جدید رادیو فردا می یابد نظرسنجی بایدن با سالم منجر می فرستد مغلوب ساختن پیشی جستن به سقوط

در روز پنج شنبه بعد از ظهر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آرام بخش با صدای بلند در یک صدای جیر جیر که

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

در روز پنج شنبه بعد از ظهر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آرام بخش با صدای بلند در یک صدای جیر جیر که در آن او مورد حمله فاکس نیوز برای "هیچ کاری برای کمک به جمهوری خواهان و دریافت انتخاب مجدد در نوامبر 3rd." ساعت بعد شبکه به او یک چیز جدید به عصبانی کردن در مورد.

فاکس آخرین نظرسنجی می یابد تهمت انتهایی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن توسط قوی 8 امتیاز در سراسر کشور. آن را به اندازه کافی برای قرار دادن بایدن پیش رو حتی با توجه به این 3 نقطه حاشیه خطا و نوسان قابل توجهی از ماه گذشته زمانی که فاکس رای گیری تا به حال مسابقه گره خورده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرسایش ایستاده در مقابل بایدن در این نظرسنجی از 1,207 ثبت نام رای دهندگان انجام مارس 17 تا 20 در ارتباط با کاهش در تصویب به دست ما coronavirus که با توجه به نظرسنجی فاکس می ایستد در 43 درصد و 8 درصد کاهش از مارس و آوریل. جداگانه ABC News/ایپسوس نظرسنجی از جمعه صبح می یابد تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus ضربه کم جدید از 39 درصد است.

همانطور که من نوشته ام تهمت سابقه طولانی فوران در فاکس نیوز برای تقلب در انتخابات به نفع خود. (برای تمام شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه شیب در تلویزیون آن انتخابات با کیفیت بالا; megyn kelly می دهد رادیو فردا رای گیری یک امتیاز.) در حالی که او نمی به طور مستقیم آدرس جدید روباه نظرسنجی روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر مستقیم با آمریکا در آن با به tweeting منسوخ سنجی و خارج از چارچوب نقاط داده ها در تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان محبوب تر از او واقعا است.

فاکس نظرسنجی نشان می دهد که تهمت به طور کلی تصویب تضعیف شده به 44 درصد و 5 درصد شیب از ماه گذشته. که آهنگ با megyn kelly را مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب تجمعی که در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب 10 امتیاز در زیر آب (43 درصد تصویب و 53 درصد مخالفت), قابل توجه اسلاید از زمانی که آن را تنها 4 امتیاز زیر آب در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما مبهم واقعیت توسط تویت کردن مثبت نظرسنجی از تپه/HarrisX که حداقل 10 روز اگر نه ، همچنین شایان ذکر است که این تپه/HarrisX قابل توجهی راست تعصب و بر خلاف فاکس است به شدت مورد توجه megyn kelly را pollster رتبه بندی.

بعد پنج شنبه تهمت توییتی از یک نقطه داده از یک نظرسنجی انجام شده توسط یک جناح راست PAC نشان دادن او منجر بایدن در حدود 5 امتیاز در پنسیلوانیا است.

که برای بایدن که متولد دولت و ممکن است نیاز به آن رای کالج انتخاباتی برای پیروزی در انتخابات. اما حتی این نظرسنجی شامل عمدتا خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او خواندن Breitbart مقاله او گذاشته او را دیده اند که نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن "با بهره گیری از یک 8.8 درصد استفاده در میشیگان و 9.1 درصد استفاده در ویسکانسین" — هر دو کشور که برنده برنده در سال 2016 و مرکزی به مناسبت انتخاب مجدد امیدوار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به پست یکی دیگر از صدای جیر جیر مورد مباهات خود "96% تایید رتبه در حزب جمهوری خواه. با تشکر از شما!" اما در حالی که او را دوست دارد شعار خاص از این نقطه داده در توییتر, ممکن است او را فقط به ساخت آن است. او هرگز به نقل از یک نظرسنجی خاص که substantiates 96 درصد کشف و آن را متورم در مقایسه با سایر نظرسنجی ها. فاکس نیوز به عنوان مثال نشان می دهد که 84 درصد از جمهوری خواهان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن — یک کمی کمتر درصد از 88 درصد از دموکرات ها که حمایت بایدن.

در صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در فاکس نیوز به طور مستقیم تاسف خوردن در یک صدای جیر جیر که شبکه "باید آتش جعلی خود را Pollster. هرگز خوب فاکس نظرسنجی!" و سپس در یکی دیگر از سوال که چرا آن را نمی خرد کردن خود رای و فقط به اطلاع عموم دیگر آنهایی که بازتاب مثبت در او.

مغلوب ساختن پیشی جستن البته نمی خجالتی در مورد ساخت آن شناخته شده است که او در رابطه فاکس نیوز به عنوان چیزی شبیه به یک بازوی سیاسی خود بهره برداری — او فکر می کند آن را باید به عنوان یک تبلیغ خروجی برای او می رود به سقوط هر زمان که کسی در این شبکه ارائه می دهد حتی خفیف انتقاد می کند و سعی در پنهان کردن این واقعیت که او فکر می کند باید آن را تقلب در انتخابات برای به تصویر کشیدن او را در بهترین نور ممکن است.

اما قابل توجه است که به جای تأمل در چرا خود نظرسنجی شماره کشویی — که او واقعا یک طرح فراتر از افکار واهی و پوچ به کشیدن کشور از هم پیوسته بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ایجاد شده توسط coronavirus مثلا — رئیس جمهور حملات مسنجر. او به سادگی حاضر به اذعان به طور فزاینده ای به احتمال زیاد امکان است که او را به پایین به عنوان یک رئیس جمهور بود که در بازگشت در بخش بزرگی از یک بیماری همه گیر او آمادگی برای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب