مشکلات با خدمات پستی بدتر شدن

در حال مقابله با گزارش های عقب گرد فلج کننده از نامه ها و بسته ها است. یک استاد پستی در ایالت نیویورک اخیرا به

توسط NEWSOULS در 25 مرداد 1399

در حال مقابله با گزارش های عقب گرد فلج کننده از نامه ها و بسته ها است. یک استاد پستی در ایالت نیویورک اخیرا به اتحادیه خود گفته است که نامه های معمولی دو روز عقب تر است و برای اولین بار در شغل خود، اکسپرس اولویت نامه به موقع بیرون نمی رفت. با وجود افزایش در تحویل بسته در طول همه گیر، کارگران پستی دیگر قادر به کار اضافه کاری، و کامیون های پستی کمتر در جاده ها هستند. اگر نامه خود تان به نظر می رسد تاخیر یا غیر قابل پیش بینی، این یک مشکل یک خاموش نیست.

سرویس ایمیل در هفته های اخیر به دلیل یک سری عوامل در سراسر کشور مختل شده است. در حالی که USPS شده است از نظر مالی رنج می برند برای سال, همه گیر coronavirus تا به ارائه یک تهدید وجودی به آژانس. خود تامین مالی خدمات پستی شده است به دنبال میلیاردها کمک از کنگره -- تلاش است که توسط رئیس جمهور ترامپ ، که مدت هاست رابطه پر سر و تهی با USPS و به خصوصی سازی آن را تحت فشار قرار دادند. و حالا، USPS در حال تنظیم سیاست های کاهش هزینه است که توسط مدیر کل جدید خود، لوئیس دی جوی، که یک کمک کننده ترامپ برتر و بلند مدت جمع آوری کمک های جمهوری خواهان قرار داده شده است.

دجوی در یادداشتی که در ۷ اوت منتشر شد، اعلام کرد که بازسازی عمده ای از سرویس پستی انجام شده است. طرح شامل تغییر تکلیف 23 مدیران پستی در تعمیرات اساسی است که به گفته واشنگتن پستی، "ارزش دهه ها از دانش پستی نهادی" و "متمرکز قدرت در اطراف DeJoy" تاکید می کند. تغییر قدرت بیشتر به پیچیده تر روابط مدیر ارشد جدید ژنرال با دموکرات ها در کنگره، که می خواهند او را بررسی می شود.

مشکلات سرویس پستی همچنان شهرت خود را به زیر می اندازد، چرا که اخبار 14 اوت به وجود آمد که آژانس نامه ای به 46 ایالت و واشنگتن دی سی ارسال کرد، در اواخر ماه ژوئیه هشدار داد که نمی تواند تحویل به موقع تمام صندوق های رای خود را تضمین کند و خواستار آن است که دولت ها در مهلت های رای گیری خود تجديد نظر کنند. سوابق نشان می دهد که این هشدارها قبل از اجرای اقدامات اخیر هزینه بر برنامه ریزی شده بودند، به این معنی که تاخیرهای موجود می تواند باعث کندشدن تحویل رای ها حتی بیشتر شود. از جمله این اقدامات می شود حذف 10 درصد از ماشین های مرتب سازی با سرعت بالا خدمات پستی است. تعداد زیادی از این ماشین ها که مانند رای گیری، نامه های مسطح را پردازش می کنند، از ایالت های کلیدی میدان نبرد مانند پنسیلوانیا، میشیگان و فلوریدا حذف می شوند.

همه این ها به این معنی است که آینده سرویس پستی در خطر است. در واقع ماه ها پیش در دردسر بزرگی بود، زمانی که رهبران پستی هشدار دادند که بدون مداخله کنگره، USPS می تواند به محض ماه سپتامبر از پول نقد تمام شود. آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد حتی فوری تر است. تصمیم گیری های متحدان ترامپ منجر به تاخیر است که می تواند بزرگترین مشتریان خدمات پستی را به ارسال بسته های خود را از طریق رقبامانند UPS و FedEx انگیزه ایجاد کند. و به گفته برخی، استراتژی می تواند پیامدهای ویرانگر داشته باشد.

جان مک هیو، رئیس ائتلاف بسته، یک گروه تجاری که آمازون و ای بی را عضو می شمارد، گفت: «تصور نمی شود که آمریکا بدون سرویس پستی فکر کند. اما اگر اوضاع به سمت بدترین حالت پیش بره، که کاملاً ممکنه، این چیزیه که باید اتفاق بفته."

بدتر ميشه نتیجه جدی تر و فوری تر مشکلات اخیر سرویس پستی باعث نگرانی شده است که تاخیرها می تواند در انتخابات نوامبر دخالت کند، زمانی که انتظار می رود تعداد رکورد از مردم به دلیل همه گیر شدن، از طریق ایمیل رای بدهند. با توجه به واقعیت ها و انتقاد های عمومی رئیس جمهور در حال انجام از نامه در رای گیری، برخی از متهم ترامپ به زانو در آوردن عمدی خدمات پستی در تلاش برای خرابکاری در انتخابات، به عنوان او جو بایدن در نظرسنجی ها دنباله رو. دموکرات ها در کنگره به اندازه کافی نگران تاخیر گزارش شده و اثر بالقوه خود را بر دموکراسی است که آنها را به ژنرال جدید postmaster به کاپیتول هیل در اوایل ماه اوت به درخواست او معکوس سیاست های جدید.

داستان چگونگی ما در اینجا پیچیده است، و در مورد آنچه که واقعا در حال اتفاق می باشد اختلاف نظر وجود دارد. با این حال ، با توجه به رهبران پستی و دموکرات ها ، راه برای رفع ایمیل در زمان برای انتخابات شامل تزریق پول نقد و پایان دادن به تاخیر. حتی در آن زمان، سرویس پستی با جاده سختی در پیش رو رو است.

این وسوسه انگیز است که همه مشکلات خدمات خدمات پستی را در مدیر کل جدید ، DeJoy سرزنش ، اما آن را نمی خواهد به طور کامل عادلانه است. پس از سال ها مشکلات پولی گره خورده به کاهش در انواع خاصی از نامه ها و تعهد به پیش پرداخت مزایای بازنشستگی خود، USPS ضربه مالی بسیار جدی رنج می برد زمانی که ضربه همه گیر.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب