ساکنان سیاه چهره بالا و نرخ بیکاری است. یک امپراتوری داخلی گروه در حال برنامه ریزی یک مرکز منابع برای رفع این

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:54 PM EDT Jun 22, 2020قبل از coronavirus همه گیر شروع به طور

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

قبل از coronavirus همه گیر شروع به طور نامتناسبی ساکنان سیاه و قبل از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس الهام در سراسر کشور موج ضد نژادپرستی تظاهرات یک گروه کالیفرنیای جنوبی فعالان اجتماعی و کارگری سازمان در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای برای بهبود شرایط برای کارگران در امپراتوری درون مرزی.

پس از سال گذشته اینلند امپایر, سیاه, کارگر پروژه مرکز مشاوره گروه تشکیل اتحادیه سازمان جامعه و سازندگان و مربیان و رهبران مذهبی در اطراف این ایده در حال توسعه یک مرکز عملیات برای رسیدگی به آنچه آنها باور دارند که یک منطقه ای بحران بیکاری در جامعه سیاه.

سیاه ساکنان را تشکیل می دهند حدود 7.3 درصد از کل جمعیت در امپراتوری درون مرزی و یا در اطراف 339,000 مردم, اما آنها به طور نامتناسبی نگه داشتن دستمزد پایین و کم-شغل با کیفیت, با توجه به گزارش منتشر شده توسط این گروه است. و ساکنان نیز تجربه نرخ بالاتر از بیکاری و فقر از دیگر اقشار جامعه.

"در (a) حداقل سیاه کارگران در امپراتوری درون مرزی باید برای حمایت از خانواده های خود قرار داده و یک سقف بالای سر خود قرار دادن غذا بر روی میز و به پایان می رسد دیدار" این گزارش می گوید. "در بهترین منطقه باید ارائه فرصت های مشترک برای کار با کیفیت برای همه در درون آن جامعه فرصت های ضروری برای خانواده ها به رشد است."

لولا Smallwood-Cuevas که تاسیس لس آنجلس سیاه کارگر مرکز در UCLA کار مرکز و کمک به سازماندهی داخلی امپراتوری تلاش گفت مکالمات در اطراف در حال توسعه یک اینلند امپایر, سیاه, کارگر مرکز آغاز شد و پس از یک سال 2017 مطالعه شناسایی هجوم ساکنان سیاه در حال حرکت داخلی از لس آنجلس هدایت می شود در بخش بزرگی از بالا رفتن سرسام آور هزینه های مسکن.

"ما نیاز به یک فضا برای کارگران به گرد هم می آیند با هم یاد بگیریم, تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد و توسعه راه حل های با هم" Smallwood-Cuevas گفت.

سیاه کارگران در بالاترین سطح بیکاری در دولت Inland Empire

گروه "ain't No Sunshine: دولت از کارگران و مطالبات برای آینده ای روشن تر در اینلند امپایر" گزارش آمد یک روز قبل از Juneteeth ژوئن 19 تعطیلات بزرگداشت رهایی از تمام بردگی سیاه پوستان در ایالات متحده است.

در 10.7% سیاه کارگران دارای بالاترین نرخ بیکاری از هر نژادی یا قومی در کالیفرنیا 8 درصد در شهرستان ریورساید و 7.8 درصد در سن برناردینو کانتی. در مقایسه سفید کارگران نرخ بیکاری 5.5% در سراسر کشور 5.2 درصد در امپراتوری درون مرزی و 5.1 درصد در بقیه کالیفرنیای جنوبی.

سایر یافته ها شامل:

  • و مردم بومی دارای بالاترین نرخ فقر در امپراتوری درون مرزی در 21.5 درصد و 23.1 درصد در مقایسه با 10.8 درصد از ساکنان سفید در همان منطقه است.
  • مردان سیاه و سفید, کسب درآمد 77 سنت برای هر دلار یک مرد سفید پوست را بدست آورده و در منطقه است. زنان کسب 63 سنت برای هر دلار به دست آورده توسط یک مرد سفید پوست.
  • متوسط دستمزد ساعتی به صورت سیاه و سفید کارگران در امپراتوری درون مرزی است $24.11 در مقایسه با $25.54 برای کارگران است.
  • در حالی که سیاه مردم را تا حدود 7% از Inland Empire جمعیت آنها را تشکیل می دهند حدود 22 درصد از منطقه فقیر.
  • نرخ فقر در میان ساکنان سیاه شد و در مورد مشابه در اینلند امپایر در 21.5 درصد نسبت به کالیفرنیا به عنوان یک کل در 21.9%. اما سن برناردینو کانتی بود 24.1 درصد نرخ فقر در میان کارگران سیاه پوست در مقایسه با شهرستان ریورساید است 18.6%.

این گزارش آمد همراه با ورودی از بیش از دو دوجین عدالت اجتماعی سازمان ها و مصاحبه با بیش از 100 کارگر که تجربیات خود از جمله داستان از گذشت بیش از آن برای مشاغل و یا تلاش برای پیدا کردن کار پس از زندانی.

بشیر خاکستری 21 ساله فنتنا مقیم که در حال رفتن به مدرسه به عنوان یک پرستار و با این نسخهها کار در یک سالن پیتزا را به حمایت از خود گفت: در این گزارش ارائه در یک رویداد مجازی در هفته گذشته است که عدم کیفیت مشاغل در منطقه برای افراد جوان است. برخی از دوستان خود کار در انبارها و یا امنیت شغل به آنها پرداخت و راه خود را از طریق مدرسه.

کسانی که به دست آمده آموزش عالی هنوز هم مشکل پیدا کردن شغل گریس گفت. او معتقد است که بیشتر در دوره های کارآموزی و mentorships آنها کمک خواهد پیدا کردن ارتباطات مناسب به موقعیت بهتر.

رکود در آورده با این بیماری همه گیر وضعیت را بدتر کرده برای مردم به دنبال شغل با کیفیت, او گفت:. "آنها در حال نشستن در خانه در حال حاضر به دلیل همه چیز را در رفتن," او گفت:. "آنها نمی تواند اعمال آنها چه آموخته ام."

گزارش طرفداران برای ایجاد سیاه, کارگر, مرکز سیاست تغییر

گزارش گذاشته نه گام برای افزایش اشتغال برای کارگران در Inland Empire با ایجاد یک کارگر مرکز در بالای لیست.

در لس آنجلس, سیاه کارگر مرکز در سال 2011 تاسیس شد. اوایل تلاش ها شامل دفاع از مقررات در مقیاس بزرگ قطار مترو ساخت و ساز طرح که مورد نیاز استخدام به طور سنتی محروم و کارگران Smallwood-Cuevas گفت.

وجود مراکز مشابه در سراسر کشور در مکان هایی مانند بالتیمور منطقه خلیج در واشنگتن دی سی و نیواورلئان.

این گزارش همچنین حمایت برای تضمین این که سیاست پاسخ به coronavirus همه گیر عبارتند از: earmarks به صورت سیاه و سفید کار خانواده ها به آدرس نامتناسب از دست دادن درآمد و نمایندگی در دستمزد پایین صنایع مانند انبارداری و خرده فروشی.

علاوه بر این گزارش طرفداران برای یک پیشنهاد به درخواست کالیفرنیا رای دهندگان در ماه نوامبر که آیا برای لغو ممنوعیت اقدام مثبت در استخدام آموزش و پرورش, و پیمانکاری و یا تدارکات که قرار بود دولت در قانون اساسی با پیشنهاد 209 در سال 1996.

پیشنهاد مجمع اصلاح قانون اساسی 5 هنوز هم نیاز به تایید از وزارت امور خارجه سنا به رای گیری.

اگر مورد تایید رای دهندگان در ماه نوامبر اندازه گیری خواهد باز کردن بیشتر دولت قرارداد کسب و کار برای زنان و اقلیت صاحبان کسب و کار — که از دست داده اند در حدود 1 میلیارد دلار در قراردادهای عمومی با توجه به این ممنوعیت با توجه به 2015 برابر با عدالت جامعه مطالعه است.

بیشتر: سیاه و کارآفرینان حمایت از Coachella Valley و فراتر از آن

پس از روز پنجشنبه انتشار گزارش که دیده شده است توسط صدها نفر از بینندگان در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید مرکز نوآوری اجتماعی Facebook صفحه Inland Empire گروه مشورتی برنامه ریزی برای برگزاری یکی دیگر از نشست مجازی و در ادامه به تعامل با کارگران و شناسایی اولویت ها و همچنین تعیین یک محل مرکزی و یا فضای فیزیکی برای مرکز Smallwood-Cuevas گفت.

هر چند این مرکز تلاش شد در حال حاضر در جریان Smallwood-Cuevas پیش بینی انرژی بیشتر و حرکت به سمت پرداختن به بی عدالتی اقتصادی در رابطه با موج جدید از زندگی ماده و ضد racis تظاهرات.

"جامعه ما این است که در یک نقطه شکستن اگر ما رفع آن را" Smallwood-Cuevas گفت. "من فکر نمی کنم که شده روشن تر در سه هفته گذشته. من فکر نمی کنم آن است روشن تر از افراد جوان است که در حال ایستاده در همبستگی چرا که آنها سرنوشت خود را مرتبط هستند."

طرفداران: تلاش یک مبارزه جمعی'

دینا واکر مدیر اجرایی BLU آموزشی بنیاد در سن برناردینو که با این نسخهها کار به منظور بهبود دسترسی به آموزش و پرورش در سراسر امپراتوری درون مرزی است میان رهبران محلی درگیر در تلاش است.

او گفت که او امضا در "بلافاصله" در هنگام مکالمات آغاز شده چرا که او با این نسخهها کار به طور مستقیم با دانش آموزان و خانواده ها که به صورت موانع آموزش عالی و شغل با کیفیت.

یک مرکز می تواند کمک به باز کردن بیشتر مسیرهای مانند کارآموزی و دوره های کارآموزی که دانش آموزان سیاه پوست اغلب نمی کنید واکر گفت. و او می خواهد برای دیدن افراد در استخدام نقش می دانم که داده های خود را در چگونه بسیاری از سیاه و کارکنان آنها و در چه نوع از نقش او گفت:.

"اگر ما مردم کار و حمایت و طرفداران برای اطمینان از وجود عدالت در استخدام و اطراف ترویج سپس وجود دارد هیچ صدای" او گفت:.

دیگر سازمان های درگیر در این گزارش شامل بیش از شروع Inc., جماعت سازمان یافته برای نبوی تعامل و کارگر انبار مرکز منابع.

این تلاش نیز کشیده شده آوازی حمایت از رهبران کارگری از جمله داگ مور, مدیر اجرایی, ایالات داخلی اتحادیه کارگران که اعضای آن شامل بیش از 30000 در خانه مراقبت از کارگران در شهرستان ریورساید و آن را بزرگترین اتحادیه در این منطقه است.

او گفت: Inland Empire مانده است از مکالمات برای ایجاد شغل در جنوب کالیفرنیا برای چند دهه.

"در روز مردمی فکر جنوب کالیفرنیا تنها L. A., و این همه که اهمیت," او گفت:.

یک مرکز می تواند کمک به درایو یک جنبش است که آدرس تبعیض و طرفداران برای فرصت های بهتر برای کارگران سیاه پوست, او گفت:.

"بله آینده از کار در حال تغییر است اما این بدان معنی نیست که نیازهای اساسی ما نباید ملاقات" مور گفت. "ما باید برای قرار دادن چیزی متفاوت در, اگر ما می خواهیم نتیجه ای متفاوت."

ریکاردو کیسنرس اجرایی وزیر خزانه Inland Empire کار شورای نوشت: منتظر گزارش و ابراز پشتیبانی قوی برای توسعه یک مرکز.

او گفت که آن را بسیار مهم برای سازمان های اجتماعی و اتحادیه های کارگری به کار با یکدیگر به مطمئن شوید که صدای آنها شنیده بودن با رهبران منطقه ای.

آن را به "مبارزه جمعی" برای حمایت از شغل بهتر برای مردم در این منطقه است.

"در اینجا در امپراتوری درون مرزی ما نه نیروی کار ارزان و ما نیاز به مطمئن شوید که ما را که شناخته شده," او گفت:. "ما نباید تحت فشار قرار دادند به دلیل این است که جامعه ما است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن