Covid-19 معکوس می تواند در دهه های جهانی پیشرفت

توجه جهان را به خود معطوف داشته coronavirus همه گیر برای چند ماه گذشته و به درستی چنین است. جهانی مرگ و میر و

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

توجه جهان را به خود معطوف داشته coronavirus همه گیر برای چند ماه گذشته و به درستی چنین است. جهانی مرگ و میر و آمار 285,000 اقتصاد در قتلگاه و ما روز به روز زندگی می کند به طور کامل تبدیل شده است. بدیهی است که یک معامله بزرگ است.

اما همانطور که همه ما تمرکز بر روی که چه مشکلات دیگری هستند که مورد غفلت قرار گرفته و در حال رشد ، چه نوع از خسارت های ناخواسته است که جهان تحمیل?

ثانویه اثرات Covid-19 — از جمله ممکن است گرسنگی "همه گیر" و "فقر سونامی" — ارزش مصرف به طور جدی. تعداد مرگ و میر آنها باعث کارشناسان احتیاط به راحتی می تواند پیش افتادن از تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 خود را.

که یک استدلال برای گرفتن Covid-19 کمتر به طور جدی به آرامش اجتماعی فاصله و یا بازگشایی اقتصاد در آمریکا اپیدیولوژی تاکید می کند که ما کاملا آماده نیست برای انجام این کار با خیال راحت.

به جای آن نکته این است که ما می خواهم به خوبی انجام به اتخاذ گسترده تر-زاویه مشاهده در درد و رنج انسان. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد این بیماری همه گیر آن را نه فقط اثرات مستقیم ما نیاز به نگرانی در مورد بلکه اثرات ثانویه. به عبارت دیگر در حالی که coronavirus یک مشکل جدی ما نیاز به توجه به این مسائل دیگر نیز مشکلات جدی است که نادیده گرفته شده و که به فوریت نیاز به توجه ما است.

در زیر هشت نمونه هایی که ارزش برجسته هر چند این لیست به هیچ وجه جامع.

مردم در حال قرار دادن خاموش شدن واکسن برای خود و فرزندان خود را زیرا آنها می ترسند به معرض Covid-19. در بسیاری از موارد حتی اگر می خواهید مردم را به آمدن در بیمارستان ها و درمانگاه ها درخواست آنها را به ماندن در خانه.

"ملی ایمن سازی برنامه در بیش از دو دوجین از کشورها متوقف شده است که همچنین می تواند ترک بیش از 100 میلیون کودک در معرض خطر" نیویورک تایمز گزارش داد.

اگر بچه ها نمی توانید عکس های خود قرار می دهد که آنها را در معرض خطر قابل پیشگیری زندگی تهدید بیماری هایی مانند سرخک, بیماری فلج اطفال و دیفتری. کارشناسان پیش بینی است که ما در حال رفتن به این بیماری پاپ تا بیشتر در سال های آینده به دلیل ایمن سازی نرخ در حال سقوط در طول بیماری همه گیر.

علاوه بر این سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد که coronavirus مربوط به اختلال ضد مالاریا برنامه های در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند باعث مرگ و میر ناشی از مالاریا وجود دارد به این سال است.

ما پزشکان نگران هستند برای دیدن ناگهانی کاهش در تعداد بیماران ارائه با علائم حمله قلبی و سکته مغزی. "در جایی که همه از بیماران ما? وجود دارد هیچ چیز ما انجام داده ایم یک شبه است که درمان بیماری های قلبی" مارتا Gulati, رئیس قلب و عروق در دانشگاه آریزونا گفت: آمار اخبار. "نگرانی من این است که برخی از این افراد در حال مرگ در خانه, چرا که آنها بیش از حد می ترسم برای رفتن به بیمارستان است."

برای افرادی که دچار حمله قلبی یا سکته مغزی علائم آن بسیار مهم است به دنبال درمان بلافاصله. زودتر بیمار درمان می شود, شانس بهتر است از کاهش آسیب به قلب و مغز و کاهش خطر ابتلا به فلج.

کارشناسان همچنین نگران آن است که ما در حال رفتن برای دیدن نرخ فزاینده از عفونت مقاربتی (STI) و مبارزه با HIV احتمالا یک ضربه زیرا مردم نمی خواهید برای تست. "ما در حال دیدن کامل اختلال به STD پیشگیری در اینجا در ایالات متحده آمریکا و" دیوید هاروی, مدیر اجرایی " ائتلاف ملی STD مدیران گفت: تپه. "ما انتظار داریم که به تجربه و حتی بالاتر STD نرخ به عنوان یک نتیجه است."

هنگامی که شما فکر می کنم روش انتخابی شما احتمالا فکر می کنم بینی شغل و یا تعویض مفصل ران — چیزهایی که می تواند معوق بدون قرار دادن زندگی هر کسی در معرض خطر است. اما به عنوان ProPublica توضیح داد: این دسته فراتر از آن است که: "عمل جراحی انتخابی است با تعریف هر عمل جراحی است که برنامه ریزی شده است. این بدان معناست که سرطان عمل جراحی پیوند اعضا و دیگر روش های نجات بخش که همه آنها در حال حاضر را در خود نگه دارد."

که در بخشی به دلیل بسیاری از بیمارستان ها باید کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و آنها در حال تلاش برای حفظ آن برای همه پزشکان و پرستاران در درمان Covid-19. آنها همچنین در تلاش برای نگه داشتن هواکش و تخت ICU رایگان برای Covid-19 بیماران به خصوص در مناطق که ضربه سخت شده توسط ویروس.

کالج آمریکایی جراحان پیدا کرده است خود را در موقعیت داشتن توصیه می شود که حذف سرطانی روده بزرگ پولیپ بود با تاخیر سه ماه و جراحی های سرطان پستان شود به تعویق افتاد اگر هورمون درمانی می تواند کمک کند در ضمن.

بسیاری از دلخراش داستان های پدید آمده به عنوان یک نتیجه. به انتخاب فقط یکی: Zach برانسون است 33 ساله در کلرادو به دنیا آمد با یک بیماری نادر و در نتیجه نیاز به یک کبد جدید. پس از صبر طولانی او در نهایت گفت که او می خواهم یک پیوند در 25 مارس. اما پس از آن coronavirus آمد و عمل لغو شد. خود دکتر به او گفت که او ممکن است تنها باید 30 تا 45 روز از چپ به زندگی می کنند. و در عین حال بیمارستان در نظر گرفته عمل جراحی است که می تواند او را از کبد خود مایل دهنده به "انتخابی." خانواده او نام این "حکم اعدام."

برانسون در نهایت آیا دریافت یک کبد جدید در ماه آوریل پس از بیمارستان معکوس ، اما بسیاری دیگر که نیاز به پیوند یا عمل جراحی نبوده است به عنوان خوش شانس.

این Covid-19 همه گیر ممکن است کشیدن یکی دیگر از فاجعه در پشت آن — چه David Beasley مدیر اجرایی سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا خواستار "بلندی گرسنگی بیماری همه گیر." او هشدار می دهد که "ما می تواند به دنبال در قحطی در حدود سه ده کشور" و "برنامه جهانی غذا را تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 300,000 می تواند به مرگ از گرسنگی مردن هر روز برای سه ماه آینده" اگر ما نمی نگه داشتن کمک های انسان دوستانه در جریان این صورت از مرز تعطیلی.

بیشتر چه coronavirus بحران اقتصادی را تشدید فقر جهانی. با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از کینگ کالج لندن و دانشگاه ملی استرالیا می تواند فشار اضافی 8 درصد از سیاره ما مردم را به فقر برخی از 500 میلیون نفر است. که به طور موثر از بین بردن سه دهه از توسعه اقتصادی است. "ما شگفت زده شدند در مقیاس پتانسیل سونامی فقر است که می تواند به دنبال Covid-19 در کشورهای در حال توسعه گفت:" یکی از نویسندگان.

Covid-19 may سوخت و در عین حال یکی دیگر از فاجعه بالقوه باکتری بیماری همه گیر موجب شرایط بدتر از آنتی بیوتیک مقاومت در برابر بحران است.

"حتی اگر Covid-19 یک بیماری ویروسی نمی شود آنتی بیوتیک ها" سیمی گزارش "آمار اولیه از بیمارستان ها نشان می دهد که بسیار بالا نسبت بیماران — بیش از 90 درصد در برخی از جوامع — در حال درمان با این داروها برای درمان و یا محافظت در برابر عفونت های ثانویه در بیماری های تنفسی و یا بستری شدن در بیمارستان." علاوه بر این, بسیاری از مردم در حال مصرف آنتی بیوتیک ها خود به خود در تلاش غلط برای محافظت در برابر coronavirus.

این استفاده بیش از حد می تواند بدتر و مقاومت آنتی بيوتيکی است که زمانی که باکتری تکامل و انطباق به طوری که ما آنتی بیوتیک های دیگر می توانید آنها را بکشند. آن را در حال حاضر یک بحران: یک نفر در آمریکا می میرد و هر 15 دقیقه به دلیل یک عفونت است که آنتی بیوتیک های دیگر می تواند در درمان موثر است. در سطح جهانی این حساب حدود 700,000 مرگ در هر سال. اگر ما مراقب باشید در حال حاضر که تعداد سوار خواهد شد.

این Covid-19 pandemic متوقف شده آزمایش های بالینی برای تقریبا همه چیز غیر از Covid-19. به بیمارانی که از جان گذشته برای درمان لجبازی یا بیماری های نادر آن را ویرانگر و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی به این تحقیقات را در خود نگه دارد.

در همان زمان نگه داشتن بیماران دچار نقص ایمنی ثبت نام در آزمایش های بالینی در حال حاضر نیز می تواند تهدید کننده زندگی به دلیل آن که آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19. از آن آسان است به دانستن چگونه به اعتصاب تعادل راست.

در ضمن بسیاری از تحقیقات است که در انتظار برای یک کاملا متفاوت و بسیار آزار دهنده دلیل: زنان به نظر می رسد ارسال کمتر مقالات دانشگاهی در طول همه گیر تر از قبل از آن چرا که آنها زین با سهم شیر از وظایف مراقبت از کودکان در حال حاضر که مدارس و مراقبت روز تعطیل هستند.

حتی به تعداد ارسالی از زنان است کاهش تعداد ارسالی از مردان در حال افزایش است — بیش از 50 درصد از شمارش است.

این واقعیت را تهدید به از خط خارج مشاغل درخشان زنان دانشگاهیان. زمانی که آنها می آیند تا برای تصدی یک پست-همه گیر جهانی روشن نیست که آیا خود را ارزیابی خواهد باور آنها را زمانی که آنها می گویند "نمی تنبیه من برای چاپ و نشر به عنوان بسیاری به عنوان شما انتظار می رود — این درست است که من به طور ناگهانی به حال سه تا از بچه ها به مراقبت تمام وقت!"

به دور از یک اکولایزر از Covid-19 همه گیر شده است و تقویت اختلافات موجود. این دقیقا به این جمعیت که در حال حاضر در حال بدتر کردن دختران و زنان, تجاوز افراد دچار بی خانمانی و مردم از رنگ است که احساس شدیدترین اثرات بحران کنونی است.

ما تمام شده است گفت: برای ماندن در خانه اما برای میلیون ها نفر از مردم خطرناک است. "هر سال بیش از 10 میلیون آمریکایی تجربه خشونت و کارشناسان ترس که همه گیر و انزوا لازم برای مبارزه با آن درایو می تواند تعداد کسانی که حتی بالاتر" آنا شمالی نوشت: برای بورسی در ماه مارس است. "ملی خشونت خانگی با خط تلفن گرفتن گزارش از معتادان با استفاده از coronavirus به عنوان یکی دیگر بهانه ای برای منزوی کردن و آسیب اعضای خانواده است."

در فرانسه گزارش خشونت خانگی را افزایش 30 درصد در طول بیماری همه گیر. تماس به خطوط تماس ویژه که با افزایش 30 درصد در قبرس و 33 درصد در سنگاپور است. و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد, پناهندگان سازمان هشدار می دهد که پناهندگان و آوارگان داخلی و بدون تابعیت مردم به ویژه آسیب پذیر به فیزیکی و سوء استفاده جنسی. گیر بودن در خانه در حالی که اقتصادهای در حال شکست و احساسات در حال اجرا بالا یک دستور غذا برای افزایش همسرآزاری آژانس می گوید.

LGBTQ مردم نیز رنج می برد تحت stay-at-home سفارشات. به عنوان Katelyn سوختگی گزارش شده برخی از همین حالا باید لوکس بازگشت به خانواده خود را' خانه هنگامی که خود را در کالج خوابگاه تعطیل. و ترانس جامعه است که نیاز به دست و پنجه نرم کردن با یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که به حاشیه رانده و آنها را به خطرناک اثر است.

و پس از آن افرادی هستند که دچار بی خانمانی. همانطور که نیویورک تایمز توضیح داد که آنها در معرض خطر ابتلا و مرگ ناشی از Covid-19. آنها اغلب در زندگی تنگ و چهارم در زیر منابع پناهگاه بسیاری از زمینه شرایط بهداشتی مزمن مانند عفونت های تنفسی. عدم در دسترس و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی همراه با فقدان شستن دست ایستگاه در خیابان ترکیبات خطر برای بیش از نیم میلیون بی خانمان در آمریکا است.

این یک مشکل جهانی است و شاید در هیچ جا بیشتر خودنمایی در هند است. زمانی که این کشور به طور ناگهانی برقرار بزرگترین مستند تا کنون تلاش بر روی زمین تایمز گزارش داد که "صدها هزار نفر از کارگران مهاجر را آغاز کرده اند که سفرهای طولانی با پای پیاده به خانه داشتن ارائه شده است بی خانمان و بیکار." به عبارت دیگر جمعیت بی خانمان رسید دقیقا به عنوان داشتن مسکن پایدار شد و حتی مهم تر از معمول است. "این ممکن است یک تصمیم خوب برای ثروتمند" یک کارگر گفت: بار "اما نه برای کسانی از ما با هیچ پول است."

چه چیزی بیشتر وجود شواهد روشن است که مردم از رنگ در حال تحمل فشار از این بیماری همه گیر. Covid-19 طور نامتناسبی گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند. در لوئیزیانا به عنوان مثال مردم سیاه و سفید اختصاص بیش از 70 درصد از مرگ و میر; دولت تنها حدود 33 درصد ، به هر کسی که می داند چگونه سیستمیک ظلم و ستم آثار این نمی خواهد آمد به عنوان یک شوک است.

به عنوان Fabiola Cineas نوشت: برای بورسی "صدها سال از برده داری و نژاد پرستی و تبعیض مرکب برای ارائه بهداشت ضعیف و پیامدهای اقتصادی برای مردم سیاه و سفید — بیماری های قلبی و دیابت و فقر برای استارت — که تنها بودن بزرگ شده زیر بی رحم لنز coronavirus بیماری همه گیر."

حتی به عنوان یک آمریکایی عقده روحی بیش از احتمال کمبود گوشت میلیون ها نفر از حیوانات کشته می شوند در مزارع و رفتن به طور کامل به هدر. خود را در انبارها در حال پر شده با فوم که آنها تنفس به مرگ است. همه این حیوانات در حال مرگ برای هیچ چیز; گوشت هرگز آن را به هر صفحه.

دلیل این وحشتناک کشتار جمعی: بسیاری از کشاورزان باید جایی برای ارسال حیوانات خود را برای کشتار به دلیل برخی از عمده گیاهان گوشت پردازش شده اند مجبور به بستن پس از تبدیل شدن به نقاط داغ برای Covid-19 انتقال است.

"مردم ممکن است فکر می کنم" خوب اگر [این حیوانات] رفتن به کشتارگاه آنها در حال رفتن برای مردن به هر حال. چه کسی مراقبت کنید؟' اما یک تفاوت بزرگ از نظر مقدار آنها رنج می برند در مرگ خود گفت:" لی Garcés رئیس جمهور رحمت برای حیوانات. "و آن را نیز دیوانه بی فایده — واقعیت این است که همه این حیوانات رفت و از طریق یک کارخانه پرورشی ناگوار زندگی تنها به فوم به مرگ و سپس دور انداخته شوند."

این بیماری همه گیر در معرض نقص در کارخانه ما سیستم کشاورزی, فقط به عنوان آن را در معرض شکنندگی در سیستم های انبارداری انسان — مانند خانه های سالمندان و زندان. امیدوارم coronavirus بحران را بی درنگ ما را به تغییر این سیستم که یک بحران خود را قبل از Covid-19 آمدند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de