گم شده خود را از دبیرستان فارغ التحصیلی ؟ Strangers on Facebook ممکن است بخواهید به شما هدیه می دهد.

هنگامی که مری طبقه تصمیم به ایجاد یک Facebook گروه برای کمک به جشن سالمندان دبیرستان در شهر رویدوسو, New Mexic

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

هنگامی که مری طبقه تصمیم به ایجاد یک Facebook گروه برای کمک به جشن سالمندان دبیرستان در شهر رویدوسو, New Mexico, او هرگز انتظار می رود آن را به رشد به 50,000 عضو.

در سراسر کشور, گروه مانند طبقه را "اتخاذ یک دبیرستان ارشد" صفحه ظهور کرده اند تا با شبیه انگیزه — به عنوان او می گوید: "برای شروع چیزی مثبت" در حالی که مراسم فارغ التحصیلی در انتظار هستند. همه گروه ها هستند و عملکرد در همان راه: والدین و دانش آموزان ارسال عکس و سرهم در مورد فارغ التحصیل از سالمندان و اعضای جامعه می تواند "اتخاذ" آنها را در نظرات ارسال همراه سبدهای هدیه, کارت هدیه در تبریک می گویم. برای همه نیت خوب این گروه نیز تبدیل شدن به یک منبع برای بحث در مورد موسسه خیریه ماتریالیسم و چگونه و چرا ما را در زمان Covid-19.

"ما یک جامعه بسیار محکم گره در اینجا در رویدوسو و بسیاری از مردم ارسال شد در Facebook در مورد آنچه که خود سالمندان قرار بود به دست بر روی" طبقه به من گفت. آن شب او با تشکیل اولین "اتخاذ یک دبیرستان ارشد" گروه دعوت چندین نفر از لیست دوستان خود را برای پیوستن به.

در عرض چند روز این گروه ballooned به چند هزار عضو دارد. اواخر مارس آن پیشی گرفته بود 50,000 — بسیار به طبقه جای تعجب است. او تا به حال در نظر گرفته شده برای این گروه به گسترش فراتر از خود شهرستان است. هر روز مردم در سراسر کشور شد, درخواست برای پیوستن به, از اعضای خانواده به فارغ التحصیل از سالمندان خود را. و طبقه که تا به حال برای اضافه کردن بیشتر در گروه مدیران سایت به سرعت هولناک با پست به تصویب.

دانش آموزان و بزرگسالان به طور یکسان استفاده می شود طبقه صفحه و دیگران مانند آن به تبادل بسته های مراقبت و ارتباط برقرار کردن با کسانی که علایق و سلایق مشابه. برای بیشتر قسمت ها این insular در گروه عمل به عنوان یک نوع از یک راه تبادل هدیه ای که در آن والدین و دانش آموزان را تبلیغ یک فرزند دستاوردهای معمولا در کنار آمازون لیست آرزو. گهگاه محلی صاحب کسب و کار و یا صنعت سرگرمی را در پست فراخوان برای سالمندان که می خواستم چیزی است که شخصا به آنها فرستاده است. طبقه و شوهرش گرفته اند در شش سالمندان پس از او آغاز شده و گروه — سه محلی دانش آموزان و سه در کشورهای دیگر — و ارسال بسته های مراقبتی با کارت فارغ التحصیلی keychains و تی شرت و همچنین سفارش پیتزا خود را برای adoptees.

این تصویب گروه و, به طور کلی, جامعه, حمایت شبکه های گسترش بیش از دو ماه گذشته به میلیون ها نفر از آمریکایی ها قرار داده شد تحت stay-at-home سفارشات. بسیاری از خانواده ها از فارغ التحصیلان در مواجهه با چشم انداز لغو فارغ التحصیلی احزاب و حافظه های فوق مشتاق هستند برای یک رویداد برای جشن دستاوردهای خود را. دانش آموزان همچنین با استفاده از Instagram برای ایجاد مجازی سالنامه برای همکلاسی های خود را, اما به نظر می رسد که تصویب این شبکه شده اند در درجه اول رانده شده توسط اعضای جامعه — و نه خود دانش آموزان.

راشل R. ارشد از پنسیلوانیا که کاهش یافته است را به نام دلایل حفظ حریم خصوصی گفت: او شوکه شده بود برای پیدا کردن بسیاری از خوبی کردن طبقه متوسط و خانواده های فرزندان خود را در آمازون لیست آرزو در محلی اتخاذ یک ارشد ،

یک تصویر از یک آمازون لیست آرزو از راشل محلی اتخاذ یک ارشد ،
حسن نیت ارائه میدهد از راشل R.

"من دیده ام کسی بپرسید برای یک مک بوک و AirPods و بسیاری از لیست وجود دارد به اضافه کردن صدها اگر نه هزاران دلار" راشل به من گفت. "یک ارشد نباید ما را درمان خاص اگر چه نه داشتن یک فارغ التحصیلی و یا یک مدل است که واقعا ناراحت کننده است. اما پول به کارگردانی هر جای دیگری — به فقرا و افراد مسن کسب و کارهای کوچک و یا سازمان های خیریه محلی — خواهد بود بسیار مفید است."

شاید بهتر استفاده از این پول راشل پیشنهاد می شود به کمک های مالی به افتخار ارشد فارغ التحصیلی و یا از آنها بخواهید به انتخاب خود و خیریه برای حمایت از. "من درک می کنم که مردم در جامعه ما احساس برای سالمندان, اما در یک مقیاس بزرگتر, بسیاری از ما کسانی هستند که واقعا تلاش" او گفت:.

بسیاری از دانش آموزان را متاسفانه از دست رفته را در یک بار-در-یک-عمر نقاط عطف اما راشل اشاره کرد که با توجه به همه گیر خانواده ها نیز به تعویق افتاد عروسی و لغو مراسم است. "من غم انگیز است که من نمی خواهد به راه رفتن در فارغ التحصیلی اما این بزرگترین مشکل در حال حاضر," او گفت:. "افرادی هستند که بیکار هستند و افرادی که بیمار هستند که نمی توانید پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را. من فکر می کنم که اگر مردم می خواهند به دیگران کمک کند که ، ما نباید صرفا ترویج شود خرید چیزهایی برای افرادی که احتمالا می توانید آن را خریداری کنند."

کاربران را نیز به ارمغان آورد با توجه به چگونه مردم باید حمایت از گروه در معرض خطر مانند شهروندان ارشد و یا ضروری کارگران به جای سالمندان دبیرستان.

Coronavirus را تشدید کرده است نژادی و نابرابری اقتصادی در حال حاضر در بسیاری از شهرهای ایالات متحده و راشل استدلال برجسته مسئولیت است که مصرف کنندگان به خصوص کسانی که با درآمد قابل تصرف را وقتی که می آید به قدرت خرید خود را. در زمینه جهانی همه گیر چه کسی باید ما را حمایت و از کجا باید ما مستقیم زمان ما و پول ؟

دبیرستان ارشد تصویب گروه تاسیس از سخاوت از بسیاری از واقفین و اعضای جامعه — نشان دادن حیات جامعه و کمک در چنین متزلزل زمان. پذیرندگان لازم نیست برای خرید یک دانشجو هر چیزی; در عوض, هر دو در خانه و خریداری شده هدیه ارائه می شود می تواند به عنوان نشانه ای از حمایت.

"ما می دانیم که این یک نظر مالی در تلاش برای هر کس و هر کس نمی تواند به من بدهید" گفت: هدر استوارت-Rigsbee این مدیر از تصویب در دیتون اوهایو منطقه است. "ما فقط می خواهیم سالمندان سپاسگزار که دیگران در حال آمدن به زندگی خود را برای حمایت از آنها در طول این زمان در هر راه که آنها می توانند."

در حالی که این گروه نیست دقیقا شبیه به کمک های متقابل شبکه های که فنر در بسیاری از شهرهای آنها اجازه می دهد شرکت کنندگان به tangibly نشان دادن محبت و حمایت دیگران در جامعه خود را — حتی اگر سالمندان دبیرستان نیست به احتمال زیاد به آسیب پذیر ترین افراد در این بحران است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم کشیده شده به حوادث و داوطلب فعالیت های است که کمک به آنها احساس نزدیکی بیشتری به جوامع خود. که جمعی انرژی می تواند مهار برای بهبود زندگی بسیاری از مردم است.

یک دانش آموز از دیتون اوهایو منطقه با سبد خرید هدیه دریافت کردند از خود متشکریم.
حسن نیت ارائه میدهد از هدر استوارت-Brigsbee

برخی از شهرها با هم قرار دارند "اتخاذ یک معلم" حوادث برای نشان دادن قدردانی برای مربیان و وجود Facebook گروه ارج نهادن به کارکنان مراقبت های بهداشتی ضروری کارگران و سالمندان کالج. استوارت-Rigsbee به من گفت که با وجود تنها حدود 160 فارغ التحصیل از سالمندان در شهر, اما صدها نفر دیگر اعضای جامعه ابراز علاقه در اتخاذ. به عنوان یک نتیجه بسیاری از سالمندان — و نه فقط کسانی که در Stewart-Rigsbee گروه اتخاذ شده چند بار.

"ما یک جامعه 2000 و بسیاری از این کودکان و نوجوانان شناخته شده هستند و تقریبا هر کس در جامعه به دلیل آن را بسیار کوچک" استوارت-Rigsbee گفت. "کسب و کارهای محلی فرستاده اند و تن از کارت های هدیه و پدر و مادر در حال گرفتن واقعا فریبنده با هدایای خود را و ساخته شده فوق العاده سبد پر از تنقلات است." او تاکید کرد که حداقل در گروه دانش آموزان و پدر و مادر می خواهید برای ایجاد ارتباطات معنی دار با ساکنان دیگر از طریق تصویب فراتر از فقط یک مادی ارز.

Makenna جوان, ارشد در Stewart-Rigsbee را تصویب, شبکه, شد و به سرعت به تصویب رسید و توسط چند نفر او شخصا می دانستم که از او در شهر است. در حالی که برخی از همسالان خود را خود را ایجاد لیست آرزو در آمازون جوان به من گفت که او خواهید بود سپاسگزار برای هر چیزی که او می شود تشبیه پذیرش او را که از یک جشن فارغ التحصیلی هدیه. "من فقط می خواهم به شگفت زده می شود و این به سالمندان چیزی برای نگاه به جلو به در پایان سال تحصیلی" جوان به من گفت. "من واقعا خدا را شکر برای افرادی قرار داده ایم این با هم."

جوان اضافه شده است که او نمی خواست به او بزودی تصور آنها تا به حال به دریافت هدایای خاص و یا مواردی که ممکن است گران شود. "من فکر می کنم مردم می توانند از این فرصت بهره جسته و می گویند, "من می خواهم این چیزهایی که من نمی خواهم به خرید برای خودم'," او گفت:. "من می دانم این است که قرار است به جامعه, توسعه, نوع مانند یک" من به فکر شما هدیه نمی کریسمس حال حاضر."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن