Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند در پناهگاه در محل

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:01 PM EDT Mar 19, 2020یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

پالم اسپرینگز در سه شنبه شب منتشر شد لیست خود را از ضروری کسب و کار خواهد شد که معاف از شهر پناهگاه در محل سفارش از طریق آوریل 2.

که طول می کشد اثر در 7 p. m. روز شنبه, توصیه همه ساکنان پناهگاه در خانه و محدود کردن فعالیت های خود را تنها به آن ضروری برای زندگی روزانه خود را. غیر ضروری کسب و کار بسته خواهد شد ،

کسب و کار که معاف هستند به پناهگاه در محل سفارش عبارتند از: بهداشت و درمان عملیات ضروری زیرساخت های روزنامه ها و دیگر رسانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه رفاه داروخانه ها و فروشگاه های بهداشتی و مواد غذایی و کشت هوایی و دیگر حمل و نقل خصوصی ارائه دهندگان.

این همچنین شامل صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت از سالمندان و دیگران کسب و کار است که عرضه محصولات مورد نیاز مردم به کار در خانه, تفسیر, خدمات, هتل, عملیات, رستوران ها که آماده سازی و خدمت به مواد غذایی به صورت drive-thru و بلند کردن ایستگاه های گاز و تعمیر خودرو, امکانات و بانک ها و موسسات مالی.

این لیست همچنین شامل کسب و کار ارائه پستی و حمل و نقل, خدمات, خدمات جمع آوری زباله, سخت افزار, فروشگاه, لوله کش و برق exterminators و دیگر ارائه دهندگان خدمات لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت از خوابگاه و کسب و کار laundromats و خشک پاک کننده ها ، مهد کودک, کسب و کار است که کشتی و یا تحویل مواد غذایی و چند نفر دیگر با توجه به این شهرستان است.

فعالیت های معاف به پناهگاه در محل سفارش عبارتند از:

  • وظایف ضروری برای حفظ سلامت و ایمنی مانند به دست آوردن دارو و یا دیدن یک پزشک
  • لازم خدمات یا تامین برای خود و یا خانواده خود و یا اعضای خانواده از جمله مواد غذایی, مواد غذایی حیوان خانگی و لوازم لازم برای ماندن در خانه
  • درگیر شدن در فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی و یا پیاده روی ارائه شده است که شما را حفظ حداقل 6 فوت اجتماعی فاصله
  • مراقبت از یک عضو خانواده در خانواده دیگر
  • مراقبت از سالمندان و افراد زیر سن قانونی وابستگان افراد معلول و یا دیگر افراد آسیب پذیر
  • کار ارائه خدمات ضروری در کسب و کار ضروری و یا ضروری دولت تابع

ضروری دولت توابع تعریف شده که همه خدمات مورد نیاز برای اطمینان از ادامه بهره برداری از سازمان های دولتی و ارائه برای سلامت ایمنی و رفاه عمومی است.

در یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه ، پالم اسپرینگز شهر شورای شهر مدیر David آماده به موضوع اضطراری که توصیه همه ساکنان پناهگاه در محل و محدود کردن فعالیت های خود را تنها به آن ضروری به زندگی روزانه خود را.

در پالم اسپرینگز رستوران ها دیگر قادر خواهد بود برای خدمت به ناهار خوردن در مشتریان اگر چه takeout و تحویل مجاز به ادامه.

"با توجه به گسترش سریع COVID-19 و دوره کمون طولانی اقدام شورای شهر بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و داشتن مردم در محل اقامت کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت های بیشتری به بیماری و مرگ و میر" پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. "سریع تر همه ما را اقدامات پیشگیرانه سریع تر ما را از طریق این صرفه جویی در زندگی و کمک به ساکنان کارگران و کسب و کار از این طریق دریافت کنید با حداقل آسیب برساند."

در حالی که پالم اسپرینگز آن آغاز می شود پناهگاه در محل سفارش, تمام مدارس در شهر و در سراسر شهرستان ریورساید — بسته باقی می ماند از طریق آوریل 30.

روز سه شنبه بعد از ظهر Gov. گاوین Newsom گفت بعید بود بسیاری از مدارس در ایالت خواهد بازگشایی قبل از تابستان ،

کلیساها و دیگر محبوب دره جاذبه های نیز به طور موقت بسته شدن در میان بحران است.

اسقف جرالد بارنز از اسقف نشین از سان برناردینو است به حالت تعلیق در همه توده ها تا اطلاع ثانوی با توجه به اسقف سخنگوی جان اندروز.

مقامات با زندگی در کویر باغ وحش و باغ روز سه شنبه اعلام کرد که نخل کویر, جاذبه را تعطیل از طریق آوریل 1 پس از تلاش برای باز باقی می ماند تا زمانی که ممکن است.

پناهگاه: پالم اسپرینگز مسائل پناهگاه در محل سفارش; دو مورد گزارش شده در غرب شهرستان ریورساید

دکتر: بدون انزوای اجتماعی قوانین 4000 نفر در Coachella Valley خواهد مرد دکتر می گوید:

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن