Riverside County نقطه در زمان شمارش می یابد 41 درصد افزایش جوانان بی خانمانی

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:32 AM EDT مه 7 سال 2020نتایج Riverside County سالانه نقطه-در-ز

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

نتایج Riverside County سالانه نقطه-در-زمان نظرسنجی منتشر شده چهارشنبه نشان داد که 41 درصد افزایش در جوانی دچار بی خانمانی و نشان داد که یک پنجم unsheltered مردم خود را از دست دادهاند مسکن در سال گذشته است.

این نظر سنجی به پایان رسید در Jan. 29, 2020. آن را در بر داشت 2,884 افراد دچار بی خانمانی 3 درصد افزایش از 2019.

وجود دارد که تمرکز این سال در گرفتن دقیق تر تعداد از جوانان دچار بی خانمانی. این شهرستان تا به حال بیش از دو برابر تعداد داوطلبان و اضافی پیشبرد اطلاعیه رفت. بیشتر داوطلبان رفت و به مکان های جوان جمع مردم مانند کتابخانه ها و مراکز با توجه به Riverside County انتشار اخبار.

"این تعداد از جوانان و تازه افراد بی خانمان—شمارش قبل از تاثیر COVID-19 pandemic—باید نگرانی همه ما" ناتالی Komuro معاون شهرستان اجرایی برای بی خانمانی راه حل ها در بیانیه ای گفت:.

در مجموع 256 unsheltered جوانان در نظر گرفته شده در این بررسی به کسانی که در سنین 18-24 بودند شمارش شد.

تعدادی از جانبازان در خیابان ها و در پناهگاه نیز 5 درصد افزایش یافت آوردن مجموع به 112.

یک نکته مثبت Komuro گفت: شهرستان دیرین تمرکز در پناه آن 60 سال سن و مسن تر به نظر می رسد موفقیت به عنوان بی خانمانی تعداد که جمعیتی کاهش 7% به 175.

همچنین تعداد زیادی از مردم در نظر گرفته مزمن بی خانمان کاهش 29 درصد به 519. کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری از مردم دچار بی خانمانی را شناسایی نمی کند به عنوان داشتن یک ناتوانی یک نیاز تحت قانون فدرال به حساب کسی که به عنوان مزمن بی خانمان شهرستان را در انتشار اخبار اشاره کرد.

وزارت مسکن و توسعه شهری یا HUD تعریف مزمن بی خانمان افراد به عنوان کسانی که با معلولیت زندگی "در یک محل است که برای زندگی انسان یک پناهگاه امن و یا در یک پناهگاه اضطراری" برای یک سال یا بیشتر و یا در حداقل چهار نوبت جداگانه بیش از یک دوره سه ساله.

دولت فدرال نیاز جوامع که دریافت کمک های مالی برای رسیدگی به بی خانمانی به انجام سالانه سرشماری از زندگی مردم در خیابان ها و در پناهگاه. نتایج همچنین اجازه می دهد تا طراحان برای بهتر تخصیص منابع به صورت محلی.

در مجموع 842 داوطلبان گسترش در سراسر شهرستان در سال جاری به مصاحبه unsheltered افراد و خانواده ها به صورت نقطه ای در زمان بررسی. این شهرستان مشغول به کار با UC ریورساید وزارت علوم و مهندسی کامپیوتر برای اطمینان از اطلاعات دقیق حاصل از شمارش است.

"ثبت دامنه بی خانمانی در یک شهرستان این اندازه نیاز به یک جامعه گسترده و تلاش ما واقعا چه قدر مردم به شدت به کمک" Komuro گفت.

بیشتر: بی خانمان گی مبارزه در گذار به بزرگسالی: 'این سن دشوار است به توان پرتاب به جهان'

بیشتر: افراد بی خانمان رفتن را از طریق موانع برای دریافت خدمات است. $10 میلیون پالم اسپرینگز پروژه می تواند تغییر که

Komuro گفت: توسعه تیم از شهرهای محلی و سازمان های غیر انتفاعی شرکای شده اند ابزاری در شناسایی کسانی که آسیب پذیر به خصوص در طول COVID-19 همه گیر از جمله بی خانمان سالمندان زنان باردار و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و انتقال آنها به محلی متل به عنوان بخشی از تلاش رهبری این دولت است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom لقب "پروژه Roomkey."

این شهرستان مشغول به کار بوده است با بی خانمان ارائه دهندگان خدمات به حرکت مشتریان از هتل ها به مسکن دائمی در آماده سازی برای زمانی که ایالت stay-at-home سفارشات برداشته می شوند.

هایدی مارشال, مدیر شهرستان تازه شکل گرفته مسکن بی خانمان, پیشگیری و راه حل های نیروی کار گروه گفت: گروه در حال کار با مکان های خصوصی و غیر انتفاعی همکاران برای اطمینان از منابع در دسترس هستند برای کسانی که نیاز به سرپناه و کسانی که در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را در طول بیماری همه گیر.

"ما انعطاف پذیر شهرستان و ما با قرار دادن بلوک های ساختمان در محل برای خروج از این بحران قوی تر و خلاقانه تر از ما قبل از" مارشال گفت. "با تقویت ایمنی خالص برای ما آسیب پذیر ترین همسایه ما در حال تقویت هسته جوامع ما است."

جزئیات بیشتر در این نقطه در زمان بررسی را می توان در یافت rrchi.cs.ucr.edu.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن