صحرای کالیفرنیا اجاره تعطیلات اثبات محبوب همه گیر دوران گریز

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:01 PM EDT Jul 14, 2020جهانی و همه گیر و شکستن رکورد گرما نیس

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

جهانی و همه گیر و شکستن رکورد گرما نیست متوقف شد و مسافران از فرار به صحرا.

در حالی که بسیاری از هتل ها در حال باز برای کسب و کار و هجوم مسافران از رفتن به Coachella Valley است سوخت رسانی غیر منتظره افزایش در تابستان تقاضا برای اجاره تعطیلات.

Kylee Niederhauser دره مادری که یکی از بنیانگذاران این شرکت اجاره تعطیلات Haustay که دارای پنج خواص اجاره تعطیلات در لا کوئینتا گفت: اکثر مهمانان خود هستند و مردم به دنبال فرار از مناطق شهری و گذراندن وقت با خانواده خود را در یک محیط جدید.

"ما بسیاری از مردم در حال کار از راه دور است که فقط می خواهم یک تغییر از مناظر و یا یک محل با یک," او گفت:. "ما خانواده هایی که احساس شده است cooped و می خواهید به دور است."

VRBO محبوب مبتنی بر برنامه تعطیلات اجاره خدمات متعلق به Expedia گروه می گوید: وجود 15 درصد جهش در تقاضا برای خانه های تعطیلات در عرض 500 مایل دور از خانه کسی مقصد یا یک روز رانندگی — تقریبا فاصله بین پالم اسپرینگز و سان فرانسیسکو. حدود 95 درصد از تقاضا است و برای غیر شهری مقصد.

در جنوب کالیفرنیا که به معنی VRBO شاهد تقاضای بیشتر برای پالم اسپرینگز از آن به طور معمول در به طور معمول آهسته فصل تابستان است. یک سوم از مهمانان هستند که از لس آنجلس اما دیگر بالا مبدا شهرهای سان فرانسیسکو ققنوس و سن دیگو.

داده ها از VRBO و حکایات از صاحبان املاک نیز نشان می دهد که مردم به ماندن طولانی تر از حد معمول است. VRBO می گوید: میانگین طول رزرو برای اولین نیمی از سال است که تا دو روز بیش از متوسط از 2019. Niederhauser گفت: خانه های خود هستند و گاهی اوقات که رزرو برای چند هفته در یک زمان.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها در حال لغو سفر برنامه ریزی برای سال 2020 اجاره تعطیلات نشستن در تقاطع افرادی که می خواهید برای به حداقل رساندن تماس با دیگران بلکه باید معنی و تمایل به ترک خانه های خود.

بروس Hoban, co-founder از تعطیلات اجاره صاحبان و همسایگان از پالم اسپرینگز گفت: تقاضا برای تعطیلات خانه در شهر پالم اسپرینگز "مانند چیزی که ما تا کنون دیده ام."

نمونه ژوئیه و اوت ممکن است یک تعطیلات اجاره املاک دیدن یک تعداد انگشت شماری از آخر هفته رزرو Hoban گفت. اما در این سال "اساسا هر اجاره تعطیلات در پالم اسپرینگز اشغال شده است." کمتر از 2 ، 000 خواص در حال ثبت شهرستان.

Hoban گفت: این افزایش می تواند با ارائه بسیار مورد نیاز گذرا اشغال درآمد مالیاتی به شهرستان در زمانی که مقامات در حال انتظار برای از دست دادن 89 درصد از پیش بینی همه گیر. کسانی که مالیات این شهر بالا جریان درآمد و شد سوخته توسط shutdown به سفر در این منطقه اوج فصل است.

"ما چیزی از آنجا که ما می تواند نشستن در اینجا بسته است هنوز" Hoban گفت.

تقاضا در طول یک بیماری همه گیر

پالم اسپرینگز منطقه یک اجاره تعطیلات بازار قبل از برنامه مبتنی بر رزرو شرکت هایی مانند VRBO و Airbnb معرفی بسیاری از مسافران به تجربه اقامت در یک خانه خصوصی.

هنوز فیلیپ Minardi رئیس امور عمومی در Expedia که صاحب VRBO گفت: این نوع از اجاره تعطیلات مقصد منحصر به فرد قرار است برای این لحظه زمانی که مردم به دنبال مکان های خصوصی به ماندن با خانواده های خود.

"آنها ارائه آنها توانایی بود با خانواده خود در زیر یک سقف و یک لابی هتل برای بررسی به و یا یک آسانسور" Minardi گفت.

اما هنوز هم وجود دارد "بسیاری از عدم قطعیت" در بازار Minardi گفت. مقصد تحلیلگران یک شرکت تحقیقات بازار برای گردشگری, یافت در آخرین هفته نظرسنجی که 41.5 درصد از مسافران آمریکایی می گویند آنها نمی برنامه ریزی برای سفر در سال 2020 است.

و در حالی که 35.7 درصد می گویند آنها را به سفر در پاییز این تعداد حدود 50 درصد در آغاز ماه ژوئن مقصد تحلیلگران یافت.

کالیفرنیا رسما آغاز شد و اجازه فعالیت در هتل ها و اجاره برای تعطیلات حدود یک ماه پیش اما به صورت محلی کوتاه مدت اجاره املاک اجازه داده شد تا دوباره باز توسط رودخانه و سان برناردینو شهرستان قبل از آن. این شهرستان را ارائه دستورالعمل: San Bernardino County محدود مهمانان به مردم از همان خانواده در حالی که در کنار رودخانه شهرستان وجود دارد گفت: نمی توان هر بزرگ و جمع آوری و یا به اشتراک گذاشته فضاهای با صاحب ملک.

هنوز هم سفر فراتر از یک جامعه در طول این بیماری همه گیر است هنوز هم به عنوان یک خطر است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند در برابر اوقات فراغت سفر به عنوان آن می تواند افزایش شانس آلوده شدن و گسترش این بیماری است.

"ماندن در خانه است بهترین راه برای محافظت از خودتان و دیگران از بیمار" CDC می گوید.

ایمن ماندن در حالی که سفر

برخی واژه های جستجو در گوگل مانند "کالیفرنیا اجاره تعطیلات" یا "لس آنجلس هتل ها" را تا "COVID-19" هشدار به ارمغان می آورد که جستجوگران به CDC وب سایت اطلاعات برای ایالات متحده مسافران است. جستجو برای "نخل صحرا اجاره تعطیلات" یا "نخل کویر, هتل ها" به ارمغان می آورد تا هشدار هر چند همان جستجو برای "پالم اسپرینگز" نیست.

در تلاش برای اجازه سفر در حالی که ترویج شیوه های ایمن در تعطیلات, اجاره برای تعطیلات شرکت ها و سازمان های دولتی در حال آمدن است تا با دستورالعمل برای صاحبان املاک در چگونه برای به حداقل رساندن انتقال coronavirus.

در حالی که آن را به فردی صاحبان املاک برای اجرای پروتکل VRBO نظافت دستورالعمل شامل مراحل ساخت در زمان رزرو اجازه می دهد تا برای تمیز کردن بیشتر و جلوگیری از بازگشت به عقب و مستاجرها و تمیز کردن وسایل برای مهمانان به استفاده از اگر آنها می خواهند برای پاکسازی سطوح خود را.

Niederhauser شوهر استیو که همچنین تاسیس Haustay همراه با نیک و الیسا پرورش گفت: آنها با استفاده از تماس با ما اعلام حضورها و بردن تمیز کردن پروتکل ها برای پیشگیری از شیوع کروناویروس آنها به عنوان میزبان مسافران است.

"وجود دارد هیچ تماسی بین ما به عنوان مدیران و مهمانان ... آشپزخانه وجود دارد اگر رستوران محدودیت یا مردم احساس نمی راحت رفتن به رستوران" او گفت:. "این فقط یک فضای راحت است که مردم می دانند که آنها می تواند گسترش یافته و این خود برای آنها وجود دارد."

توماس Fjallstam که سازماندهی جاشوا درخت, دروازه جوامع اجاره تعطیلات انجمن است که نشان دهنده چند صد صاحبان املاک در Morongo حوضه گفت: صاحبان املاک در حال ساخت جدید روش های تمیز کردن هنجار.

مهمانان ممکن است خواسته شود به کیسه لباس های شسته شده خود را قبل از ترک برای مثال برخی از میزبان در حال جمع آوری تمیز کردن هزینه ها برای جبران زمان اضافی و هزینه داری Fjallstam گفت. برخی از صاحبان املاک در حال ساخت مطمئن شوید که به ترک زمان رزرو به "هوا" فضا.

به طور کلی او گفت: مسافران نیست و نگرانی در مورد بهداشت اقدامات است.

"یک میزبان گفت که مهمان هستند بیشتر نگران سرعت اینترنت پس از آن آنها در حال تمیز کردن پروتکل" Fjallstam گفت.

نگرانی در مورد عبور-جامعه گسترش

با وجود این اظهارات و اقداماتی که بسیاری از آنها به تشویق سفر و مردم را امن کردند هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد عبور-جامعه گسترش به عنوان coronavirus موارد همچنان به کوه.

بسیاری از مسافران از آمدن به صحرا نقطه از لس آنجلس که در روز سه شنبه گزارش داد بيشترين تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در یک روز تا کنون در گیر با 4,244 موارد جدید و 2,103 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

وقتی پرسیده شد که در مورد نگرانی هایی است که مسافران می تواند coronavirus با آنها را به مقصد خود را Minardi از Expedia گفت: اپراتورها باید به یک "رویکرد جامع" را به نگه داشتن خود را به مکان های امن. او همچنین گفت: داشتن مقررات محلی در محل برای اجاره تعطیلات یک جزء حیاتی از حصول اطمینان از سفر مسئول.

او با اشاره به قهرمانی رسید چارچوب برای اجاره تعطیلات در سن دیگو است که به توافق رسیده بودند که توسط رهبران شهر و اتحادیه است که نشان دهنده مهمان نوازی محلی کارگران است. توافق را کاهش می دهد به طور کلی تعداد اجاره در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تنظیم عملیات.

"من فکر می کنم وجود دارد این است که درک درستی در بازار ما است که به منظور پرداختن به نگرانی های جامعه ما باید به مسئول محدودیت در اجاره تعطیلات فعالیت" Minardi گفت.

در پالم دزرت که در آن وجود حدود 900 ثبت نام اجاره تعطیلات, مدیر توسعه ارتباطات رایان Stendell گفت که آنها لازم نیست که هر coronavirus-سیاست های خاص برای اجاره در محل در این زمان. اما آنها هنوز هم در حال صدور جریمه برای مهمان اجاره تعطیلات, او گفت:, آنها تا به حال به انجام این بهار که در کوتاه مدت مسکن هنوز ممنوع در طول دولت پناه-در-محل سفارش.

بر اساس فرکانس مهمان اجاره تعطیلات در این شهر اجرای کد دیدن است اما به نظر می رسد قوی تقاضا Stendell گفت.

"ما هنوز هم بسیار قوی کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, بازار," او گفت:. "این بسیار پر سود در حال حاضر."

بیشتر: به عنوان فرودگاه exec تام نولان حرکت چگونه پالم اسپرینگز بین المللی به جلو حرکت خواهد کرد

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: این شهرستان در اجرای کد تیم را داده استنادهای برای داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در اموال در طول بیماری همه گیر. یک بررسی اخیر در دسترس تماس به شهر اجاره تعطیلات تدریس خصوصی در خانه نشان می دهد دو تقدیر نامه برای بیش از حد بسیاری از اتومبیل در طول هفته از تاریخ 29 ژوئن از طریق ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

استناد هم می آیند با یک "اعتصاب" — و پس از سه اعتصاب صاحب ملک از دست می دهد و اجازه است.

Kors گفت وجود ندارد, دلیلی برای محدود کردن اوقات فراغت سفر به این منطقه بر بهداشت عمومی داده است. او گفت: جمع تنظیمات اجتماعات بزرگ و فروشگاههای جعبه بزرگ شده اند بیشتر مربوط به شیوع بیماری از مردم سفر.

"اگر آن را گردشگری شما فکر می کنم ما می تواند دیدن یک مقدار بالاتر درصد افزایش در مقایسه با شهرهای دیگر که ما نمی" Kors گفت. "اما این چیزی است که البته من نگران ... ما در حال تماشای."

شهر پالم اسپرینگز به دنبال آموزش مسافران در مورد ایمن ماندن با آگهی ها و علائم جاده یادآوری آنها را به پوشیدن ماسک به آنها سر پایین کف دره درایو.

"ما باید به شکل از چگونه برای یادگیری به زندگی با COVID دلیل آن را رفتن به اینجا بقیه سال, و آن را می توان در اینجا همه در سال آینده" Kors گفت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن