پالم اسپرینگز است No. 2 شهرستان در کشور برای انرژی خورشیدی سرانه گزارش جدید می گوید

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:34 PM EDT مه 27 سال 2020انرژی خورشیدی ظرفیت همچنان به رشد در

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

انرژی خورشیدی ظرفیت همچنان به رشد در شهرستانها در سراسر کشور و پالم اسپرینگز رتبه دوم پس از هونولولو در میزان نصب سرانه با توجه به یک گزارش جدید منتشر شد چهارشنبه.

مطالعه هفتمین سالانه تکرار در سراسر کشور بررسی انرژی خورشیدی و آن را انجام شده توسط سازمان حمایت محیط زیست کالیفرنیا و مرزی گروه یک مخزن فکر می کنم. آنها دریافتند که میزان خورشیدی نصب شده در فقط هفت شهرستانها بیشتر از کل مبلغ موجود در سراسر کشور تنها یک دهه پیش.

"خانه آینده خورشیدی صفحه اصلی" دیوید Hochschild صندلی کالیفرنیا کمیسیون انرژی گفت: در طول یک ارائه رونمایی از گزارش. کمیسیون این است که دولت انرژی اولیه سیاست گذاری و برنامه ریزی سازمان با آن درگیر در تولید گزارش.

وجود شهرهای 57 که مورد بررسی قرار گرفته است در هر تکرار از گزارش و تقریبا 90% از کسانی که بیش از دو برابر خود خورشیدی فتوولتائیک — پنل خورشیدی — ظرفیت بین 2013 و 2019.

لس آنجلس و سن دیگو در صدر سراسر کشور لیست از شهرستانها با بالاترین میزان ظرفیت نصب شده انرژی خورشیدی فتوولتائیک با ظرفیت سه کالیفرنیا دیگر شهرستانها —ساکرامنتو و سان فرانسیسکو و رودخانه نیز ساخت بالا 20.

پالم اسپرینگز به حال حدود 790 وات در هر فرد نسبت به حدود 840 وات در هر فرد در هونولولو که هر دو به مراتب بیش از سایر نقاط کشور از نظر سرانه رای دادن.

گزارش شورای شهر گفت: تصمیم گیری انگیزه عمل به صورت محلی در پالم اسپرینگز. در سال 2007 اولین شورای تصویب طرح "حداکثر استفاده از برق خورشیدی قابلیت" که شامل تشویق خانه های جدید ساخته شده با پانل های خورشیدی.

میزان برق تولید شده در حالت طلایی خورشیدی منفجر شده در هفت سال گذشته و کربن-رایگان منابع از جمله منابع تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و باد و دیگر غیر-سوخت های فسیلی منابع مانند هسته ای و در مقیاس بزرگ نیروگاه های برق آبی — در حال حاضر نزدیک به دو سوم از دولت انرژی, نمونه کارها, Hochschild گفت.

و رشد در پشت بام و جامعه خورشیدی بوده است نه محدود به مظنونین. دره مرکزی شهرستانها از جمله گچساران و فرزنو برخی از دولت بالاترین سرانه خورشیدی ظرفیت با توجه به مطالعه است.

"ما در واقع در حال دیدن انرژی خورشیدی در آغوش سراسر کالیفرنیا. آن است که نه فقط یک ساحلی تکنولوژی" گفت: برنادت دلم Chiaro, مدیر اجرایی کالیفرنیا خورشیدی و ذخیره انجمن.

کالیفرنیا که هدف آن رفتن خنثی کربن توسط 2045 جشن نصب پانل های خورشیدی بر روی سقف 1 میلیون در اواخر سال گذشته. در حال حاضر گروه های زیست محیطی در حال هل دادن برای یک هدف جدید: 1 میلیون خانه با باتری سازی.

این جوامع بیشتر انعطاف پذیر به بلایای طبیعی ناشی از خاموشی و همچنین تغییر آب و هوا در ژنرال گفت: Fran Pavley سابق سناتور ایالت که با این نسخهها کار با شوارتزنگر موسسه.

"ما شاهد افزایش چشمگیر اثرات تغییر آب و هوا چیزی است که من فکر نمی کنم من می خواهم در طول عمر من," او گفت:. "وجود دارد هیچ چیز مانند یک آتش فصل دیگر. آن را در طول سال."

دولت قانون ایجاب میکند که تمام خانه های جدید ساخته شده با پانل های خورشیدی یک حرکت منادی خورشیدی صنعت و محیط زیست برای تضمین افزایش ظرفیت. اما کالیفرنیا کمیسیون انرژی در ماه فوریه به اتفاق آرا تصویب معافیت به این قانون منجر به نگرانی که این طرح می تواند از دست دادن زمین.

و صنعت انرژی خورشیدی در کنار انرژیهای تجدید پذیر به طور کلی شده است با چکش توسط coronavirus بیماری همه گیر. دلم Chiaro گفت که 21 درصد از مشاغل در دولت صنعت تبخیر بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به عنوان stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل متوقف اقتصاد است.

دن Jacobson, مدیر محیط زیست کالیفرنیا گفت که این نرخ از پانل های خورشیدی نصب کاهش یافته است با توجه به همه گیر اما او استدلال کرد که انرژی های تجدید پذیر باید بخشی جدایی ناپذیر از یک بهبود اقتصادی.

"ما واقعا نیاز به بیرون آمدن از این بیماری همه گیر سبزتر از ما به آن رفت" او گفت:. "با تمام توجه شده است که پرداخت می شود برای پرش شروع اقتصاد و قرار دادن مردم به کار های خورشیدی — به خصوص پشت بام خورشیدی زوج با ذخیره سازی می تواند نقش پیشرو در آن است."

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب