کالج ها در حال ایجاد تغییرات دقیقه آخر به عنوان موارد کروناویروس سنبله. این برای دانش آموزان سخت است.

موارد کروناویروس در حال سیل پردیس های کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده، منجر به تغییرات آموزشی دقیقه آخر - و

توسط NEWSOULS در 16 شهریور 1399

موارد کروناویروس در حال سیل پردیس های کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده، منجر به تغییرات آموزشی دقیقه آخر - و اقدامات انضباطی ناگهانی - است که باعث مشکلاتی برای دانشجویان و خانواده های آنها شده است.

این هفته در دانشگاه نورث شرقی بوستون، ۱۱ دانشجو بدون بازپرداخت شهریه به دلیل نقض سیاست های دوری اجتماعی کوید-۱۹ از برنامه خود اخراج شدند و دانشگاه ایالتی اوهایو ۲۲۵ دانشجو را قبل از اینکه کلاس ها حتی برای تخلفات مشابه آغاز شود، به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش نیویورک تایمز، از زمان آغاز همه گیر، بیش از 50 هزار مورد تایید شده در پردیس های کالج وجود داشته است، تعدادی که در هفته های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. که باعث شده است تعدادی از کالج ها، مانند دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل، به لغو کلاس های آنلاین پس از دانش آموزان در حال حاضر شهریه پرداخت کرده بود. و همانطور که Vox 's تری نگوین گزارش داده است ، افزایش تعداد مورد نیز ترک کرده اند بسیاری از دانش آموزان تقلا برای پیدا کردن مسکن خارج از محوطه دانشگاه -- و یا حمل و نقل بازگشت به خانه.

عفونت های فزاینده شهرهای کالج مانند آوبرن، آلاباما، و ایمپ، آیووا، نقاط داغ برای شیوع ویروس کرونا را ترک کرده است. بیش از ۱۰۰۰ مورد در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل، نزدیک به ۱۲۰۰ مورد در دانشگاه کارولینای جنوبی، نزدیک به ۱۴۰۰ مورد در دانشگاه آلاباما، ۵۴۰ مورد در دانشگاه کانزاس، ۷۵۲ مورد در تگزاس ای اند ام و ۹۶۲ مورد در دانشگاه آیووا کشف شده است.

مدیران دانشگاه همه در حال دست زدن به موج متفاوت است. در حال حاضر ، حدود 20 درصد از کالج ها یا در درجه اول و یا به طور کامل در فرد ، با توجه به ردیاب از دیویدسون کالج کالج ابتکار بحران. حدود یک سوم یا به طور کامل و یا در درجه اول ارائه دوره های آنلاین. به طور کلی ایروین ردلنر، مدیر ابتکار منابع و پاسخ همه گیر در دانشگاه کلمبیا، وضعیت فعلی آموزش عالی به سیاسی را «هرج و مرج ملی» توصیف کرد.

برخی از مدارس مانند دانشگاه بوستون و کالج کولبی روزانه دانش آموزان را برای علائم کروناویروس بررسی می کنند. برخی دیگر در حال راه اندازی خوابگاه های قرنطینه و ایجاد ایستگاه های غربالگری در سراسر محوطه دانشگاه هستند. اما بسیاری از انجام تست قوی از دانش آموزان نیست -- در واقع ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه نمی تست زمانی که برخی از کالج ها برای آموزش تابستان باز شد.

و هنگامی که همه چیز به وحشت می افتد، اغلب دانش آموزانی هستند که مقصر این شکست هستند، که منجر به جوش تعلیق در مدارسی از جمله دانشگاه سیراکیوز، دانشگاه میامی، و دانشگاه ایالتی نیویورک، در میان دیگران می شود.

برخی استدلال می کنند این یک استراتژی بی اثر با توجه به وصله سیاست های به کار گرفته شده توسط دانشگاه ها در سراسر کشور تا حد زیادی نتواند برای محافظت از دانشجویان است. جولیا مارکوس، استاد دانشکده پزشکی هاروارد و جسیکا گلد، استاد دانشگاه واشینگتن در سنت لوئیس، تابستان امسال در اقیانوس اطلس نوشتند:

با تکیه بر کنترل خود جوانان، به جای استقرار زیرساخت های بهداشت عمومی مورد نیاز برای کنترل یک بیماری است که به راحتی در میان افرادی که زندگی می کنند، غذا خوردن، مطالعه، و معاشرت با هم گسترش می یابد، یک استراتژی بازگشایی امن نیست-و فریاد زدن بر سر دانش آموزان برای رفتار خطرناک خود را نیز کمک نخواهد کرد.

که مدارس شماره مورد بالا را ببینید و مجبور به حرکت آموزش آنلاین باید آشکار بود ، دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل سال دوم به نام سوزی به نگوین گفت.

سوزی می گوید: «از لحظه ای که پا به محوطه دانشگاه گذاشتیم، می دانستم که قرار نیست مدت زیادی آنجا باشیم.» پدر و مادرها ميدونستن من بیش از حد شنیده ام که کسی شوخی می کند که تا دو هفته دیگر بچه هایشان را خواهند دید.»

و این تا حد زیادی چنین بوده است، ترک دانش آموزان نا امید در تغییرات ناگهانی، و ناراحت از یادگیری آنها نمی خواهد حضور در کلاس حضور در پس از پرداخت شهریه و یا ساخت برنامه های سفر.

دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل تنها یک هفته قبل از تعطیلی در ۱۷ اوت کلاس های شرکتی برگزار کرد. Jarrah Faye، سال دوم در UNC و یک مشاور مسکونی در خوابگاه سال اول، به نگوین گفت که او تا به حال برای هر دو پیدا کردن مسکن جدید برای خود و حمایت از سال اول در حال حرکت در حالی که نگه داشتن با کلاس های آنلاین.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن