Clownvis پریسلی گرفتن با ما از طریق مستند با شبانه پخش زنده

JAIME درده پادشاه دلقک ها مورد علاقه خود را دلقک و ما Clownvis پریسلی مصرف شده است به Facebook Live پ

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399
The King of Clowns - JAIME LEES
  • JAIME درده
  • پادشاه دلقک ها

مورد علاقه خود را دلقک و ما Clownvis پریسلی مصرف شده است به Facebook Live پنج شب در هفته از مستند شروع به شادی را به بسیاری از طرفداران خود را.

خود را نشان می دهد Clownvis به نجات تبدیل شده است انتصاب مشاهده با بسیاری از بینندگان ریختن نوشیدنی و سرخ کردن بال مرغ قبل از نشستن با پادشاه دلقک ها برای یک ساعت و یا پس از خیالبافانه زمان خوب است.

اگر چه نشان می دهد اساسا فقط Clownvis صحبت کردن به یک دوربین زنده از مخفی گاه های مخفی (می تواند یک زیرزمین کوچک-studio), Clownvis به ارمغان می آورد سرگرمی های با کیفیت در انواع اشکال. او ترکیبی کمدین / سرگرم کننده / خواننده و تماشای او را مانند شاهد OG برانسون عمل در قارچ.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Clownvis with a couple of his co-hosts - SCREENGRAB FROM FACEBOOK
  • screengrab از Facebook
  • Clownvis با یک زن و شوهر از شرکت میزبان

سبک منحصر به فرد خود به دست آورده است او را تن از به رسمیت شناختن. Clownvis شروع به گرفتن توجه ملی پس از یک افسانه ای ظاهر در america's Got Talent. و علاوه بر اینکه ما رسمی بونگ تستر
"Clownvis به نظر می رسد در Comedy Central تام سبز نمایش, Playboy رادیو Sirius XM. او شده است در کمدی صورتحساب با افسانه مانند سارا سیلورمن, Margaret Cho, Drew Carey, David Spade و Bob Odenkirk. او حتی نشان می دهد با Neil Hamburger, ناشناخته Hinson و مک سبت."


به تازگی او شده است در تورهای متعدد با مجنون دلقک پوسه و او همچنین برنامه ریزی برای انجام در KROQ بزرگ مارس حماقت نشان می دهد با Adam Carolla, ثروت Feimster, Jeff Garlin, Jen Kirkman آدم ری و Steve-O, اما نشان می دهد که لغو شد همراه با هر چیز دیگری در این بهار. او همچنین از برنامه ریزی برای تور امسال با Supersuckers و با Metalachi اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر آن را نشان می دهد رخ خواهد داد.

Clownvis' اتصالات با دلقک خانواده باقی می ماند تنگ اما, و او به ثمر رساند یک آرزو و مصاحبه منحصر به فرد در Clownvis به نجات با مجنون دلقک پوسه خشونت J درست پس از دنیا نمیفهمد که "حتی ICP است که بیشتر مسئول در مورد کوروناویروس از میسوری ایران."

آن را فقط به افراد مشهور مصاحبه که Clownvis ارائه شده است ، Clownvis نیز یک قهرمان به بسیاری از طی این بار برای تهیه نه تنها قابل اعتماد حواس پرتی از زندگی فعلی بلکه به این دلیل او را نیز مطرح هزاران دلار برای خیریه توسط raffling خود Clownvis ماسک صورت.

بنابراین اگر شما با دلقک و یا فقط به دلقک در اطراف اتمام Clownvis به نجات در 9 بعد از ظهر ترین weeknights on Facebook.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de