افراد مشهور, تاییدیه استفاده می شود گران است. در حال حاضر هر شرکت می توانید استخدام یک-لیستر.

اگر شما اتفاق می افتد به در بازار برای یک خانه در گرند جانکشن کلرادو بعید است فرد ممکن است نوسان تصمیم خود را

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399

اگر شما اتفاق می افتد به در بازار برای یک خانه در گرند جانکشن کلرادو بعید است فرد ممکن است نوسان تصمیم خود را در یک عامل املاک و مستغلات: Ice-T, رپر و ستاره از تلویزیون نشان می دهد مانند Law & Order: SVU و یخ را دوست دارد Coco. "در کریستی DeHerrera. درسته ؟" او می گوید در جلوی دوربین. "او بهترین در کسب و کار او عاشق او می شود کار انجام می شود. و به علاوه او از طرفداران یخ-T."

چرا Ice-T به طور ناگهانی یک سخنگوی کریستی DeHerrera کلرادو مسکن ؟ این نتیجه از ویژگی های جدید از Cameo برنامه که در آن مردم پرداخت مشاهیر و اثرگذارندهها به ضبط پیام های شخصی برای آنها, اما, این بار برای کسب و کار. تبلیغاتی Cameos که نرم افزار راه اندازی در هفته دوم ماه جولای عرضه و متوسط شرکت ها فرصتی برای استخدام یک باربارا کورکوران و یا یک لانس باس به تایید برای خود خانه سودا یا این نرم افزار منهای موانع حقوقی و برچسب قیمت سنتی مشهور امضا.

این است که چگونه ما دریافت ویدئوها از 2000s نماد موسیقی پاپ, Christina Milian ارائه یک کد تبلیغی برای streetwear سایت Dr رویاهای که دارای 57 پیروان و Facebook و یک وب سایت است که می آید با یک هشدار امنیتی. برای یک نسل عادت کرده اند به دیدن ستارههای پست Instagram حمایت محتوای کمی از مارک های شناخته شده, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از یک پلت فرم همراه است که حذف امکان بلعیده شدن یک ستاره Instagram پیام های مستقیم tab در حالی که بطور قابل توجهی کاهش قیمت.

Cameo که راه اندازی در سال 2017 است که در میان چند شرکت که coronavirus شده است یک مزیت; لئوپولد می گوید این برنامه دیده شده است یک افزایش در بهره و 500,000 از آن 1.2 میلیون ویدئوها آمده اند از فقط چهار ماه گذشته.

دلایل نسبتا قابل پیش بینی: مشاهیر در واقع درست مثل ما که آنها نیز تحت قرنطینه برای بسیاری از بهار (البته در مراتب بهتر از خانه) furloughed از مجموعه فیلم تور کنسرت و رویدادهای فرش قرمز و به طور ناگهانی پیدا کردن خود با تعداد زیادی بیشتر رایگان. در سمت تلنگر, در قرنطینه تقریبا هر کس در حداقل نوعی از راه دور ارتباط با دوستان و عزیزان و shoutout از مورد علاقه ستاره واقعیت یا ورزشکار می تواند یک راه طولانی بروید.

هنوز هم وجود دارد چیزی viscerally عجیب و غریب در مورد پیمایش از طریق یک وب سایت و با دیدن یک علامت دلار نسبت به یک هنرمند مشهور. "شما می دانید محلی شب باشگاه ؟ اگر یکی در کلرادو همه از ناگهانی Akon انجام وجود دارد, شما, مانند, چه اتفاقی افتاده است؟'" جوک جو Gagliese از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت تاثیر گذار استعداد شرکت مدیریت ویروسی ملت است.

ایده های ما در مورد آنچه که شمارش به عنوان "جان" برای مشهور به انجام و یا shill به شدت تکامل یافته در طول 30 سال گذشته; چه چیزی به نظر می رسید مانند "فروش" در '90s در حال حاضر اغلب به عنوان ستایش hustling. (به عنوان خانه دار بورلی هیلز مورد علاقه Lisa Rinna, یک بار یک مقام رسمی سخنگوی پوشک بزرگسال می گوید: "من هر چیزی را به باک.") لیست همیشه بیشتر untouchable: "شما نمی بینید بسیاری از مشاهیر بزرگ وجود دارد چرا که آنها در حال رفتن به یک و نیم ساعت از وقت خود را برای یک هزار دلار هنگامی که آنها را از 500 میلیون دلار در سال" Gagliese توضیح می دهد.

اما Cameo موفق شده است به دلیل آن culls از همیشه در حال رشد طبقه از microcelebrities و نانو اثرگذارندهها مانند 90 روز نامزد تبه کار لاریسا دوس سانتوس یا TikToker لورن Godwin, یا, چه, متوسط, مشخصات Cameo به عنوان "D-لیست." در اینجا وقاحت است که منادی به عنوان یک فضیلت به جای یک گسل; که Cameo دیده می شود به عنوان "فرفره اقتصاد برای وبلاگ تو رفتگی در دیوار" است که دقیقا یک موضوع است.

تاثیر گذار اقتصاد در بزرگ باقی مانده است عمدتا پایدار در سراسر این بیماری همه گیر ، "از طریق این آب و هوا از رویدادهای غیر منتظره مانند Covid مانند Black Lives Matter, من فکر می کنم آن را به شما نشان می دهد قدرت از معتبر محتوای دیجیتال مربوط به مصرف کنندگان می گوید:" Qianna اسمیت Bruneteau آمریکا تاثیر گذار شورای جدید (و اول) سازمان تجارت دیجیتال. علاوه بر این ،

امروز بی پایان با حمایت مالی پست در افراد مشهور Instagrams را تار خط بین تاثیر گذار و افراد مشهور و به عنوان تاثیرگذاران در افزایش وضعیت بیشتر افراد شروع به دنبال مانند حرفه ای endorsers. این که چرا متمایز (به معنای واقعی کلمه) بازیگران مانند سر آنتونی هاپکینز و خانم جودی دنچ در حال پیوستن به Infinite و ویل اسمیت و نائومی کمپل در حال تبدیل شدن به vloggers; رسانه های اجتماعی مسطح توانایی ما برای جدا کردن افراد به ردیف.

استعداد بالا در Cameo — مندی خود را مورز خود سارا جسیکا Parkers — اغلب مشاهده Cameo به عنوان یک راه را به طرفداران. پیمایش از طریق بسیاری از چهره های مشهور مشتری جلب کردن باعث می شود آنها برای شرکت. با توجه به لئوپولد اما تنها حدود 1 درصد از Cameo استعداد کمک هزینه های خود را به موسسه خیریه.

این بیماری همه گیر است تنها تفاوت بین افراد مشهور و اثرگذارندهها muddier. وجود دارد در حال حاضر بیشتر افراد مشهور تر از همیشه قبل از در طول تاریخ و زمان مکالمه در این فضا است که همه آنها ،

در ژوئن 16, نویسنده و پادکستر Akilah هیوز توییتی تصویری با پیام "اگر شما یک تاثیر گذار و شما در ساحل هستند در حال حاضر و ارسال تصاویر آن و نادیده گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و لحظه ای این کشور است که در, شما در حال یک گذار شما یک فروشنده برای علامت های تجاری." Cameo میسازد این دوگانگی لخت با پرسیدن چه مشهور است در حال حاضر به انجام برای پول است. خنده دار ایزابل رسیدگی به اینکه آیا افراد مشهور می گویند چیزهایی مانند "مالیات ثروتمندان" و "پیوستن به DSA رفقای" نشان داد که برای بسیاری از افراد مشهور, سوالات مانند "چه هستم من در واقع انجام این کار در اینجا ؟" نیست دقیقا بالای ذهن است.

"سازندگان در یک بحران مشروعیت از درک عمومی" Bruneteau می گوید. "مارک صد در صد درک ارزش سازندگان اما عموم مردم را می بیند گرفتن عکس های سلفی رفتن به رویدادها و محصولات رایگان و آنها فکر می کنم که این یک کار واقعی است."

سازمان هایی مانند AIC در حال تلاش برای تغییر است که درک و کمک به مردم درک کنند که برای یک تاثیر گذار اغلب به معنی در اصل در حال اجرا یک کسب و کار کوچک که در آن محصول خود است. که تاثیر گذار در بازاریابی پر رونق است و به سرعت در حال رشد — یک 2019 نظرسنجی انجام شده توسط لگو نشان داد که یک سوم از کودکان سنین 8 تا 12 آرزو به vlogger — نیست برای بحث. اما این ایده از یک گذار را به طور انحصاری به عنوان "محصول ستایش" نیست در جهان هر کسی که می خواهد به زندگی می کنند.

است راه دیگری وجود دارد ؟ چه خواهد شد در آینده از حمایت و محتوا چگونه است ؟ Bruneteau امیدوار است این پاسخ نهفته است در آموزش و پرورش به عنوان برخی از کالج ها در حال حاضر ارائه برنامه های بازاریابی دیجیتال و ایجاد محتوا. Gagliese می بیند انفجار تاثیر گذار در اقتصاد به عنوان یک لازم است جایگزینی برای مدل قدیمی. "تاثیر گذار در بازاریابی است که واقعا بزرگ حزب سوسیالیست در تنوع فضای بازاریابی," او می گوید.

"آنچه که من فکر می کنم Covid بود سرعت زوال رسانه های کلاسیک. شما نگاه کنید در تلویزیون مبارزات و تبلیغات سنتی آنها در راه خود را. ما به سرعت این روند از سال نوری بنابراین در حال حاضر شما باید همه این برندها هستند که مانند " خوب من باید این همه پول که من که قرار بود به صرف در X یا Y مکان اما در حال حاضر که در آن من می خواهم به آن را قرار داده ؟ من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک حرکت بزرگ بازاریابی دلار به تاثیر گذار در فضا."

واضح سوال اینکه: نمی Ice-T عملا نامحدود دلار از wildly موفق همزمان شبکه تلویزیونی درام? آیا او نیاز به $2,500 آن را می پردازد به ترویج کلرادو عوامل املاک و مستغلات ؟

من دریافت یک پاسخ از Ice-T ایمیل که متاسفانه "یخ در حال رفتن به پاس" در پاسخ دادن به سوالات من. هیچ یک از افراد من را به رسیده بودند حاضر به نشستن برای مصاحبه اما از طریق یک روزنامه نگار, Floyd Mayweather به من گفت: "من می خواهم برای رفتن از طریق درخواست و انتخاب کنید که محصولات و خدمات من فقط می تواند صحبت می کنند را بدون خواندن فیلمنامه. پس برای من کسب و کار من فریاد استراحتی باید آلی و من نیاز به هر دو آن را دوست دارم و یا می خواهید به یادگیری بیشتر است."

هر چند این شرکت هنوز به طور جدی فشار آن ارائه آخرین COO آرتور لئوپولد می گوید: آنها تا به حال "صدها درخواست" از کسب و کار در آن برای اولین بار در هفته و حدود 1500 نفر از مشاهیر و اثرگذارندهها تصمیم گرفتند در (قیمت تبلیغاتی Cameos در حدود پنج تا ده برابر بالاتر از نرخ معمول).

این حرکت برای Cameo طبیعی بود یکی: "ما شروع به دیدن یک دسته mom-and-pop نوع شرکت رزرو Cameos به ارتقاء ماشین خود را نمایندگی و یا فلان چیز که ما فکر عالی بود," او می گوید. "برخی از استعداد مایل به انجام آن و بسیاری از استعداد نیست. ما متوجه است که وجود دارد یک فرصت برای ایجاد یک بازار است که democratizes دسترسی به مشاهیر در یک راه آسان." قیمت ها متفاوت است به طور گسترده ای در حالی که به طور منظم Cameo از Ice-T را به شما هزینه $350 یکی از تکراری Seinfeld مهمان فرد Stoller فقط 20 دلار است.

آن قانونی است ؟ سنتی مشهور امضا شامل لایه هایی از هماهنگی بین مدیران, عوامل, برندها و وکلا نه به ذکر است هزینه تمام این چیزهایی که در بالا واقعی افراد مشهور هزینه. FTC در ضمن بارها اجرا دستورالعمل آن در مناسب حمایت مطالب برچسب زدن هر چند مقررات برای بررسی برای اولین بار در یک دهه این سال است.

قوانین اعمال نمی, اما زمانی که افراد مشهور انجام حمایت نمی کند ارسال فیلم خود را به کانال های اجتماعی. Cameo از لحاظ فنی دارای هر تصویری که مشتریان در حال خرید حقوق به مجوز. چه اتفاقی می افتد اگر مثلا یک پیتزا رستوران استخدام Brett Favre به می گویند که چگونه بزرگ پیتزا خود را و سپس آن را معلوم پیتزا می شود یک دسته از مردم بیمار با E. coli? "ما می توانیم یک Cameo اگر آن را در حال استفاده nefariously یا اگر استعداد ناراحت کننده است با آن" لئوپولد می گوید. "اما در 1.2 میلیون Cameos, من فکر می کنم ما گرفته شده حدود چهار یا پنج."

تبلیغاتی تکه هستند و نه hilariously بر روی بینی مثال معاملاتي طبیعت کلیشه ای influencerhood همین دلیل است که من آن را تصور کنید موفق خواهد بود. شخصا, من مشتاقانه منتظر دیدن سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یا Tomi Lahren shill برای یک نمایندگی خودرو در میسوری. اگر این است که در آینده از نفوذ حداقل ما را به خنده.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن