9 مایل باغ سنت لوئیس " اولین کامیون مواد غذایی, باغ, برای باز کردن جولای 3

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد از 9 مایل باغ 9 مایل باغ را باز جولای 3, فقط در زمان برای ر

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید 9 Mile Garden will open July 3, just in time for Independence Day festivities. - COURTESY OF 9 MILE GARDEN
  • حسن نیت ارائه میدهد از 9 مایل باغ
  • 9 مایل باغ را باز جولای 3, فقط در زمان برای روز استقلال جشن.

پس از هفت ماه از پیش بینی سنت لوئیس " کامیون مواد غذایی طرفداران به زودی باید دلیلی برای جشن: 9 مایل باغ (9375 Gravois جاده افتن)دولت اولین کامیون مواد غذایی, باغ, برنامه ریزی شده است برای باز کردن جولای 3.

9 مایل باغ سازمان اعلام کرد تاریخ افتتاح دیروز با اشاره به یک آخر هفته کامل از افتتاحیه جشن از جمله موسیقی اعمال خیریه وقایع, فعالیت ها, یک, هوای آزاد, نمایش فیلم و, البته, مواد غذایی خوشمزه. باغ را باز خواهد کرد برای ناهار اولین روز, جمعه, خواهد شد و باز هم برای ناهار و شام کل آخر هفته.

"ما هیجان زده به باز کردن درب و جدیدی محل تجمع به خیابان Louis" 9 مایل باغ مدیر کل و چریکی غذا خیابان مالک برایان هاردستی گفت: در آزادی مطبوعات اعلام باز کردن. آشپز همچنین با تاکید بر باغ تمرکز بر سلامت و ایمنی آن را به عنوان چهره ناهار خوری چشم انداز تغییر توسط COVID-19 بیماری همه گیر. مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه, ماسک, اجتماعی فاصله و با فاصله از هم جدا جداول هنجار خواهد بود به عنوان او و 9 مایل تیم کار برای اطمینان از آنها به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

9 مایل باغ اعلام شد برای اولین بار در ماه نوامبر گذشته و نشان دهنده همکاری بین هاردستی و سنکا تجاری املاک و مستغلات است که صاحب افتن مرکز خرید که در آن باغ واقع خواهد شد. این ایده ناشی از تحقق است که این غذا متشکل از کامیون های این شهر پر جنب و جوش, موبایل, آشپزی صحنه نیاز به ثبات اختصاصی محل سکونت همراه با یک نیاز برای یک خانواده پسند غذا-و-سرگرمی مقصد در سنت لوئیس.

سی و کامیون ها — از جمله چریکی خیابانی مواد غذایی Farmtruk سئول تاکو و خاک قرمز احیای — چرخش خواهد شد در سراسر باغ را شش روز در هفته خدمات. غذاخوری های باغ آشامیدنی-متمرکز پیش نویس را نیز باز جولای 3 و خواهد شد از ویژگی های هنر و صنعت آبجو, شراب, کوکتل و طرح قهوه.

به دنبال 9 مایل باغ را باز و مشاهده لیست کامیون خواهد بود که چرخش در سراسر محل بازدید 9milegarden.com.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب