کالیفرنیا مجمع انتقاد شدید فرماندار پیشنهاد کاهش بودجه

آدم پرتو آسوشیتد پرسانتشار: 10:37 PM EDT 26 مه سال 2020ساکرامنتو — کالیفرنیا مجمع ناودان رژیم صهیونیستی است. گ

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

ساکرامنتو — کالیفرنیا مجمع ناودان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بودجه پیشنهاد روز سه شنبه به انتقاد پیشنهادی خود را کاهش عمومی آموزش و پرورش, بهداشت و محیط زیست حمایت در طول یک جلسه نادر است که به آنها اجازه سوال که دولت به طور مستقیم.

چند قانونگذاران دولت با استفاده از پلت فرم خود را به ارائه یک طرح جایگزین به عنوان دولت چالش های برش متناوب $54.3 میلیارد دلار از بودجه دولت است که پرداخت برای خدمات برای نزدیک به 40 میلیون نفر.

کالیفرنیا دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه است عجله به تصویب هزینه های طرح توسط ژوئن 15, چرا که اگر آنها نمی, دولت, قانون اساسی نیاز به آنها را به حقوق خود است.

قانونگذاران به طور معمول ماه به بررسی پیشنهاد فرماندار در حالی که با دقت گر چه هنر خود را. اما در این سال قوه مقننه است و حدود یک ماه برای عمل پس از coronavirus ویران اقتصاد کشور و چهار مالیاتی آن مجموعه.

مجمع ملاقات جمعه به عنوان یک کمیته از کل — به ندرت استفاده می شود روش است که اجازه می دهد تا تمام قانونگذاران در همان زمان و شنیدن شهادت را از مردم انتخاب نشده به قوه مقننه است. این اولین بار است که دولت و مجلس ملاقات کرده است به این ترتیب از یک سال 1995 جلسه به بحث در مورد اورنج کانتی ورشکستگی.

بزرگ کاهش می رسید کمی کالیفرنیا: $1 میلیارد دلار در مهد کودک, مهد کودک دلار در معرض خطر

بسیاری از قانونگذاران استفاده نمی کند خود را در مدت زمان محدود سه شنبه برای پاسخ به سئوالات و به جای آن گفت Keely Bosler — Newsom ارشد بودجه افسر — چه دولت اشتباه کردم.

دموکرات مجلس کوین مک کارتی گفت: Newsom پیشنهاد کاهش به آموزش و پرورش شد "غیر قابل قبول" خواهد بود و قرار دادن هزاران نفر از معلمان ،

مجلس ریچارد بلوم یک دموکرات از سانتا مونیکا گفت: طرح "یک defunding از محیط زیست حمایت" با یورش بودجه خود را کنار بگذارند برای پاک کردن آلودگی هوا. مجلس Jim Cooper, یک دموکرات از Elk Grove, bemoaned فرماندار حذف بودجه برای برخی از نیروهای وظیفه متمرکز در اینترنت از جنایت علیه کودکان است.

"در حال حاضر هم نه به قطع ثابت برنامه هایی که محافظت از کودکان ما از شکارچیان آنلاین," او گفت:.

و مجلس آدم خاکستری یک دموکرات از مرسد گفت: این اشتباه بود برای Newsom به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر.

"به نظر من این پیشنهاد را قبل از مجلس توسط فرماندار و (وزارت مالیه) به نمایندگی از بدترین سناریو" او گفت:. "این باعث می شود کاهش که شاید دردناک تر از لازم است در حالی که ارائه کمی در راه خلاق نسل درآمد, حفاظت یا اصلاحات."

خاکستری یکی از معدود نمایندگان مجلس برای ارائه یک طرح جایگزین پیشنهاد قوه مقننه قانونی شرط بندی های ورزشی به عنوان یک راه برای تولید اضافی $2 میلیارد دلار برای کمک به از بین بردن برخی از پیشنهاد 14 میلیارد دلار کاهش است.

Newsom گفته او ترجیح میدهد به اجازه دولت فدرال پوشش کالیفرنیا کمبود. بودجه خود را شامل زبان است که به طور خودکار لغو بسیاری از کاهش اگر کنگره تصویب دور دیگری از کمک به دولت های ایالتی و محلی.

"تنها دولت فدرال ظرفیت واقعا کاهش سخت ترین کاهش متحده و دولت های محلی در حال رفتن به را به تعادل بودجه خود را در چند سال آینده" Bosler گفت.

گابریل Petek های حزبی قانونی تحلیلگر اشاره کرد که هر یک پول جدید از سوی دولت فدرال به احتمال زیاد اجرا پس از یک یا دو سال. Petek کار می گوید دولت با آن مواجه است کسری بودجه از طریق حداقل تا سال 2024.

"در آن صورت مجلس خواهد شد یک بار دیگر در مواجهه با ساختاری موضوع زمانی که بودجه آغاز می شود به فاز" Petek گفت.

جمهوری خواهان شد و شک و تردید است که کنگره ارسال خواهد کالیفرنیا بیشتر پول گفت: دولت باید یک طرح متفاوت به جای اعمال سخت گیرانه کاهش است.

"ما در حال انتظار در فدرال کمک های اولیه است که ممکن است یا نه ممکن است و در حالی که ما صبر پرورش جوانان از منابع خانواده ها و شهروندان ارشد ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور مستقیم در حال حاضر تحمل این بار گفت:" مجلس جیم پترسون یک جمهوری خواه از فرزنو. "اگر این کمک مالی نمی کند, تحقق آنچه که در طرح ب؟"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن