Anti-مستند تظاهرات نیست فقط یک آمریکایی چیزی. آنها یک پدیده جهانی است.

ضد قفل تظاهرات که باید به دست آورد بسیار مورد توجه در ایالات متحده در هفته های اخیر به نظر می رسد مانند یک پدی

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

ضد قفل تظاهرات که باید به دست آورد بسیار مورد توجه در ایالات متحده در هفته های اخیر به نظر می رسد مانند یک پدیده منحصر به فرد آمریکایی. سیمی است اما خاکستری الیس آنها را به نام "آمریکایی ظروف سرباز یا مسافر" توصیف آنها به عنوان "مدرن جایگشت از یک بحران هویت با ریشه های بسیار عمیق در امریکا فردی تاریخ است."

تظاهرات شده اند در مقایسه با دیگر آمریکایی جنبش های سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به ظهور حزب چای در سال 2009 که در زمان نام خود را از 1773 حزب چای بوستون, یک منی رویداد در تاریخ ایالات متحده است که به کمک جرقه انقلاب آمریکا و آمد به نماد اساسی آمریکا صفت از رد استبداد و حکومت نفس بیش از حد.

اما در حالی که ضد قفل تظاهرات که در میشیگان و اوهایو, کنتاکی, مینه سوتا, North Carolina, یوتا و جاهای دیگر قطعا باید مجزا آمریکا و طعم آنها به مراتب از منحصر به فرد به امریکا است. مشابه تظاهرات صورت گرفته است تقریبا در همه جا شما نگاه کنید در سراسر جهان است.

فقط در این ماه به تنهایی هزاران نفر از مردم از آمریکای لاتین به اروپا نشان داده اند در برابر تهاجمی سیاست های دولت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. آنها نمی کاملا آینه تظاهرات در ایالات متحده, اما وجود دارد برخی از شباهت قابل توجه.

فعالان در میشیگان نمایش داده می شود ضد سامی علائم و عینک صلیب های شکسته در خارج از دولت و کنگره در طول یک ضد قفل اعتراض در حالی که نئو نازی ها پیوست مشابه تظاهرات در آلمان در شهرستانها عمده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند آمریکایی ها به فشار برای بازگشایی دولت خود را در حالی که برزیل همتای جمهور Jair Bolsonaro شخصا استقبال ضد قفل میدهد.

تظاهر کنندگان در ایالات متحده نشان داده اند تا به تظاهرات با اسلحه در حالی که کمبود مواد غذایی در طول این مستند در شیلی شهروندان درگیری با پلیس. و به عنوان ضد vaxxers در ایالات متحده با استفاده از بحران به خود فشار را در دستور کار خود همفکر مردمی در انگلستان در حال انجام همین کار است.

کارشناسان به من بگویید که هیچ ارتباط مستقیم میان این تظاهرات دیگر از این واقعیت است که نارضایتی بیش از آنچه که مستندات معنی آزادی و کیفیت زندگی هستند که احساس فراتر از آمریکا در سواحل.

Coronavirus و دولت چگونه به آن پاسخ دهند و سپس ایجاد کرده اند, جهانی از خطوط گسل بین کسانی که می خواهند دولت را به ارائه یک حس عادی و کسانی که می خواهند برای کاهش Covid-19 کشنده خطرات. و این بدان معناست که یکی نگران نتیجه: هیچ مهم نیست که چقدر بد بحران می شود, قطعا وجود خواهد داشت یک گروه آوازی هل دادن در برابر هر گونه اقدامات برای سرکوب آن است.

که تقریبا هر آينه را هر ملت coronavirus بازیابی سخت تر است.

دیوید وانگ همکار با دموکراسی تعارض و حکومت برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی در واشنگتن DC به من گفت که تظاهرات ما شاهد سقوط به دو دسته کلی.

برای اولین بار با تمرکز بر چگونه دولت های در حال اجرای ضد coronavirus اقدامات یعنی اینکه آیا یا نه وجود دارد یک مستند و چه مدت آن شما گذشته است. به عبارت دیگر آنها در مورد آزادی است.

"بیشتر کشورهای در حال شروع به گرفتن در مراقبت های بهداشتی پاسخ" وانگ گفت: به این معنی که تعدادی از کشورها تحمیل مستندات و هموار قطعات از جمعیت خود را نگه می دارد در حال رشد است. و با برخی از این کشورها دیدن یک قطره در coronavirus موارد به دلیل آن تحمیل وانگ گفت: "آن را آسان تر برای معترضان می گویند" چرا ما باید محدودیت در حال حاضر؟'"

دسته دوم حول محور اقتصادی ویرانی ناشی از آن مستندات. به عنوان یک کشور اقتصاد مخازن و آن دولت منابع محدود اختصاص داده شده برای coronavirus کار مقدار پول برای ارائه بیشترین جمعیت های آسیب پذیر با مواد غذایی و یا رفاه اجتماعی کاسته. این را می فرستد گرسنه و محروم شهروندان به خیابان برای بیان ناکامی های خود را.

برخی از این اعتراضات در حال continuations از 2019 زمانی که جهان شاهد بیشتر تظاهرات بیش از هر زمان دیگری در تاریخ معاصر است. بسیاری از کسانی که در تظاهرات بودند در مورد دولت عدم ارائه خدمات اساسی برای مردم و یا مقامات نقض حقوق شهروندان.

کسانی که مسائل اکو در coronavirus عصر هم به عنوان مستندات آمار بر این دقیق تم. برخی که نمی خواهید برای رفتن به خارج برای نشان دادن طول همه گیر هنوز هم بحث در مورد این مسائل در رسانه های اجتماعی و در یک خاص روسیه در مورد برنامه های ناوبری.

اما در حال حاضر که coronavirus ضربه در هر جنبه از زندگی انسان "این اعتراضات را تبدیل به سوپر," وانگ گفت.

که آشکار می شود زمانی که شما به آنها نگاه کنید.

در آخر هفته گذشته شاهد هزاران نفر را به خیابان های آلمان اصلی مناطق شهری از جمله پایتخت برلین برای نشان دادن در برابر این کشور خاموش کردن.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دریافت نمرات بالا برای دولت او در پاسخ به این coronavirus نگه داشتن تعدادی از تایید مرگ نسبتا پایین با وجود تعداد زیادی از عفونت ها. بخشی از موفقیت او بوده است اجتماعی فاصله اقدامات او تحمیل خواهد شد که در نیروی باقی می ماند تا تاریخ 5 ژوئن. هنوز فعالان آمده اند در اعتراض به کسانی که اقدامات هر روز و هر هفته تظاهرات جذب بیشتر و بیشتر شدید مخاطبان است.

در مه 16, آلمانی, مقامات اطلاعاتی دیدم تظاهرکنندگان با پوشیدن ستاره زرد — نماد یهودیان مجبور به پوشیدن خود را شناسایی و تحت رژیم نازی — و همچنین به عنوان ضد سامی آگهی ها. آلمان فدرال و پلیس معتقد است که این گروه های افراطی با استفاده از هرج و مرج بیشتر در دستور کار خود.

اما آنچه به نظر می رسد به تحریک و تشجیع کردن بسیاری از معترضین در واقع آلمان موفقیت در جابجایی coronavirus. از آنجا که این کشور به خوبی انجام می دهند, برخی نمی بینم نیاز به نگه داشتن مستند رفتن.

"آنها به ما گفت که این ویروس بسیار خطرناک است که ما تا به حال به همه ما آزادی های دمکراتیک" سابین مارتین, یک مادر دو که او پیوست سوم متوالی اعتراض در برلین, نیویورک تایمز گفت در روز دوشنبه. "اما ما هیچ احمق ها: بیمارستان های ما نیمه خالی است."

"من نمی ترسم از این ویروس" او ادامه داد. "من می ترسم از رکود است."

کوچک علیه این مستند نیز بر خاست تا در سراسر انگلستان به آخر هفته گذشته. اما با وجود اندازه خود تظاهرات به دست آورد برخی از معروفیت بیش از این تعداد واکسن مخالفان در آن حضور داشتند. علائم برگزار شده در بالاترین نقطهء کشتی در لندن هاید پارک بودند مزین با شعار به عنوان "ضد vax سزاوار یک صدا" و "آزادی بیش از ترس."

شاید معروف ترین تظاهر بود و بعضا Corbyn برادر سابق حزب کارگر رئیس جرمی Corbyn. به عنوان پلیس او را دستگیر کردند و 18 دیگران بعضا ادعا کرد که "واکسیناسیون لازم است" و باور به تئوری توطئه که 5G برج کشور در حال نصب است برای سرعت بخشیدن به خدمات تلفن همراه "افزایش هر کسی که بیماری از Covid به طوری که آنها با هم کار کنند."

بعضا Corbyn نیست به تنهایی در این نمایش به عنوان نزدیک به 80 برج در کشور مورد حمله قرار گرفته اند در غلط تلاش برای جلوگیری Covid-19 را گسترش.

وضعیت چندان بهتر در آمریکای لاتین که در آن Bolsonaro — درست مثل مغلوب ساختن پیشی جستن — سلامتی بر فعالان بر این باورند که coronavirus است هیچ معامله بزرگ است و کسی که مخالفت سخت مستند بسیاری از اقدامات دولت فرمانداران در برزیل اجرا کرده اند. "بیکاری و گرسنگی و بدبختی خواهد شد و آینده از آن که از ظلم و ستم از مجموع انزوا" او به تازگی در توئیتر خود نوشت.

این یکشنبه گذشته Bolsonaro پیوست anti-مستند معترضان در خارج از دفاتر خود در برازیلیا پایتخت کشور است. او به پایان رسید تا گرفتن عکس با برخی از تظاهرکنندگان و بعد از آن روز انجام فشار یو پی اس با مردان در لباس نظامی لباس.

حضور خود را در این تظاهرات به معنای نه تنها تقویت پوپولیستی خود حمایت بلکه همچنان خود را بارها تکرار شده و ادعا می کنند که نگرانی ها در مورد کوروناویروس عصبی هستند.

"بالاتر از همه [مردم] می خواهم آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام," او گفت: اخیرا در ویدئویی آنلاین.

در نزدیکی شیلی معترضین نمی مانند مستندات یا, اما آنها در درجه اول در مورد کمبود مواد غذایی در دسترس به آنها. روز دوشنبه در یکی از فقیرترین محله در پایتخت سانتیاگو دیدم فعالان پرتاب سنگ در پلیس و سوزاندن شمع از چوب به عنوان گرسنگی مشخصی.

"هفته گذشته ما تا به حال یک تقاضا از همسایگان برای مواد غذایی" سعدی Melo شهردار El Bosque محله و یک عضو اپوزیسیون حزب سوسیالیست گفت: ایستگاه رادیویی محلی BioBio. "ما در یک وضعیت بسیار پیچیده از گرسنگی و کمبود کار است."

در پاسخ مقامات محلی گفت: آنها توزیع شده 2,000 کمک بسته اشاره کرد اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای حل این مشکل است. که باعث شد رئیس جمهور شیلی, Sebastián Piñera به وعده در سراسر کشور تلویزیونی خطاب که دولت او را 2.5 میلیون سبد غذایی به کسانی که به آن نیاز دارید.

"ما را اولویت بندی آسیب پذیر ترین خانواده," او گفت:.

قرار دادن با هم در سراسر جهان تظاهرات نمی ایالات متحده در تلاش است. در حالی که آنها عمدتا مقابله با مستندات آنها همچنین در مورد مبارزات مردم با سیاست و آنها با ارائه یک فرصت برای دیگران به خود را ترویج ایدئولوژی است. چنین مجموعه ای متنوع از نارضایتی آن را بسیار مشکل تر برای دولت برای راضی کردن همه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب