کره جنوبی جدید کروناویروس موارد نشان می دهد خطرات بازگشایی

آخر هفته قبل از آخرین 29 ساله کره جنوبی مرد بازدید پنج کاباره ها در سئول که در آن او partied با حدود 7,200 افر

توسط NEWSOULS در 22 اردیبهشت 1399

آخر هفته قبل از آخرین 29 ساله کره جنوبی مرد بازدید پنج کاباره ها در سئول که در آن او partied با حدود 7,200 افراد دیگر است. پنج روز بعد در همان روز کره جنوبی آرام اجتماعی فاصله اقدامات — او آزمایش مثبت برای Covid-19 تبدیل شدن به کشور اول عفونت موضعی در چهار روز.

با توجه به کره جنوبی مقامات بهداشتی نزدیک به 80 جدید Covid-19 موارد شده اند مربوط به مرد تفرج در Itaewon محله. و در روز دوشنبه اعلام کرد مقامات 35 تایید عفونت — بالاترین مجموع در حدود یک ماه — که 29 ممکن است نشات گرفته از آن پنج کاباره ها.

به عنوان یک نتیجه, شهردار سئول پارک برنده-به زودی در شنبه دستور داد تمام رستوران ها و باشگاه ها به طور نامحدود بسته شده است. "بی دقتی می تواند منجر به یک انفجار در, عفونت," او گفت:.

این به این معنی کره جنوبی یکی از جهان بالا نمونه هایی برای نحوه مبارزه با coronavirus ممکن است به زودی تبدیل به پوستر فرزند برای خطرات ناشی از بازگشایی یک کشور است.

"به محض این که شما اجازه دهید پای خود را به ترمز موارد این بسیار مسری coronavirus را حتی در کشورهایی مانند کره جنوبی" دکتر دنا, گریسون یک پزشک و متخصص بیماری های همه گیر به من گفت.

کره جنوبی در گزارش اول خود را coronavirus مورد در ژانویه 20, فقط یک روز قبل از ما.

حتی با چند تایید عفونت در کشور دولت کره جنوبی راه اندازی تهاجمی تست ردیابی و جداسازی تلاش است. آن کار می کرد: همانطور که از مه 11 کشور از حدود 50 میلیون نفر است و حدود 11,000 موارد تایید شده و بیش از 250 مرگ و میر در مقایسه با تقریبا 1.3 میلیون نفر و 81,000 مرگ و میر در ایالات متحده است که به 330 میلیون.

Coronavirus وضعیت در کره جنوبی به نظر می رسید بنابراین با ثبات که در آن برگزار می شود در سراسر کشور در انتخابات ماه گذشته با هیچ اصلی ناحیه تناسلی, سلامت پیامدهای تا کنون گزارش شده است. و فقط کمتر از دو هفته پیش کره جنوبی در گزارش جدید داخلی coronavirus موارد است.

چهارشنبه گذشته پس از آن دولت تصمیم به شل اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های که تا به حال تحميل شده از مارس 22 — اما با عمده هشدارهای.

کره جنوبی می تواند با روال روزمره خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها به رعایت دستورالعمل ترویج "فاصله در زندگی روزمره." این دستورالعمل شامل نگه داشتن افراد بیمار در خانه حفظ شش پا از فاصله بین مردم, شستن دست ها به مدت حداقل 30 ثانیه و نگه داشتن خانه های تهویه و تمیز. افراد مسن بودند و هنوز هم تشویق به ماندن در داخل و یا حداقل جلوگیری از شدت شلوغ فضاهای.

اگر کره جنوبی فکر می کردم زندگی به حالت عادی بازگشت از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که نبود در این مورد. این شل محدودیت "باید به عنوان دلالت بازگشت به 'عادی' به عنوان قبل از وقوع بلکه به عنوان تلاش برای رسیدن به هر دو بیماری عفونی پیشگیری و کنترل و زندگی روزمره" است مه 6 coronavirus به روز رسانی به عنوان خوانده شده.

اما چشم انداز مثبت در موارد منجر شده است و حتی دولت کره جنوبی ماه Jae-در به بدترین ترس گفتن کشور در روز یکشنبه به "بریس برای این بیماری همه گیر را موج دوم" و هشدار داد که این کشور در برابر یک "طولانی مدت" جنگ در برابر ویروس.

"بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از" او ادامه داد.

شایان ذکر است که کره جنوبی اجتماعی فاصله اقدامات همیشه بودند داوطلبانه که به معنای مردم ادامه داد: به خارج رفتن و حضور در احزاب به عنوان خصوصی کسب و کار باز مانده است.

این رفتار خشم پارک سئول شهردار که در مارس 13 سخنرانی گفت: "من می خواهم به درخواست جوان مردم را به خودداری از رفتار بی پروا و در راه است که ممکن است تا پایان پیشرو در جامعه ما به یک بحران است."

هنوز مقامات کره جنوبی را گسترده اقدامات برای حفظ زبانه ها در مردم به عنوان تعدادی از موارد باقی مانده است کم است. اکنون که آنها در حال تیک تاک به سمت بالا دوباره پارک خواستار آن بودند که در کاباره ها بازدید 29 ساله در تعطیلات آخر هفته از آوریل 1 داوطلبانه جلو آمده و تست شده است.

مشکل پارک گذاشته شده در یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی است که تنها حدود 2,400 در لیست 5,500 شناخته شده clubbers انجام داده اند. که باعث می شود آن را سخت برای مقامات بهداشت برای پیگیری که ممکن است در تماس با کلوپ شبانه "بیمار صفر است." برای دریافت تصویر بهتر, پارک گفت: سئول در حال کار با اجرای قانون و صنعت برای دریافت یک لیست از افرادی که در نزدیکی باشگاه ها و مناطق اطراف آن.

"ما اطمینان داریم که اداره پلیس و مخابرات شرکت همکاری خواهد کرد را به شیوه ای سریع با توجه به فوریت وضعیت," او گفت:. کسانی که نمی آیند به جلو صورت جریمه حدود 1600 دلار.

"اگر سئول می افتد خواهد شد تا تمام کره" پارک گفت.

واضح و آشکار وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی با دولت پیگیری مردم محل به خصوص زمانی که آنها از نظر قانونی مجاز به صرف شب.

مشکل دیگر این است که عفونت های خوشه ای اتفاق افتاده در Itaewon یک سئول محله که در آن باشگاه ها تهیه کردن به تجاوز+ مراجعان. که جامعه چهره بسیار زیاد تبعیض در کره جنوبی که ممکن است کسانی که با حضور در باشگاه شب تمایلی به جلو آمده و یا شناسایی شده توسط دولت است.

با توجه به واشنگتن پست روز دوشنبه در سخنرانی نفرت در مورد عفونت های ناشی از Itaewon در حال حاضر شایع آنلاین. Chingusai جنوبی Korean pro-تجاوز+ گروه قرار دادن یک بیانیه محکوم کردن چنین زبان: "این تهدیدات آن را سخت تر برای کسانی که در تماس با یک ویروس حامل به گزارش خود را به دلیل ترس از گرفتن خواست."

همه این ها نشان می دهد بسیاری از بسیاری از عوارض است که می تواند بوجود می آیند که یک کشور باز است تا قبل از واکسن و یا درمان موثر برای coronavirus یافت. اگر این نوع از مشکلات می تواند رخ دهد در کره جنوبی آنها رخ می دهد تقریبا در هر نقطه.

کاترین کیم کمک به این گزارش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب