بزرگ متنوع جمعیت مارس در سراسر کالیفرنیا در اعتراض جورج فلوید مرگ و نژاد پرستی

دیزی Nguyen and Don Thompson آسوشیتد پرسمنتشر شده 6:24 PM EDT Jun 6, 2020سان فرانسیسکو — هزاران نفر از تظاهر ک

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

سان فرانسیسکو — هزاران نفر از تظاهر کنندگان در خیابان های سان فرانسیسکو, Sacramento, Simi Valley, San Diego, Los Angeles, پالم اسپرینگز و جاهای دیگر در سراسر کالیفرنیا در شنبه ادامه بیش از یک هفته از تظاهرات و ابراز خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید.

Roderick Sweeney, 49, که سیاه و سفید است, گفت که او غرق به دیدن حضور گسترده مردم از سفید معترضان با تکان دادن نشانه هایی است که گفت: "Black Lives Matter" به عنوان صدها نفر در راهپیمایی عقب و جلو در سراسر سان فرانسیسکو مشهور پل گلدن گیت.

"ما تا به حال بحث ما در خانواده و در میان دوستان که هیچ چیز در حال رفتن به تغییر دهید تا زمانی که ما برادران و خواهران صدای افکار خود," او گفت:. این حضور گسترده مردم از سفید معترضان "در حال ارسال پیام قوی. شما می توانید ببینید تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر این جهان و پس از من به امید تغییر اتفاق خواهد افتاد."

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که او دست به دستبند و دروغ گفتن بر روی زمین.

دانیل Chetrit, 22, که سفید است, گفت: او شرکت در یک تظاهرات در روز سه شنبه و احساس مجبور به ماه مارس بار دیگر در روز شنبه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

"وجود دارد هیچ کلمه ای برای ضبط سطح رسوایی که من احساس می کنم در مورد این بی معنی قتل" او گفت:. قوی مردم در انتخابات توسط افراد مختلف نژادی پس زمینه "نشان می دهد که وجود دارد مردم در سراسر جهان است که به توافق برسند که ... ما یک گروه خاصی که واقعا رنج می برند و ما نیاز به مراقبت از آنها در حال حاضر," او گفت:.

تظاهرات در L. A., Simi Valley

در لس آنجلس تظاهرات سازماندهی شده توسط رد فاشیسم لا در زمان بیش از بلوار هالیوود شعار "انقلاب; هیچ چیز کمتر!"

در Simi Valley, اعتراض, رسم چند هزار تظاهر کنندگان ریخته بر روی خیابان و متوقف ترافیک در جاده اصلی از طریق حومه شهر شمال غربی لس آنجلس. آنجا بود که چهار سفید لس آنجلس افسران پلیس یافت شد نه به جرم ضرب و شتم رانندگان رادنی کینگ جرقه شورش در سال 1992.

در شنبه راهپیمایان وجود دارد انجام شده علائم با پیام های چنین به عنوان "ما ایستاده ایم با هم" و "تغییر در حال حاضر" و برخی از آنها تشکر افسران پلیس به عنوان آنها گذشت ،

تظاهرات در روزهای اخیر شده است خشن و بی ادب اما بدون خشونت در مقایسه با هفته گذشته که برخی از معترضان شکست ویندوز سوخته ماشین های پلیس و در مواجهه cordons از شورش چادری پلیس که با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. رفته بود بیشتر از غارت و چپاول که غارت ده ها تن از فروشگاه های و, که مقامات می گویند به نظر می رسد به طور عمده به کار غیر معترضان.

با این حال پلیس در گچساران گفت: برخی از counterprotesters انداخت بمب دود و درگیری با یک گروه از Black Lives Matter معترضان در پایان مسالمت آمیز مارس جمعه شب هر چند بدون آسیب گزارش شده است و هیچ کس دستگیر شد.

ساکرامنتو توقف منع رفت و آمد

ساکرامنتو مرکز ایالت در روز شنبه متوقف مقررات منع رفت و آمد شبانه که از روز دوشنبه شروع شده بود و راه را برای ادامه از طریق آخر هفته. آن را نیز به پایان رسید و آن استفاده از گارد ملی افغانستان مستقر شده بودند برای کمک به اجرای قانون پس از بسیاری از ساختمان ها در این شهر در مرکز شهر آسیب دیده بودند یک هفته پیش.

"صلح آمیز و قدرتمند تظاهرات از پنج روز گذشته به من داده اند اعتماد به نفس است که این اقدامات است که ما اعمال اکراه دیگر مورد نیاز" گفت: شهردار دارل استاینبرگ.

این آخرین دولت های محلی به سهولت و یا پایان حکومت که منجر به بازداشت هزاران نفر از تظاهر کنندگان است. حدود 4,200 نیروهای مستقر در سراسر کشور در انتخابات گفت: شنبه, از جمله بیش از 1000 در ساکرامنتو و از 2900 در لس آنجلس.

صدها نفر در راهپیمایی از ساکرامنتو را کاپیتول 1 مرکز شهر پلازا شنبه برای اولین بار در حال عبور از یک منطقه در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا که در آن "Black Lives Matter" نقاشی شده در لوله نامه کشش برای سه بلوک.

Vivek Ranadive رئیس حرفه ای بسکتبال ساکرامنتو کینگز رهبری جمعیت در سکوت زانو ساکرامنتو زنبور عسل در گزارش قبل گفته: "ما فقط یک پیام: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." او توسط دیگر پیوست فعلی و سابق NBA بازیکنان.

استاینبرگ وعده داده شده در یک صدای جیر جیر به کار با پلیس و شورای شهر "را ساخت بر پلیس اصلاحات ما اجرا شده در طول چند سال گذشته." شهر تصویب تغییرات در پاسخ به این 2018 کشنده تیراندازی پلیس در ساکرامنتو از Stephon, Clark, که سیاه و سفید بود.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران نحوه استفاده از کاروتید داری یا sleeper hold — دست گرفتن در اطراف گلو است که بلوک جریان خون به مغز و می تواند کشتن در صورت استفاده بیش از حد طولانی است. او همچنین گفت که او می خواهد مجلس را به مجموعه ای استاندارد برای کنترل جمعیت و پلیس با استفاده از زور در تظاهرات.

برایان تعجب جمهور از رتبه و فایل افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا است که نشان دهنده بیش از 77,000 افراد و 930 انجمن در ضمن نام برای یک پولیس ملی با استفاده از نیروی استاندارد الگو پس از یک جفت از قوانین جدید در کالیفرنیا که موجب شد در بخشی کلارک مرگ است.

پلیس نمی تواند بدون جامعه اعتماد است که شکسته است وقتی ماموران وارد عمل نادرست آنها بود اخیرا با فلوید, او گفت:. او گفت: به همین دلیل است که ایالات متحده نیاز به یک استاندارد ملی "به دستور که همه افسران صلح را یک وظیفه برای شفاعت به بالا بردن نوار برای استفاده از نیروی آموزش استاندارد برای همه افسران صلح."

تامپسون گزارش از ساکرامنتو. آسوشیتد پرس عکاسان جف چیو در سان فرانسیسکو و علامت Terrill در سیمی ولی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن