سیاه کارآفرینان حمایت از Coachella Valley و فراتر از آن, الهام بخش, برخی به نگه داشتن رفتن'

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:21 PM EDT Jun 11, 2020زمانی که Chermica سیمونز شروع به فروش

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

زمانی که Chermica سیمونز شروع به فروش مواد غذایی در Villagefest خیابان عادلانه در پالم اسپرینگز جنوبی-سبک سرخ شده غذاهای دریایی او پخته شده در دسترس نیست از دیگر فروشندگان یا در مرکز شهر و رستوران ها.

سیمونز راه اندازی میکا روح مادر در روح مادرش که استفاده می شود به طبخ برای خانواده ها در جامعه خود را در حالی که سیمونز در حال رشد بود تا در پالم اسپرینگز. مادر او گذشت روز او واصل او فروشنده نرم افزار در سال گذشته است.

"ما به حال این نوع از مواد غذایی در مرکز شهر در خیابان عادلانه" سیمونز گفت. "این یک الهام واقعی برای من است."

میکا روح آشپزخانه یکی از ده ها تن از کسب و کارهای موجود در لیست از خدمات و مغازه ها متعلق به مردم سیاه و سفید در Coachella Valley که منتشر شده در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر.

موج تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ شده است همراه با گسترده تر گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری ساختاری در ایالات متحده است. و در یک کشور با یک مداوم دستمزدها بر اساس نژاد — ارزش خالص یک خانوار است که حدود 10 برابر بیشتر از یک خانوار — حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار پدید آمده است به عنوان یک شکل از فعالیت در این لحظه در حال حاضر حساب ،

جستجو برای "سیاه و سفید متعلق به کسب و کار" در Yelp از محبوب کسب و کار پلت فرم جستجو شد 25 بار بالاتر در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. این شرکت اعلام کرد در ماه ژوئن 4 است که آن را راه اندازی رایگان جستجو ویژگی است که به شما اجازه کسب و کار خود را شناسایی به عنوان سیاه و سفید متعلق به و به کاربران اجازه می دهد به جستجو برای آنها.

سیمونز که زندگی در کویر چشمه های آب گرم گفت: تعداد دنبال رشد کرده حدود 100 بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از میکا روح آشپزخانه شده بود در محلی لیست. او حتی دریافت پیام از مردم از کشورهای دیگر افتخار او چگونه اشتها آور غذاهای خود را نگاه کنید. و اگر Villagefest متوقف شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او منتقل شده به غذا به سبک کسب و کار و پخت و پز است داغ او آرامش وعده های غذایی برای افراد و خانواده ها است.

"حمایت و عشق آنقدر واقعی در حال حاضر من نمی توانم بگویم چگونه شاد قلب من است," او گفت:. "با همه چیز در رفتن با من از دست دادن مادرم یک سال پیش آن را واقعا الهام بخش من برای رفتن نگه دارید."

بیشتر: با محدود کردن گزینه های ناهار خوری کامیون های مواد غذایی بسیار مهم تبدیل شده در کنار جاده ای در جنوب کالیفرنیا بقیه مناطق

بیشتر: برای یک قبیله بدون یک کازینو جدید فروشگاه در بزرگراه 74 ممکن است مزیت اقتصادی

بیشتر: پسران و دختران باشگاه از Coachella Valley تحویل مواد غذایی به Indio سالمندان در میان COVID-19 بحران

در کالیفرنیا حدود 1.2 میلیون نفر از مردم که در اقلیت هستند و خود اشتغالی با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک با حدود 4.1 میلیون کسب و کارهای کوچک (تعریف شده به عنوان داشتن کمتر از 500 کارمند) در دولت است.

داده ها از یک 2012 سرشماری ایالات متحده نظرسنجی از صاحبان کسب و کار بود تازه ترین نگاه است که حفر کردن به جمعیت در منطقه و سطح شهر با توجه به Coachella Valley مشارکت اقتصادی. آن را یافت که از حدود 40,696 کسب و کارهای کوچک در Coachella Valley حدود 42 درصد متعلق به افرادی که در اقلیت هستند.

آمار و ارقام از همان سال در سرشماری سایت نشان می دهد که فقط تحت 176,000 کسب و کار در شهرستان ریورساید حدود 49 درصد متعلق به افرادی که در اقلیت هستند.

Karthick راماکریشنان که اجرا می شود UC ریورساید مرکز نوآوری اجتماعی گفت: تحقیقات در جریان است برای یک زمان بررسی در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در امپراتوری درون مرزی که در آن حدود 6 درصد از جمعیت سیاه است. او گفت: غیر رسمی لیست های مثبت شکل از آگاهی و نه فقط در میان مصرف کنندگان فردی اما بنیادها و شرکت های که می تواند به ارائه پشتیبانی برای رهبران از جامعه است.

"وجود دارد یک فرصت مهم را در اینجا به مطمئن شوید که این نوع از آگاهی و پشتیبانی است و نه یک فعالیت" او گفت:.

متی سام دیرین آرایشگر که باز کردن یک فروشگاه در پالم دزرت در سال جاری گفت: چند مشتریان رسیده و پس از آنها را دیدم خود را کسب و کار ذکر شده در برخی از پست های اخیر. او فکر می کند آن را یک نشانه مثبت و لیست تولید اضافی تبلیغات برای کارآفرینان.

"اینها رویاهای خود آنها آغاز شده است," او گفت:. "این مردم هستند که واقعا پرشور در مورد آنچه که آنها می رویم."

جنبش فراتر از کسب و کارهای محلی به قدرتمند مصرف کننده عملیات. پانزده درصد تعهد جدید است طومار که اوباما با خرده فروشان مانند هدف Sephora و تمام مواد غذایی به تعهد 15 درصد از فضای قفسه به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به آینه 15 درصد از جمعیت آمریکا که سیاه و سفید هستند.

و در کالیفرنیا دولت و مجلس در این هفته به تصویب یک پیشنهاد است که می پرسند که آیا رای دهندگان به لغو ممنوعیت اقدام مثبت در استخدام آموزش و پرورش, پیمانکاری یا تدارکات که قرار بود دولت در قانون اساسی با پیشنهاد 209. اگر آن را به رای دهندگان و تایید شده در نوامبر اندازه گیری خواهد باز کردن بیشتر دولت قرارداد کسب و کار برای زنان و اقلیت صاحبان کسب و کار — که از دست داده اند از 1 میلیارد دلار در قراردادهای عمومی با توجه به این ممنوعیت با توجه به 2015 برابر با عدالت جامعه مطالعه است.

چارلی اروین که متولد و بزرگ شده در پالم اسپرینگز و خدمت در این شهرستان را برنامه ریزی کمیسیون اجرا می شود KO اسناد رسمی و زنده اسکن که در آن او بر در حال اجرا انگشت نگاری خدمات برای سازمان های که انجام چک پس زمینه در کارکنان خود مانند بیمارستان ها و مدارس. او امیدوار است که این آگاهی در اطراف سیاه متعلق به کسب و کار کمک خواهد کرد که برطرف کردن این تصور غلط است که آنها تنها به تهیه کردن به مردم از رنگ.

"فقط به این دلیل آن را سیاه و سفید متعلق به این معنا نیست که تنها" اروین گفت. "در پایان روز سیاه متعلق به کسب و کار و یا در هر نوع کسب و کار شما می خواهید به بهترین شما احتمالا می تواند در آن کار است."

به عنوان یک آرایشگر سام گفت که او اغلب خواسته اگر او اجرا می شود یک سیاه فروشگاه. اما این چنین نیست; او دیرین سبک که آموخته تجارت از مادر خود را در حالی که در حال رشد در بلایت و او کاهش انواع مو با هدف ساخت مشتریان خود را نگاه و احساس خود را بهترین.

"بسیاری از مشتریان من هستند قفقازی و اسپانیایی" سام گفت. "من یک مقدار زیادی از مشتریان و همچنین, اما من بسیار متنوع است. هنگامی که مردم پیدا کردن که در مورد فروشگاه من آنها واقعا آن را دوست دارم."

تظاهرات: صلح آمیز vigils افتخار جورج فلوید, سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس

پالم اسپرینگز: شهردار پیشنهاد پرداختن به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که 'دیر'

سام امیدوار به ادامه مطلب مراجعه کنید نوع حرکات و درک به عنوان جامعه reckons با نژادپرستی نهادی. او اشاره کرد که چگونه کسب و کار در ال گردش سوار کردن ویندوز خود را در پیش بینی آسیب به اموال در طول یک برنامه ریزی تظاهرات و راهپیمایی در ژوئن 1. کسانی که ترس نیست متوجه شدم و پس از آن تظاهرات که همچنان در اطراف دره را گرد هم آورده اند هزاران نفر از مردم در حمایت از زندگی و نژادی عدالت است.

"من واقعا فکر می کنم برخی از چشم مردم باز هستند و آنها بیشتر مودب به تازگی و بیشتر درک" سام گفت.

Keyva پادشاه صاحب رویال حضرت درمانگاه شاهدانه در پالم دزرت یک کسب و کار او راه اندازی شد پس از در حال اجرا یک سرویس تحویل. در چند میلیارد صنعت که به طور نامتناسبی تحت کنترل مردم سفید, پادشاه گفت: وجود تنها تعداد انگشت شماری از مردم و به خصوص زنان که اجرای شاهدانه شرکت.

ماری جوانا کسب و کار روزانه بررسی در سال 2017 یافت که 81 درصد از شاهدانه صاحبان کسب و کار هستند و 4.3 درصد آفریقایی-آمریکایی است.

"متاسفانه ما بسیار نادر در این صنعت" او گفت:. "این سخت است برای دریافت در."

بسیاری از مردم از رنگ ها تنها قادر به ورود از طریق عدالت اجتماعی برنامه های او گفت: به دلیل راه اندازی ممکن است نیاز به شش رقم هزینه های صدور مجوز. آن را ایجاد یک ساختاری مانع است که نمی تواند حل شود با وام های سنتی از شاهدانه است که هنوز هم فدرال غیر قانونی است.

دو دره شهرستانها — پالم اسپرینگز و Coachella — دریافت بودجه از $10 میلیون برنامه دولت سال گذشته راه اندازی شد برای حمایت از عدالت اجتماعی در برنامه های شهرداری. پول است که به منظور ارائه کمک و حمایت از خدمات محلی به متقاضیان استفاده از tor شاهدانه مجوز شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر حشیش جرم.

"من نمی توانم نفس بکشم': جورج فلوید, نقاشی دیواری, نقاشی شده در مرکز شهر پالم اسپرینگز با پیام

پالم اسپرینگز: پلیس اتحادیه انتقاد کریستی Holstege برای اظهارات نژاد پرستی

پادشاه گفت: او را خوشحال برای دیدن مردم در رسانه های اجتماعی تقویت کسب و کار در دره که متعلق به مردم سیاه و سفید. او گفت: برخی از مشتریان رسیده اند پس از مغازه او شده بود در این لیست در رسانه های اجتماعی.

"اگر شما خاموش ماندن شما بخشی از مشکل" پادشاه گفت:. "بزرگترین چیزی که با مردم است که وقتی کسی می گوید تمام زندگی مهم است. بله, آنها, اما آنها نمی توانند همه مهم تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن