شارژر مربی آنتونی لین می گوید khezri در تیم رادار به صورت بالقوه تمرین لیست

جارت بل ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:36 PM EDT Jun 17, 2020Khezri ممکن است یک گام نزدیک تر به یک NFL ب

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

Khezri ممکن است یک گام نزدیک تر به یک NFL بازگشت به عنوان حداقل یک تیم لس آنجلس شارژر – با توجه به تبعید کارفرمایی به عنوان یک گزینه بالقوه.

شارژر مربی آنتونی لین شنبه نشان داد که Kaepernick خواهد بود به احتمال زیاد در این تیم را "تمرین لیست" از بازیکنان است که می تواند امضا به عنوان نمایندگی رایگان.

"او متناسب با سبک کارفرمایی که ما می خواهیم" لین گفت: در طول یک زوم کنفرانس با رسانه ها. "ما خوشحال هستیم با سه quarterbacks که ما اما شما نمی توانید به اندازه کافی بر روی باند فرودگاه."

لین افزود که او صحبت کرده است به Kaepernick که تمرین نکرده اند و برنامه ریزی شده است. هر تیم NFL به طور معمول به ارمغان می آورد بازیکنان در حالی که به طور مداوم افزایش سرعت خود فهرست اسامی و البته Kaepernick – کسی که در بازی NFL پس از 2016 فصل پس از راه اندازی یک جنبش اعتراضی با هدف افزایش آگاهی در مورد سیاست خشونت و نابرابری اجتماعی که پریشان مردم رنگ ندارد فقط هر عامل رایگان.

لین را حفظ کرده است او معتقد است Kaepernick باید یک کار در NFL به عنوان شروع و یا پشتیبان و کارفرمایی و به شدت او تصریح کرد که پیام روز چهارشنبه – در پاشنه NFL کمیسر راجر Goodell تشویق تیم در نظر گرفتن امضای Kaepernick.

"این واقعا خوب خواهد بود برای دیدن او دوباره در لیگ" لین گفت.

شارژر نیست "راز" که تیم Seattle Seahawks پیت کارول مربی گفت: پنج شنبه گذشته تا به حال در مورد پرسش Kaepernick, لین اضافه شده است. سیاتل تنها NFL تیم به ارمغان آورده است که Kaepernick در سفر خود را در طول سه سال از لیگ.

لین گفت که هر تیم NFL حداقل باید کشف گزینه های با Kaepernick که رزومه شامل پیشرو در سان فرانسیسکو 49ers به یک سوپر باول. او افزود که در این زمان پنجره هفته قبل از اردوگاه های آموزشی باز است که زمان ایده آل برای ثبت نام Kaepernick.

Coronavirus همه گیر می تواند یک عامل لین استدلال با توجه به این که تیم نیاز جامد طرح های احتمالی برای پوشش خود را برای اطمینان از اینکه چگونه این ویروس می تواند فعال, فهرست اسامی.

در شارژر مورد کارفرمایی عمق نمودار رهبری است Tyrod تیلور (که تا به حال مخلوط نتایج خود را در طول نه سال NFL حرفه ای) پس از دور اول rookie جاستین هربرت و دوم-سال pro Easton چوب.

به طور طبیعی یک سوال بزرگ است که هر تیمی که نیاز به پاسخ مورد Kaepernick در طول تمرین: او می تواند دوباره بالا شکل فیزیکی پس از سه سال اخراج?

"شما می توانید شکل که سریع واقعی که در آن او است" لین گفت.

لین افزود که یکی دیگر از عناصر کلیدی یک Kaepernick بازدید خواهد بود برای ارزیابی کارفرمایی تعهد به فوتبال – اگر چه به نظر می رسد او اعتنا نمیکند در این نقطه است که Kaepernick این فعالیت می تواند یک مشکل.

آن را آشکار هر چند که Kaepernick می خواهد به بازی.

زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز ورزش خواسته Kaepernick که بسیار سوال در مصاحبه ای در ماه فوریه او نبود شانه خالی کردن.

"من تمایل به بازی فوتبال است که هنوز هم وجود دارد" Kaepernick گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، "من هنوز هم قطار پنج روز در هفته است. من آماده برای رفتن من آماده برای یک تماس تلفنی ازمایش تمرین در هر نقطه در زمان. من هنوز در انتظار صاحبان و شرکای خود را برای جلوگیری از در حال اجرا از این وضعیت است. بنابراین من امیدوارم که من دریافت یک تماس این offseason. من به دنبال به جلو به آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن