمله آموزش اسکیت برنامه هاکی جوانان و بزرگسالان هاکی به ذکر است اما چند" این یادداشت را می خواند. "ما نیز افتخار عامل بسیاری از فعالیت های دیگر در جامعه محلی است."

بسته شدن می آید به عنوان غیر ضروری کسب و کار در وزارت امور خارجه دستور داده شد تا در اواسط ماه مارس به طور نامحدود برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اجازه برخی از اضافی کسب و کار از جمله خرده فروشان به بازگشایی در روز جمعه تنها با منظقه انتخاب کنید تا عملیات. ریورساید شهرستان اقامت در خانه سفارش شده است در حال حاضر برنامه ریزی شده در محل باقی می ماند از طریق ژوئن 19.

حتی قبل از coronavirus-مجبور خاموش کردن یخ به نظر می رسد به داشتن توان مالی مبارزات. اسناد دادگاه نشان می دهد که کویر قلعه یخ, LLC از کلیسای جامع شهر واصل فصل 7 ورشکستگی مورد در مارس 13, 2018 با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا. حل و فصل به توافق رسیده بود در ماه اوت سال 2019.

کویر یخ قلعه افتتاح شد نزدیک به 10 سال پیش در 68-600 پرز جاده در کلیسای جامع شهر. تنها جایی که محلی برای بازیکنان هاکی به بازی یک بازی شکل اسکیت باز به سنگ تیز کردن مهارت خود را در شرق LA Kings Icetown در ریورساید.

"ما می خواهم این فرصت را برای تشکر از مشتریان ما و هر کس که در جامعه برای خود وفاداری و سال های بسیاری از پشتیبانی" این شرکت در بیانیه ای گفت:.

یک شماره برای بیابان یخ شده است و برای کسانی که با هر گونه سوال: (760) 668-9796.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن