A - Z اطلاعات عینک شنا

در گذشته افرادی که دچار مشکل بینایی ضعیف بودند و به اصطلاح چشمان ضعیفی داشتند برای شنا کردند همواره به دنبال

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در گذشته افرادی که دچار مشکل بینایی ضعیف بودند و به اصطلاح چشمان ضعیفی داشتند برای شنا کردند همواره به دنبال یافتن عینک های شنایی با لنز طبی بودند که با قیمت های گزافی عرضه می شد اما در حال حاضر عینک های شنا یی وجود دارد که در آنها از لنز طبی و با قیمت های بسیار مناسبی به بازارهای ورزشی عرضه شده است که کمی نسیت به سایر عینک ها گران تر هستند اما یک راهکار دیگر نیز وجود دارد، می توان عینک های شنا را خریداری و با هزینه کمی با لنز های طبی شنا تعویض کرد. استفاده از عینک باعث می شود در هنگام شنا در زیر آب چشمان شما راحت تر ببیند.هنگامی که می توانید احساس راحتی کنید ، احساس امنیت و انگیزه بیشتری می کنید تا مدت بیشتری در آب بمانید و تمام تمرینات خود را انجام دهید که به نوبه خود می تواند به شما کمک کند تا به سرعت شکل بگیرید.علاوه بر این ، افزایش دید توسط عینک ، حرکت بدن شما در زیر آب را بسیار آسان می کند. Th᠎is c ontent has been writt en with GSA Content ᠎Ge᠎ne᠎ra to r ᠎DE MO!

با آگاهی از موارد ذکر شده، خرید شما راحت تر صورت می پذیرد و به پیشرفت عملکرد کمک خوهد کرد. اگر عینک شنایی که قصد خرید آن را دارید پل بینی ثابت دارد، از هماهنگ بودن آن با فرم صورت خود مطمئن شوید، در غیر این صورت موجب فشار بر روی بینی شما خواهد شد. البته امروزه نمیتوان از خالص بودن آب دریاها یا آبگیرها و رودخانهها اطمینان کامل داشت؛ به همین دلیل عینک در چنین فضاهایی نیز جایگاه حفاظتی خود را در مقابل باکتریها و جلبکها برعهده دارد. از آن جایی که صورت خانمها از آقایان ظریفتر است، معمولا عینک شنای مردانه و زنانه از نظر اندازه و ظرافت طراحی با هم فرق میکنند که هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت. در ساخت عینک سوئدی شنا مانند سایر عینک ها لایه برای لاستیک ها و فوم بکار برده نشده است و در طراحی بکار رفته شده در ساخت این عینک ها حفرهای تعبیه شده برای پوشش چشم ها بسیار شباهت به چشم ها دارند و طرفداران بسیاری در میان شناگران حرفه ای دارد. This content has been c reat᠎ed  by GSA Content  Gene ra to᠎r  DEMO!

عینک شنای طبی: افراد عینکی هنگام شنا از آن استفاده میکنند (جهت تهیه این عینکها میبایست با نسخه عینک طبی خود به عینک فروشی ها مراجعه کنید). اکثر تولیدکنندگان عینک شنا طبی را نیز تولید می کنند. این عینک ها مناسب برای استفاده فرادی است که گه گاهی هوس شنا کردند پیدا می کنند و به دنبال عینکی ارزان برای انجام شنای تفریحی هستند خوب است. این مایوها از جنس کربن است و باعث بیشتر شدن سرعت شنا میشوند. این سیستم انرژی در درجه اول برای به کار انداختن انرژی استفاده میشود و بیشتر انرژی فعالیتهای فوقالعاده سریع یا کم مقاومت را که۱۰ ثانیه یا کمتر به طول میانجامند، تأمین میکند. می توانید مادرتان را به یک کافیشاپ یا یک رستوران کوچک دعوت کنید. لنزهای رنگی توسط شناگران حرفه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و تابش خیره کننده در محیط های پر نور را کمتر می کند. لنزهای رنگی توسط شناگران حرفه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و تابش خیره کننده در محیط های پر نور را کمتر می کند و همچنین میزان فشار دید زیر آب را برای شناگر کاهش می دهند. عینک شنای تفریحی: جهت شنا در استخرها تولید شده و ضخامت آنها بیشتر است.

مارک ها، برندها و کمپانی های بسیاری با توجه به میزان علایق و سلیقه دوست داران ورزش های آبی به خصوص شنا با در نظر گرفتن استاندارهای لازم و حساسیت چشم ها در برابر آسیب ها اقدام به طراحی و ساخت عینک های مخصوص انواع رشته های ورزشی شنا را نموده اند که همه این برند ها محصولات خود را با کیفیت های بالایی روانه بازارهای ورزشی نموده اند که انتخاب را برای علاقمندان به ورزش شنا مشکل نموده است. در این راستا برند های شنا مانند زاگز،آرنا ،فینیس،یاماکاوا و اسپیدو در بین علاقمندان ورزش شنا از محبوبیت بیشتری برخوردارند. بر خلاف غواصی اولیه، که بر حبس نفس یا تنفس هوای پمپ شده از سطح تکیه میکرد، سیلندر غواصی اسکوبا با گاز تنفسی (معمولاً هوای فشرده) پر شدهاست و اجازه میدهد تا غواص آزادی بیشتری در حرکت زیر آب در مقایسه با هوای تغذیه شده از سطح داشته باشد. پیدا کردن عینک شنا مناسب برای شناگران غیرحرفه ای معمولاً یک فرآیند آزمون و خطا است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن