Coronavirus: Riverside County Superior Court بازگرداندن برخی از خدمات

Laine هنری پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:17 PM EDT Jun 2, 2020رودخانه دادگاه برتر است از برگشت به حالت ن

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

رودخانه دادگاه برتر است از برگشت به حالت نرمال عملیات پس از محدود کردن کسب و کار برای ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارمند دفاتر در تاریخی, دادگاه, در, رودخانه, غرب, مرکز عدالت در موریتا و پالم اسپرینگز دادگاه باز خواهد شد هر روز از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر برای پردازش اضطراری مانند پر کردن و یا برداشتن هر نوع سفارش محدود تشکیل پرونده موقت سرپرستی پر کردن موقت conservatorship یا درخواست دیگر انواع اضطراری ex parte نرم افزار امداد.

برای غیر اضطراری مشتریان ممکن است فایل کیفری غیر اضطراری اسناد و مدارک از طریق پست و رها کردن و یا آنلاین. برای دسترسی به eSubmit سند تسلیم پورتال برای تشکیل پرونده آنلاین, رفتن به https://www.riverside.courts.ca.gov/FormsFiling/ESubmit/esubmit.php. این eSubmit هزینه از $1.85 است به حالت تعلیق تا ژوئن 30.

آغاز و تا روز دوشنبه 8 ژوئن مدنی سفارش ضابط مسائل در حال حاضر در حال ثبت در لارسون دادگستری مرکز در Indio پذیرفته می شود برای پر کردن در پالم اسپرینگز دادگاه کارمند ، مدنی سفارش ضابط بودن در زمینه مسائل در سالن عدالت در ریورساید پذیرفته می شود برای پر کردن در رودخانه تاریخی دادگاه کارمند ،

در ژوئن 15 دادگاه باز خواهد شد در دسترس همه جرم و بزه جنایی تقویم دادگاه در لارسون دادگستری مرکز در Indio, سالن عدالت در کنار رودخانه بلیت دادگاه منع دادگستری مرکز و جنوب غربی مرکز عدالت در موریتا ،

در شخص جلسات باید شنوایی بار در فواصل زمانی متناوب بر اساس اجتماعی محدودیت فاصله.

اعلامیه از تاریخ, زمان و مکان در شخص جلسات خواهد بود از طریق پست به احزاب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن