آشپز مایک خطر مشغول است به عنوان یک زنبور عسل در طول COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید اندی PAULISSEN مایک خطر است متعادل اولویت های چندگانه در طول COVID-19 بیماری هم

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Mike Risk is balancing multiple priorities during the COVID-19 pandemic. - ANDY PAULISSEN
  • اندی PAULISSEN
  • مایک خطر است متعادل اولویت های چندگانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در اواسط ماه مارس زمانی که رستوران جامعه زمین را متوقف کند و مهمان نوازی کارگران در سراسر کشور خود را idled, شبدر و زنبور عسل (100 W. Lockwood خیابان وبستر گرووز; 314-942-1216) مایک خطر در بر داشت خود را شلوغ تر از همیشه به عنوان او تلاش برای حرکت به هرج و مرج تحمیل خود به کسب و کار توسط COVID-19.

"جسی [Mendica خطر] و من هنوز در این رستوران از آنجا که ما تا به حال این همه مواد غذایی به ظروف سرباز یا مسافر با" ریسک می گوید. "ما در حال اجرا یک مینی فروشگاه مواد غذایی برای همه کارکنان ما در تلاش برای حفظ آنچه که ما می تواند و تمیز کردن پیاده روی ، آن ما بود و تنها راه رفتن به طوری که ما می خواهم به کار در رستوران برای چند ساعت و سپس به خانه می آیند. ما نیز در تلاش برای مقابله با ماک تلاش برای دریافت PPP وام, کار با بانکداران برای دیدن جایی که ما را تا پایان. آن بود که بسیاری; ما کار کار کار."

اگر کسی را بسته بندی شده برنامه در طول coronavirus ناشی از بزرگ کاهش این خطر است. جانباز صنعت حرفه ای, آشپز مشغول به کار شده است nonstop در آشپزخانه از او نوزده. مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی دبیرستان خطر خود را شروع کردم در Trattoria مارسلا و می دانستم که از حق دور است که او می خواست به اجتناب دانشگاه برای جذب دانش به همان اندازه که او می تواند از صاحبان استیو و جیمی Komorek. برای دوازده سال او در کنار آنها آموزش همه چیز از نحوه اجرای این سمت مالی از کسب و کار به نحوه تمایل به رستوران باغ و توسعه روابط با کشاورزان محلی.

در سال 2008 خطر تصمیم او نیاز به یک تغییر پس از او سمت چپ Trattoria مارسلا برای کمک به باز کردن خیابان نهم دلی در Soulard با دوستان خود و شریک کسب و کار برایان تریسی. پس از دو سال خطر پیوست تریسی در کسب و کار مک در ساوتهمپتون محله و در نهایت انتقال به که تمام وقت در سال 2009.

خطر مشغول نگه داشته در حال اجرا در مک با تریسی اما تصمیم خود را به زمان را از برنامه پر مشغله خود را برای کمک به یک دوست زندگی اش را تغییر دهید. دوستان مشغول به کار بود در زیتون + بلوط که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را باز کرد و او به نام خطر التماس برای کمک در این خط برای رستوران باز شب. خطر موظف و متوجه شدم که فورا او هرگز می خواستم به ترک.

"بازگشت به راه است که از پخت و پز واقعا روشن آتش در دست من است" ریسک می گوید. "من فکر می کردم" اوه خدای من چه شده است که من انجام هشت سال ؟ من واقعا از دست این.' که یک روز شد دو شب پس از آن و آن را فقط spiraled از وجود دارد."


خطر همچنان به کار در زیتون + بلوط تا زمانی که مالک علامت Hinkle شنود گذاشته او را به اجرایی آشپز در رستوران, خواهر, مفهوم شبدر و زنبور عسل در هنگام افتتاح آن در سال 2017. و در حال حاضر او در نقش های اضافی در این شرکت کمک Hinkle توسعه و اجرای O+O پیتزا آینده مفهوم است که اشغال زیتون, + بلوط فضا (رستوران به پایین جاده به بزرگتر حفاری).

اگر تعادل ماک شبدر و زنبور عسل و O+O را نگه می دارد او فوق العاده شلوغ و در معرض خطر است که با هیچ چیز پر شادی زمانی که او نشان دهنده در جایی که او در زندگی حرفه ای او. این که چرا حتی زمانی که در مواجهه با چالش در آورده با این بیماری همه گیر او نمی تواند کمک کند اما احساس مسئولیت به انجام همه چیز را او می تواند مطمئن شوید که صنعت او را دوست دارد آب و هوایی طوفان است.

"من عاشق رستوران و صنعت" ریسک می گوید. "من همه را انجام داده ام پس من پانزده ساله بود و من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. من احساس می کنم باید سرآمد در آن من می خواهم به مراقبت از آن و حفظ آن — و من امیدوار هستم. من فکر می کنم ما در نهایت بر طرف خوب از این. ما تا پایان با برخی از رستوران های بزرگ از جمله برخی از آنهایی که جدید وجود خواهد داشت و یک رستوران جالب رونق هنگامی که مردم خود را می توانید بلبرینگ دوباره. این امید من است."

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
هیچ چیز. مهمان نوازی همواره مورد تجربه مشتری; آن خود استراحت از زندگی روزمره. ما همیشه در اینجا به ارائه آنها را با که. مهمان نوازی است که در مورد مشتری است.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
صفحات و وزوز از مشتریان گفتگو در جداول.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
واقعا هیچ چیز به ذهن می آید.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
راه رفتن! من راه رفتن و از کار هر روز آب و هوا اجازه. این بهترین ساعت از روز را به تفکر و تأمل و برنامه ریزی است.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
پیتزا, پیتزا و بیشتر پیتزا — و نه stressfully فقط کار در پیتزا جدید O+O پیتزا به زودی باز.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
زغال چوب, نور طبیعی و رز.

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید?
من همسر جدید جسی Mendica خطر و دو پسر من خواهد شد و کال. این سه عبارتند از دنیای من.

هنگامی که شما احساس می کنید راحت رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
برخی از نوع رویداد ورزشی یا کنسرت برای اطمینان حاصل کنید.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم مجاز به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
ارزش — چقدر برای ما ارزش مشتریان و کارکنان ما در رستوران کسب و کار به عنوان یک کل. ما می توانیم و یا تغییر کل محله و این یک چیز شگفت انگیز است.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
سنت لوئیس رستوران جامعه! وقتی این همه آغاز شد همه در زوم جلسات تماس و یا ایمیل در تلاش برای همکاری با یکدیگر به تونل راه ما را از طریق این به عنوان یک شهر است. این واقعا سرد بود به یک قسمت از آن پخش کنید و ببینید مردم گام و حرکت را از طریق این. ایستاده به سنت لوئیس رستوران و رستوران گروه که منجر به راه است.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de