موجی از اخراج در حال آمدن است. دموکرات ها در حال ارائه یک راه نجات است.

امریکا بلندی بحران مسکن است که در اینجا. فدرال اخراج توقف منقضی شده هفته گذشته پایان دادن به حمایت حدود 12 می

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

امریکا بلندی بحران مسکن است که در اینجا.

فدرال اخراج توقف منقضی شده هفته گذشته پایان دادن به حمایت حدود 12 میلیون اجاره. یک درهم آمیخته از دولت های محلی و اخراج moratoriums می گذشت و یا خواهد شد در هفته های آینده. و گسترش بیمه بیکاری تضمین شده توسط مراقبت در عمل نیز اجرا تا پایان ماه حذف 600 دلار در هفته به میلیون ها نفر از کارگران بیکار که نمی خواهید برای رفتن به عقب به سمت راست در حال حاضر.

به عنوان این مزایا خشک ایالات متحده "است که در مواجهه با اخراج بحران نسبت های کتاب مقدس" را به عنوان هارون Carr, بنیانگذار و مدیر اجرایی حقوق مسکن ابتکار غیر انتفاعی مسکن watchdog گروه قرار داده و آن را به بورسی در اوایل این ماه. همه این اتفاق می افتد در یک کشور با بیش از 4.3 میلیون تایید Covid-19 موارد که در آن یکی از بهترین استراتژی های کاهش شیوع کروناویروس است برای نگه داشتن مردم در خانه.

سعی کنید برای کاهش این بحران دموکرات ها در کنگره پیشنهاد قوانین جدید برای کمک به آمریکایی ها رو اخراج. در روز سه شنبه, مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley (D-MA) و رزا DeLauro (D-CT) و بهداشت ، کامالا هریس (D-CA) در حال معرفی مسکن شرایط اضطراری تاسیسات برنامه (کمک) عمل خواهد شد که ارائه کمک های مالی بنابراین کسانی که در معرض خطر اخراج می توانید دسترسی به وکیل و هر مشفق را فراموش محدود آسیب به مستاجرها اعتبار.

"مسکن یک حق انسانی و در صورت قریب الوقوع اخراج سونامی ما باید جسورانه اقدام فوری به اثبات می کند که حق و محافظت از میلیون ها نفر از خانواده ها در مواجهه با مسکن بی ثباتی" Pressley در بیانیه ای گفت.

"مسکن عدالت نژادی و عدالت اقتصادی" او افزود: "و به عنوان کارگران و خانواده در سراسر کشور ما مقابله با بی سابقه مالی صخره کنگره باید با فوریت مورد نیاز برای جلوگیری از جرم اخراج."

کمک عمل خواهد اختصاص 10 میلیارد دلار در راه حل های اضطراری کمک های مالی (ESGs) که ارائه کمک های مالی به دولت ها و محلات برای برنامه های مربوط به چیزهایی مانند بی خانمانی پیشگیری و کمک رسانی به رفتن به سمت بودجه نمایندگی حقوقی برای کسانی که در آستانه بودن بیرون کردند.

تحقیقات نشان داده است که ارائه مستاجر دسترسی به وکیل می تواند به طور چشمگیری بهبود شانس خود را در دادگاه مسکن و شانس یک نتیجه مطلوب افزایش مییابد.

مستاجران به مراتب بیشتر احتمال دارد برای آمدن به مسکن دادگاه بدون وکیل در مقایسه با صاحبخانه. برای مثال در شهر نیویورک قبل از دولت های محلی برقرار راست-به-مشاور قانون در سال 2017 برای مستاجران کم درآمد رو اخراج 95 درصد از صاحبخانه تا به حال یک وکیل در مقایسه با کمتر از 1 درصد از مستاجران با توجه به دانشگاه نیویورک کتل فالز مرکز. پس از نیویورک راست-به-مشاور قانون تصویب شد مستاجر نمایندگی افزایش یافته است در سراسر شهرستان. با توجه به خدمات اجتماعی جامعه 84 درصد از 22,000 واجد شرایط نیویورکی بود که وکلای ماند در خانه های خود در سال مالی 2018.

کارشناسان می گویند که گسترش حقوق مستاجران در برنامه های از جمله ارائه قوی تر کمک های حقوقی و نمایندگی خواهد سود کم درآمد مستاجرها با یا بدون Covid-19 شیوع. اما تهدید توده اخراج در طول یک بیماری همه گیر این باعث می شود حتی بیشتر فوری است.

"اخراج یک واقعا سریع روند; آنها بسیار سریع تر از بسیاری مدنی موارد" Navneet Grewal, دعوی قضایی وکیل حقوق معلولین کالیفرنیا گفت: Vox در ماه جولای در یک مکالمه ربطی به این قانون. "وجود دارد کافی نیست وکلا برای افرادی که در حال اخراج و داشتن یک وکیل در واقع باعث می شود یک تفاوت."

این قانون نیز نیاز به صاحبخانه برای اطلاع رسانی به مستاجران خود را در مورد حقوق و مسئولیت های خود و سعی کنید برای کاهش آسیب به مستاجرین اعتباری. با توجه به قانون اعتباری گزارش را فقط اتفاق می افتد در مواردی که صاحبخانه برنده یک قضاوت نهایی در برابر مستاجر — که معمولا به معنی دادگاه جوایز یک مالک برگشت و اجاره آپارتمان. حتی در این موارد این لایحه محدودیت زمان است که اطلاعات می تواند به ماندن در یک گزارش اعتبار برای یک سال.

در نهایت این لایحه مستقیم وزیر مسکن و شهرسازی در حال حاضر بن کارسون به ساخت یک پایگاه داده از اخراج اطلاعات از ایالت ها و محلات که دریافت مسکن فدرال کمک.

در مجموع این لایحه را به مستاجران ابزارهای اضافی برای مبارزه با اخراج خواهد شد ارائه کمک به مستاجر خانوار و مسکن دادگاه که ممکن است سبب با آمدن موج اخراج. "بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها رو اخراج و ترک آنها را بدون سقف بیش از سر خود را در میان بهداشت عمومی اورژانس" سناتور. هریس در بیانیه ای گفت. در مورد این لایحه است. "کنگره باید اقدام به مستاجران منابع برای کمک به آنها را به ماندن در خانه های خود."

امریکا بود خیره کردن یک بحران مسکن حتی قبل از coronavirus وارد, ایالات متحده است. امریکا نزدیک به 43 میلیون مستاجرها حدود 20.8 میلیون — تقریبا نصف شد "هزینه بر دوش" به معنی بیش از 30 درصد از درآمد خود را رفت و به هزینه های مسکن با توجه به مشترک مرکز مطالعات مسکن از دانشگاه هاروارد. از کسانی که حدود 10.9 میلیون خانوار مستاجر بودند "به شدت بر دوش" صرف بیش از 50 درصد از درآمد خود را اجاره.

در قبل از همه گیر بار اخراج تشدید نابرابری در مسکن. Coronavirus را تعمیق آن دسته تقسیم. مستاجرها به طور کلی تمایل به کاهش درآمد از مالکان است. سیاه و اسپانیایی خانواده ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای اجاره در مقایسه با سفید, خانواده ها با توجه به تحقیقات پیو مطالعه است. با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طور متوسط سیاه مستاجرها بود اخراج در برابر آنها در حدود دو برابر نرخ سفید مستاجرها.

همه از این مجموعه تا ایالات متحده برای اخراج فاجعه است. این Covid-19 اخراج دفاع پروژه کلرادو بر اساس قانونی پروژه تخمین می زند که بین 19 میلیون و 23 میلیون مستاجرها در معرض خطر هستند از اخراج تا پایان ماه سپتامبر. یک درهم آمیخته از اخراج moratoriums در سراسر کشور و از مزایای مراقبت عمل می کنند از جمله یک بار محرک بررسی و گسترش مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته (که نیز در دسترس ساخته شده برای خود اشتغالی و فرفره کارگران) کمک به جلوگیری از فاجعه است. اما مگر اینکه کنگره اعمال بلافاصله بسیاری از این حمایت ها از بین رفته اند و یا خواهد شد در پایان ماه فقط چند روز فاصله است.

در مارس دموکرات ها در مجلس تصویب 3 تریلیون دلار بسته محرک. قهرمانان, قانون, آن را به عنوان نامیده می شود همراه با پول نقد اضافی محرک گسترش بیمه بیکاری و تقریبا 200 میلیارد دلار حمایت مالی برای مسکن و بی خانمانی برنامه از جمله 100 میلیارد دلار به صورت اضطراری اجاره کمک. که پول کمک خواهد کرد که نگه داشتن مستاجران در خانه های خود و به نفع صاحبخانه به خصوص کوچکتر که ممکن است تکیه بر درآمد اجاره به پرداخت هزینه برای تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات وام مسکن و مالیات و هزینه های دیگر.

قهرمانان عمل نیز گسترش در سراسر کشور اخراج مهلت قانونی برای عدم پرداخت هزینه شامل بسیاری از مستاجرها در 12 ماه های ساده زمان معجونی از دولت و سیاست های محلی. این لایحه همچنین ارائه پول به دولت و بودجه های محلی تخلیه به دلیل همه گیر پاسخ.

اما قهرمانان عمل متوقف شده در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا. در حال حاضر ایران با ارائه خود را طرح محرک اقتصادی ارائه می دهد که به طور قابل توجهی کاهش می یابد و بیمه بیکاری (فقط 200 $در هر هفته از طریق سپتامبر), دور دیگری از محرک چک و گسترش چک حفاظت برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک در میان موارد دیگر. آن را حداقل یک پیشنهاد باز برای مذاکرات, اما این راه می افتد کوتاه از آنچه که به احتمال زیاد مورد نیاز است و ممکن است خیلی دیر شده برای جلوگیری از شکاف در مزایای آن را به عنوان طول می کشد زمان برای به دست آوردن پول از درب و راه اندازی هر گونه برنامه های اضافی.

قانونگذاران نیز پیشنهاد قوانین دیگر به طور خاص به کاهش بار بر روی مستاجرها. خانه گذشت مستقل اجاره بیل در ماه ژوئن. اورژانس مسکن حمایت و تسکین عمل 2020 مجموعه کنار 100 میلیارد دلار به صورت اضطراری اجاره برنامه کمک و 75 میلیارد دلار صندوق امداد برای صاحب خانه. آن همچنین گسترش اخراج و توقف سلب حق اقامه دعوی برای یک سال.

در سنا الیزابت وارن معرفی یک لایحه در ماه گذشته به گسترش در سراسر کشور اخراج توقف تا مارس سال 2021 و گسترش آن شامل تقریبا همه مستاجرها. هریس نیز معرفی اجاره اورژانس ترک اثرات بر اخراج خانواده (امداد) عمل می کنند که قرار دادن یک مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت برای یک سال و جلوگیری از شرکت های نرم افزار از قطع خدمات و جلوگیری از صاحبخانه از افزایش اجاره. اما تا کنون این لایحه تا حد زیادی در خود نگه دارد در این جمهوری خواه به رهبری سنا.

اخراج moratoriums نیست یک راه حل دائمی برای بحران, اما آنها مهم موقت برای نگه داشتن مردم در خانه های خود را در بهداشت عمومی فاجعه — به خصوص برای افرادی که نمی تواند واجد شرایط برای کمک و یا است که در بخش غیر رسمی اقتصاد است.

و اگر کنگره عبور نمی کند یک نسخه از قهرمانان قانون به زودی و اخراج و ممنوع نیست تمدید کمک عمل خواهد اضافی ایجاد کنید کوسن به مستاجران کمک به مبارزه با اخراج در دادگاه و تاسیسات به منظور محدود کردن اثرات در سابقه اعتباری خود را. در طول یک بی نظیر بهداشت عمومی و اقتصادی اضطراری هر بیت می شمارد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن