بروکس Kriske زمینهای برای یانکی ها اعتصاب دو بدون گل در زمین باز یافته در لیگ برتر اولین

Shad قدرت پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:29 AM EDT Jul 30, 2020اگر آن را رسمی قبل از آن است که در حال حا

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

اگر آن را رسمی قبل از آن است که در حال حاضر برای نخل کویر گراد بروکس Kriske -- او یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال.

Kriske بود که به نام تا نیویورک یانکیز در روز یکشنبه رسما تن به تن برای اولین بار در لیگ برتر بازی شنبه. پوشیدن شماره 82 راست دست امداد پارچ در آمد در پایین ninth inning با یانکی ها منجر به Baltimore Orioles 9-3.

او تا به حال یک زمین باز یافته. او راه می رفت اولین خمیر او مواجه شده اما پس از آن ناشی از یک شناور برای اولین بار بیرون زده از پدرو سورینو به دنبال و سپس بیرون زده DJ استوارت نوسانی به پایان بازی. یکی بدون ضربه دور چهار مورد مواجه شده و دو strikeouts. بد نیست برای اولین بار در لیگ برتر تفرج. او صدر در 96 مایل در ساعت با بهترین fastball.

گیر Gary Sanchez ناودان Kriske نهایی زمین به خود میت و آمد و تماسهای مکرر Kriske در شانه راست برای یک کار خوب انجام می شود.

جعبه نمره از چهارشنبه شب بازی را برای همیشه شامل نام مانند Gerrit کول هارون قاضی, Giancarlo استانتون و بروکس Kriske.

بیشتر: نخل کویر گراد بروکس Kriske به نام با یانکی ها; اولین تاخیر در به روز دوشنبه بازی به تعویق افتاد

اعلام شد شنبه شب که Kriske و دیگر پارچ نیک نلسون بودند و هر دو رفتن به پیوستن به باشگاه بزرگ در روز یکشنبه. اخبار نلسون تماس بگیرید تا برای اولین بار آمد و Kriske پیامک پدرش دیده بانی به او بگویید که نلسون بود تماس بگیرید.

برج دیده بانی در پاسخ به Brooks: "شما در آینده."

چند دقیقه بعد بروکس تماس با خانواده برای شکستن این خبر که پدر متن prescient. او همچنین گرفتن تماس است.

"ما تا به حال فقط بدست یک دوچرخه کوهستان نوین و ما در ماشین و او FaceTimed ما" برج دیده بانی گفت. "فراواقعي بود. ما آمدیم برای Brooks چون ما می دانیم چقدر زمان و تلاش او را برای رسیدن به این نقطه است. هر مرحله از ساخت تیم اول دانشگاه یا دانشکده در پالم دزرت به USC به اینکه پیش نویس و هر ارتقاء از طریق افراد زیر سن قانونی بوده است شگفت انگیز است. اما این تماس تا, البته, فوق العاده خاص است."

برج دیده بانی گفت: او را هولناک شده است با تماس و نیز خواسته ها و پیامهای تبریک از بسیاری از مربیان و دوستان است که بخشی از Kriske را تمدید بیس بال خانواده در Coachella Valley از توپ را روی گوه-توپ تا به حال. او گفت: شنیدن از مردم در مورد نه فقط بروکس ساخت لیگ های بزرگ اما چه خوب شخصیت او و خواهر سیدنی باعث می شود آن را فوق العاده heart-warming برای او و همسرش جانیس.

به طور خاص, برج دیده بانی می خواستم با تشکر از بروکس' دبیرستان مربیان Darol سالازار و تیم Burcham و مربیان باشگاه را علامت Cresse و پاتریک ایوانز.

تصور آنچه در آن خواهد شد مانند زمانی که بروکس در نهایت طول می کشد تپه برای یانکی ها, برج دیده بانی نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد روز خود را به عنوان یک پسر به فکر کردن در مورد اینکه اتحادیه عمده.

"این رفتن به بسیار عاطفی و البته به دلیل بازی در لیگ های بزرگ معدن بود و گمان می کنم بسیاری از پسران' رویا" برج دیده بانی گفت. "به تماشای این بود متوجه شد و در آن تیم بیس بال بهترین اغل گاو یا حشم شگفت انگیز است. آن است که همیشه به تماشای کسی که دستیابی به یک هدف زندگی. پس از آن بود پسر خود را و حتی بیشتر از آن."

با آن ظاهر Kriske می شود فقط در پنجمین فرد برای رفتن به دبیرستان در Coachella Valley و آن را به لیگ های بزرگ: او می پیوندد تیلور بخش (سایه تپه) در حال حاضر با فرشتگان; Anthony Claggett (Palm Springs) که بازی برای یانکی ها و دزدان دریایی; Chris Clapinski (نخل کویر) که برای Marlins; و تونی Perezchica (Palm Springs) که برای غول و سرخپوستان.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به shad.powers@desertsun.com.

کویر عمده Leaguers

این پنج دانش آموزان از Coachella Valley برای بازی در لیگ های بزرگ جهان (به ترتیب تعداد بازی های انجام شده):

  • کریس Clapinski (70 بازی): نخل کویر گراد infielder با Marlins 1999-2000
  • تونی Perezchica (69 بازی): پالم اسپرینگز گراد infielder با غول و سرخپوستان از 1988-1992
  • تیلور بخش (65 بازی): سایه تپه گراد outfielder با فرشتگان 2018-در حال حاضر
  • آنتونی Claggett (3 بازی): پالم اسپرینگز گراد پارچ با یانکی ها و دزدان دریایی در سال 2009
  • بروکس Kriske (1 بازی): نخل صحرا "گراد" در حال حاضر یک پارچ با یانکی ها


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de