Avatar: The Last Airbender یکی از بزرگترین تلویزیون را نشان می دهد تا کنون ساخته شده است. در حال حاضر آن را در Netflix بکشد.

آواتار: آخرین Airbender بازگشت به Netflix بکشد. جمعه انتشار علائم اولین بار در چندین سال است که سری محبوب متحر

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

آواتار: آخرین Airbender بازگشت به Netflix بکشد. جمعه انتشار علائم اولین بار در چندین سال است که سری محبوب متحرک در دسترس است در یک جریان پلت فرم در آمریکا آزادی است که بدون شک به معنای ساخت پیش بینی برای Netflix بکشد برنامه ریزی live-action سازگاری نشان می دهد اما مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید که در مورد اخبار Airbender's بازگشت برنده-برنده برای Netflix بکشد و بینندگان به طور یکسان. این درست که آیا شما یک Airbender فن که احساس دلتنگی و یا کسی که معنی آن را به اتمام است اما تا به حال هرگز این شانس را به قبل از — و یا اگر مثل من و شما هرگز از دست رفته Airbender پس از آن پخش شد.

2020 علائم سالگرد 15 والاتر از Airbenderکه زد برای سه فصل در Nickelodeon از 2005-2008. یک بازی اکشن-ماجراجویی در یک دنیای فانتزی Airbender تا به حال یک تاثیر بزرگ در بسیاری از تحسین سرهمی سری انیمیشن است که به دنبال. اما در حالی که طرفداران طولانی مدت تشخیص نشان می دهد تعالی, M. Night Shyamalan بدنام تقلید مسخره امیز از یک فیلم اقتباسی در سال 2010 خنثی Airbender's big فشار به جریان اصلی.

این یک شرم بزرگ چون Airbender سزاوار به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده توسط افکار عمومی به عنوان یکی از بهترین نشان می دهد که تا کنون ساخته شده است. در تجربه من اکثر بینندگان نه تنها مانند Airbender; آنها عشق آن نوع از عشق که معمولا متعلق به نشان می دهد با مقدار بحرانی گسترده تر و نفوذ فرهنگی. وجود دارد بسیاری از دلایل برای این سطح از صمیمیت. انیمیشن بی عیب و نقص و زیبا. داستان — یک بچه مسخره که هم قدرتمند معنوی مگه در این سیاره می پیوندد دوستان خود در تلاش برای نجات جهان — اولین شگفتی شما و سپس حلقههای شما و در نهایت نوردد شما و سپرده شما در یک فضای کاملا متفاوت از جایی که شما آغاز شد.

در حال حاضر که Airbender است در Netflix بکشد یک بار دیگر آن را در ابتدا به صورت یک سر رسیده خوبی به دست آورده فرهنگی تجدید حیات. در اینجا چهار چیز به دانستن در مورد نشان می دهد اگر شما در حال تماشای آن برای اولین بار و یا فقط می خواهم به درک آنچه باعث می شود این سری بزرگ است.

Airbender'ثانیه قضیه این است که رک و پوست کنده نوع از عجیب و غریب: یک نوجوان 12 ساله که هم یک راهب که هم نامید ابرقهرمان نیاز به پرسشگری دارد نجات جهان از تجاوز فتح توسط تهاجمی نظامی کشور است. این توضیحات ممکن است به نظر می رسد خیلی بیشتر از یک نمایش پخش محبوب کودکان شبکه Nickelodeon است, از همه جا می تواند اداره کند. اما Airbender آنچه در چند سری انیمیشن از آن زمان تا به حال بدست: یک برنامه ریزی سه فصل داستان arc اجازه داده است که آن موضوعات پیچیده و فوق العاده توسعه شخصیت به تکامل در طول زمان است.

Airbender's main غرور شامل استفاده از زمین های سنتی چهار عنصر: آب و خاک و آتش و هوا. در داخل نشان می دهد, جهان, جوامع مختلف کشت طبیعی خود توانایی دستکاری و یا "خم" یکی از عناصر توانایی شناخته شده به عنوان عنصری خم: airbending, waterbending firebending earthbending ، هنگامی که شما waterbend برای مثال شما می توانید هر گونه استفاده از آب در این نزدیکی هست به عنوان یک ابزار و یا یک سلاح. عنوانی آواتار تنها فرد با قابلیت خم al چهار عنصر قدرت است که اجازه می دهد تا او را برای متحد کردن جهان و خدمت به عنوان یک رهبر و محافظ از نژاد بشر است.

هر چند قرن آواتار استاد است به یکی از بندر جوامع به نوبه خود. در زمان حوادث Airbender شروع تهاجمی آتش ملت آغاز شده است تهاجم به کشورهای اطراف و مردم نیاز آواتار تر از همیشه — اما او نمی دیده شده است و در نزدیک به 100 سال است. هنگامی که یک جفت خواهر و برادر به طور تصادفی بیدار او را پیدا کردن که او نامید به بدن از Aang, a 12-year-old airbender که هنوز هم نیاز به یادگیری سه عنصر دیگر قبل از او می تواند آشکار خود را به جهان به عنوان نماد. برای انجام این کار Aang به سفر در سراسر جهان به منظور دیدار و یادگیری از دیگر خم کارشناسی ارشد. در نتیجه بسیاری از Airbender شامل Aang و اصحاب او — قدرتمند, waterbender, Katara و باهوش او برادر Sokka — سفر به مکان های جدید و تبدیل شدن به آشنا با جهان پیچیده است که در آن مجموعه ای تنظیم شده است. بنابراین Airbender به نظر می رسد و احساس می کند, حماسه, به این معنا که بیننده به طور مداوم یادآوری عظمت و غنای آن جهان از در و دیوار این شهر از تو بخوان Se به اسپارس افسانه کتابخانه در صحرا.

در حالی که Aang و دوستان او در حال کار برای به دست آوردن دانش و آموزش آنها نیاز به شکست دادن ملت های آتش نشانی, آتش ملت را خوار شاهزاده Zuko است که به دنبال آنها. یک hotheaded نوجوان که در ابتدا مصمم به پیروزی شکوه و احترام با گرفتن آواتار برای پادشاهی خود Zuko دریافت یکی از مهمترین تدریجی رضایت رستگاری کمان در تلویزیون تاریخچه. این است که در بخش بزرگی با توجه به عموی خود Iroh که تلاش می کند به صبر و حوصله deprogram او را از رزمی firebending روش مدل سازی صلح و هماهنگی با جوامع آنها در تعقیب خود را از آواتار. آن را عمیقا در حال حرکت مداوم سفر از دشمن به متحد است که مجریان این نشان می دهد که در آن به بررسی موضوعات جامعه-ساختمان کفاره و برنده پاسیفیسم — که همه آنها هسته ای خود را با سری فوق العاده کامل.

Airbender's جهان خیره کننده است و با فرهنگ. و آن را نیز بسیار زیبا. Aang خود دوستداشتنی بیش از حد مشتاق بچه که فقط می خواهد برای رفتن پنگوئن سورتمه و پرواز در اطراف خود را حیوان خانگی غول پیکر پرواز گاومیش کوهان دار امریکایی. که نمی کند ؟ جهان teems با یک چیز درهم و برهم از اختراع ترکیبی موجودات مانند turtleducks, badgermoles و catgators. حتی بهتر است حمایت از بازیگران در یک چرخش مجموعهای از سمت رنگارنگ شخصیت های است که در هر قسمت به یاد ماندنی و سرگرم کننده است. حتی خائنانی هستند لذت بخش — که البته تنها باعث می شود آنها را موثر تر به عنوان خائنانی.

این سری همیشه مخلوط جدی تم در کنار طنز به طور مداوم عمل کشیدن در heartstrings و همیشه به آن بازیگران اصلی روایت تلخ کمان و مقدار زیادی از عمیقا لمس لحظات. آیا ما به ذکر است که دایی Iroh یک گنج ؟

Airbender است که شاید بهترین و شناخته شده برای آن احترام پیچیده دست زدن به آن چند فرهنگی worldbuilding ها و تم ها که اکثر قرعه کشی از فرهنگ های آسیایی است. پس از آن برای اولین بار پخش شده و طرفداران و منتقدان را مورد بحث که آیا نشان می دهد می تشکیل غربی "انیمیشن" به دلیل تلطیف هنر و تم فانتزی درو به شدت بر سبک ژاپنی شخصیت طرح های فانتزی و استعارههای مشترک در انیمیشن. اصلی آن مفهوم نامید آواتار و هماهنگ از چهار عنصر قرعه کشی به شدت بر بودیسم و تائوئیسم و تنظیمات آن به طور عمده بر اساس دنیای واقعی فرهنگ های آسیایی است. که یک معامله بزرگ در سال 2005 زمانی که تلاش های بسیاری برای نشان دادن فرهنگ های غیر اروپایی در تلویزیون هنوز فرو رفته در شرق شناسی. اما Airbender بسیار با دقت و احترام خود را ساخته شده است بندر جوامع در سراسر خاص فرهنگ.

Aang را از دست داده و جامعه از همکار Airbender راهبان مبتنی بود بر راهبان بودایی تبتی. Waterbenders بودند با الهام از قطب شمال Inuit قبایل. زمین ملت در درجه اول مبتنی بر چین و تهاجمی ملت آتش کشید عمدتا از امپراتوری ژاپن. نشان می دهد همچنین به هر خم سبک خود را منحصر به فرد بصری و تاب و پایگاه هر عمل در شکل های مختلف از هنر رزمی است. مایع سبک waterbending رشد از یانگ به سبک تای چی ؛ بی عاطفه earthbending سبک مشتق شده بود از آویزان گار کونگ فو در حالی که چالاک تر و ورزشی firebending سبک از شمال شائولین کونگ فو. Airbending با آن متمایز حرکات دایره ای مشتق شده از baguazhang.

علاوه بر این نشان می دهد teems با تعداد بی شماری فرهنگی و زیبایی شکوفا از طیف گسترده ای از منابع از تاج محل به می سی سی پی دلتا. همچنین منابع واقعی, آسیایی, چهره های تاریخی که آنالوگ در میان نشان می دهد بازیگران و همچنین به عنوان یک مناجات از معماری و هنری را تحت تاثیر قرار. کل اثر را به جهان از Airbender احساس بسیار واقعی گسترده و متنوع — که باعث می شود آن تم همزیستی طنین انداز همه بیشتر با مخاطبان خود.

در آن زمان پخش اصلی منتقدان کمی آهسته به آغوش نشان می دهد: آن را از دست آن یکی نامزد امی در سال 2007 به دهم فصل South Park. هنوز فصل نهایی خود را برنده Peabody برای "اضافه کردن متفکر ماده به یک نوع بهترین و شناخته شده برای سبک خود است."

که مشاهدات ثابت نبوی به دلیل Airbender رفت و در را به طرز چشمگیری تغییر چشم انداز از کودکان تلویزیون در انیمیشن. این سری است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این آغاز یک "عصر طلایی" از سریال تلویزیونی انیمیشن است که در حالی که هدف در کودکان, برخورد با مجموعه تم های متنوع که همچنین به نشان می دهد درخواست تجدید نظر گسترده ای در میان بزرگسالان است. آن را سخت به تصور کنید هاو روایات قومی-سنگین کارتون ماجراجویی زمان یا استیون جهان, آغاز شد که در سال 2010 و 2013 به ترتیب موجود بدون Airbender اثبات شد که آمریکا برای مخاطبان روایت پیچیده سری متحرک. Airbender's پیگیری 2013 The Legend of Korraکه به بررسی Airbender , جهان, سال های بسیاری را در آینده از طریق چشم از یک نماد جدید نیز به دست آورد یک فرقه زیر را بعد سری توسط اعضای Airbender's تیم خلاق مانند Voltron: مدافع افسانه ای و جریان Netflix بکشد سری شاهزاده اژدها.

Airbender است که منی هم نه فقط برای تاثیر آن در تلویزیون, انیمیشن, اما به دلیل آن را به عنوان یک نشان می دهد با یک آشکارا مترقی جهان بینی. تم آن پیش بینی دوره ای از تغییر تدریجی. تا آنجا که هر گونه نشان می دهد می توان گفت به یک جهان بینی Airbender بر ثانیه سازگار جهان بینی ساخته شده بر روی یک اساسی نقد استعمار و خشونت آمیز فتح. آن را تا حد زیادی پیش بینی ظهور سیاست مترقی در سراسر Aughts و به 2010s, بازتاب افزایش بعدی از فعالان تظاهرات تاکید بر تنوع و احترام چند فرهنگی. آن عاقبت کورا تحت فشار قرار دادند و بسیاری از کسانی که تم و حتی بیشتر اضافه کردن intersectional فمینیسم و نقد سرمایهداری و ساختاری امتیاز به لیست — همه در حالی که اشاره به بحث لزبین عاشقانه برای شخصیت اصلی آن است.

در زمان Airbender پخش شد که نشان می دهد اغلب در مقایسه با هری پاتر, به دلیل آن را به عنوان یک coming-of-age pre-teen, فانتزی, با یک مسیر خاص و اغلب غریب دنیای جادویی-ساختمان. اما در حالی که بسیاری از هری پاتر's تم ها آمده اند به احساس به طور فزاینده ای منسوخ شده و یا توخالی در طول زمان Airbender's برگزار شد جای تعجب هست.

یکی از مهمترین بازی در حال تغییر همه چیز در همه سرگرمی است که Airbender پیش بینی شده بود و آن fandom پاسخ به live-action سازگاری را بدنام عیب پوشی را نشان متنوع بازیگران. پارامونت مصاحبه برای این فیلم پاک شده از هر چهار متمایز فرهنگ در نشان می دهد در حمایت از سفید بازیگران در نقش سرب و پوست تیره بازیگران برای خائنانی از جنگ ملت آتش. هنگامی که کلمه از این مصاحبه انتخاب برتر با طرفداران در سال 2008 آنها شورش گذراندن دو سال آینده تا این فیلم را در سال 2010 اولین تحریم تولید تا بحث تحت الشعاع خود فیلم.

جنجال نیز الهام گرفته از یک اصطلاح جدید: "Racebending" و یا عمل تضعیف شخصیت اصلی قومیت به منظور بازیگران آنها را به عنوان کسی که از یک نژاد متفاوت. هر چند این مفهوم اغلب می چرخید مثبت امروز استفاده می شود به عنوان یک شکل از اعتراض اجتماعی علیه سفید بازیگران از شخصیت های آن در ابتدا ابداع به عنوان پاسخ به یکی از مهمترین و تن-ناشنوا فرآیندهای ریخته گری در حافظه اخیر — و که بیش از حد presaged یک دهه از افزایش اعتراض و فعالیت برای تغییر هالیوود عدم تنوع.

مبادا شما فکر می کنم Airbender's تنها فرهنگی سهم شده است در عرصه عدالت اجتماعی اما ترس نیست — آن را نیز به ما داده یک اجرای بزرگ memes, عمدتا بر اساس بسیاری از آن شوخ لحظات. بسیاری از آنها عمدتا شناخته شده تنها به Airbender طرفداران — بنابراین شما بهتر است شروع به تماشای اگر شما می خواهید به درک که چرا "که خشن, رفیق" یا "من کلم!" هستند ارتفاع مدرن و کمدی است. قبیله آب را نمایندگی کند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن