موج گرمای کالیفرنیا باعث خاموشی نورد برای میلیون ها

افزایش درجه حرارت در کالیفرنیا باعث افزایش شدید برق استفاده از این که اپراتور شبکه دولت مجبور به قطع برق تا چه

توسط NEWSOULS در 25 مرداد 1399

افزایش درجه حرارت در کالیفرنیا باعث افزایش شدید برق استفاده از این که اپراتور شبکه دولت مجبور به قطع برق تا چهار میلیون نفر عصر جمعه.

کالیفرنیا مستقل اپراتور سیستم، بدن که شبکه الکتریکی را برای اکثر ایالت اجرا می کند، در ابتدا از مشتریان خواست تا با انجام اموری مانند خاموش کردن چراغ ها و بالا بردن ترموست های خود تا ۷۸ درجه یا بالاتر، استفاده از برق را بین ۳ تا ۱۰ شب کاهش دهند.

اما پس از کاهش ذخایر قدرت در زیر آستانه بحرانی، اپراتور شبکه سپس به "مرحله 3" اضطراری تغییر مکان داد، و باعث "وقفه بار" در سراسر دولت با شروع در حدود 6:30 بعد از ظهر.

خاموشی ها می داند که شبکه های الکتریکی دولت چقدر آسیب پذیر هستند تا دقیقا ً وقتی مردم برای ایمنی و آسایش در آب و هوای شدید به آنها تکیه می کنند، غرق می شود.

بیشتر سواحل غربی روز جمعه در شرایط هشدار گرماقرار داشتند، اولین روز موج گرمایی فوق العاده ای که انتظار می رود از اواسط هفته آینده ادامه پیدا کند و بخش هایی از کالیفرنیا را به رقم های سه گانه فشار دهد.

آب و برق ایالات شروع به قطع مشتریان، حداقل برخی از زمان بدون اطلاع قبلی، برای قطع مختصر. به گزارش بلومبرگ نیوز، بزرگترین ابزار این ایالت، PG&E گفت که قطع ها به مدت ۶۰ تا ۹۰ دقیقه به صورت چرخشی در قلمرو شمالی و مرکزی کالیفرنیا رخ داده است.

خاموشی ها بزرگترین در ایالت از زمان "خاموشی برق ایمنی عمومی" در ایالت پاییز گذشته، زمانی که شرایط آب و هوایی خشک و باد باعث شد تا PG&E برق را برای صدها هزار نفر برای چند روز در یک زمان قطع کند. وکس دیوید رابرتز خاموشی های ضعیف سازمان یافته را توصیف کرد که جمعیت آسیب پذیر را در معرض خطر قرار داد و باعث هرج و مرج برای خدمات حیاتی مانند بیمارستان ها و اجرای قانون شد، به عنوان "کاملا ً بد"

آب و هوا بهتر نمی شود برای مدتی

هواشناسان می گویند کالیفرنیا -- و بسیاری از بقیه کشور -- در زمان سخت با موج گرما که در روز جمعه لگد کردن.

دانیل سواین، دانشمند آب و هوا در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، روز جمعه نوشت: «یک موج گرمایی بسیار شدید و طولانی مدت اکنون به احتمال زیاد برای بخش بزرگی از کالیفرنیا در طول ۷ تا ۱۰ روز آینده به نظر می رسد و این رویداد به احتمال زیاد اثرات گسترده ای از دیدگاه های سلامت انسان، آتش سوزی و تقاضای برق خواهد داشت» من گمان می کنم این رویداد احتمالا در نهایت یکی از گسترده ترین حوادث گرمایی شدید کالیفرنیا در دهه گذشته، اگر دیگر نیست."

بخش هایی از آریزونا، کالیفرنیا و نوادا انتظار می رود در طول موج گرمایی که انتظار می رود تا چهارشنبه هفته آینده به طول انجامد، به ارتفاع ۱۱۰ تا ۱۲۵ درجه برسد.

"طول عمر گرما بیش از درجه حرارت رکورد شکنی مربوط است،" هواشناس خدمات ملی تروور بوچر به ان بی سی نیوز گفت.

در سال ۲۰۰۱، کالیفرنیا یک سری خاموشی نورد را تجربه کرد، در بخشی از آن به دلیل کمبود برق — بلکه در بخشی از آن به دلیل "معامله گران انرژی بی پروا از شرکت هایی مانند انرون 'بازی' یک سیستم شبکه بد عیب و نقص و عمداً از برق از کالیفرنیا برای اکراه قیمت های بالاتر، اجدادی می کنند، ".

اپراتورهای شبکه می گویند که برای قطع های آینده آماده شده اند، اما احتمال آن ها در طول تعطیلات آخر هفته کوچکتر است زیرا تقاضا در خارج از روز کاری کوچک می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب