6 کلید سنا و مجلس نژادها برای پخش در روز سه شنبه

سه بسیار مهم سنای آمریکا نژادها باید مقدماتی روز سه شنبه: مین آلاباما و تگزاس. شدیدترین رقابت در می آید خواه

توسط NEWSOULS در 23 تیر 1399

سه بسیار مهم سنای آمریکا نژادها باید مقدماتی روز سه شنبه: مین آلاباما و تگزاس.

شدیدترین رقابت در می آید خواه اولیه برای سنا در آلاباما که در آن یک بار اجتناب ناپذیر به دنبال نامزد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق دادستان کل جف جلسات به نظر می رسد مانند بسیار کمتر از یک شرط بندی مطمئن. جلسات در برابر سابق Auburn و فناوری تگزاس مربی تیم فوتبال تامی Tuberville و مسابقه تا حد زیادی تبدیل به یک رفراندوم که در آن نامزد خواهد بود بیشتر وفادار به رئیس جمهور.

برنده این مسابقه در نهایت چهره بهداشت ، Doug Jones (D) است که به راحتی بیشتر در معرض خطر سناتور دموکرات به سادگی با توجه به این واقعیت که او را عمیقا قرمز دولت است که هنوز هم فوق العاده pro-مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر جمهوری خواهان در نظر گرفتن آلاباما یکی از چند وانت فرصت در سال 2020 دموکرات دیدن دو پتانسیل وانت خود را در مین و تگزاس در سنای نژادها در برابر وقت سنسور. سوزان کالینز (R-ME) و John Cornyn (R-TX).

کالینز نژاد به عنوان دیده می شود به خصوص رقابتی است. وجود سه شخص دموکراتیک زمینه رقابت برای سرنگون کردن او: مین مجلس سارا گیدئون, فعال, بتسی, شیرین و وکیل Bre کیدمن. دولت ملی و کارشناسان Gideon به عنوان مورد علاقه و سنا مسابقه در مین شده است به طور کلی از انتخابات به سبک مسابقه بین او و کالینز برای سال در حال حاضر.

در تگزاس دموکراتیک اولیه بین سناتوری دموکرات کمیته کمپین-حمایت نامزد MJ Hegar و دولت از سوی دیگر ، رویس غرب تایید شده توسط کنگره سیاه حزبی PAC نیز بدست رقابتی است. برنده خواهد شد به صورت Cornyn در یک مسابقه است که خواهد شد در یک نبرد دشوار برای دموکرات ها به تلنگر.

در علاوه بر این به سه سنا مقدماتی نیز وجود دارد رقابتی خانه مقدماتی در ایالت مین و تگزاس. بورسی خواهد بود حمل نتایج زنده برای این مسابقات در روز سه شنبه با همکاری دوستان ما در DecisionDeskHQ.

مین سنا نژاد

مین سنا مسابقه دیرین وقت بهداشت ، سوزان کالینز (R) است که دموکرات ها به مدت طولانی سعی کردم و شکست خورده — را به رقابتی. اما 2020 می تواند بهترین شات خود را.

کالینز در حال اجرا است unopposed در جمهوریخواه اولیه در روز سه شنبه. در ضمن مین مجلس سارا Gideon است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده حزب سوسیالیست دموکراتیک مسابقه. وجود رقبا در حال اجرا به gideon's چپ فعال و 2018 فرمانداری نامزد بتسی شیرین و وکیل Bre کیدمن که برای اولین بار آشکارا غیر دودویی فرد برای انتخابات مجلس سنا. هر دو شیرین و کیدمن حمایت از سیاست های مترقی مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. گیدئون پشتیبانی از یک گزینه و ابراز پشتیبانی برای پاک کردن زیرساخت های برنامه ریزی و سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر.

مین علوم سیاسی کارشناسان تا حد زیادی انتظار Gideon برای برنده شدن در این مسابقه حتی با رقبا ضربه او در مورد مسائل از جمله حضور زودتر دموکراتیک مرجع تخصصی. گیدئون است بسیار outraised بازار رقبا و حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

"او را نامزد از همه به جز یک گروه کوچک از برنی ساندرز حامیان" سندی Maisel استاد دولت در Colby College گفت: Vox.

سنا مسابقه ظاهرا اجرا شده است مثل یک انتخابات عمومی برای ماه, با یک سیل از تبلیغات که از هر دو کالینز و gideon's مبارزات و همچنین به عنوان خارج از گروه.

تمرکز سنا نژاد منتقل شده به کروناویروس که در آن Collins شده است شعار کار خود را در مجلس سنا در Covid-19 امداد از جمله گرفتن PPP وام به مین است. اما مانند بسیاری از دیگر رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در این مسئله بزرگ از سال 2020 برای جمهوری امتیازهای خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن. این نهاد کالینز در یک اتصال. او یک حرفه ای-انتخاب متوسط که سیاهی او دو حزبی رکورد; او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه عالی میدارد از جمله عدالت برت Kavanaugh که رای دادند در برابر سقط جنین ارائه دهندگان در یک حکم اخیر.

"[تهمت است] در Collins' و او در حال رفتن به بازدید — آن را دوست دارم یا نه — حداقل تا حدی از طریق یک Trumpian lense" گفت: دانشگاه مین استاد علوم سیاسی خوانده شده را علامت آبجو. "این Kavanaugh رای او نمی تواند شکستن آن است."

کالینز به راحتی برنده او گذشته مسابقات برای انتخاب مجدد و ثابت خود را یک سیاستمدار ماهر در ایالت مین است که سخت به ضرب و شتم. این مسابقه هنوز هم بسیار رقابتی است اما کارشناسان سیاسی در دولت مانند آبجو می گویند کالینز دیگر دست بالا.

"اگر کسی به من می گویند, 'رای دادن در این مسابقه' من می خواهم بگویم این یک toss-up" Brewer گفت: Vox.

مین دومین کنگره منطقه

دموکرات ها را شگفت زده کرد دولت در سال 2018 زمانی که آنها موفق به تلنگر مین بیشتر محافظه کار دومین کنگره منطقه در آن سال را به موج آبی. تشکر. Jared طلایی متوسط دموکرات موفق به سرنگون دیرین وقت بروس Poliquin در بخشی به دلیل مین معطوف به یک رتبه-انتخاب سیستم رای گیری که در آن سال.

در حال حاضر طلایی است که یکی برای انتخاب مجدد و Poliquin نیست و تلاش برای برنده شدن بازگشت او پیر صندلی. جای خالی آدرین بنت اریک Brakey و دیل صنایع دستی در حال رقابت برای این فرصت. صنایع دستی سابق دولت نماینده بنت قبلا به عنوان سابق رژیم صهیونیستی. پل LePage مطبوعاتی وزیر Brakey سابق ایالت مین سناتور با یک آزادیخواه تکیه. هر سه نامزد را در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن.

مین دومین کنگره منطقه دیده می شود به عنوان نسبتا محافظه کار آن روستایی و گرایش به خانه به رای دهندگان. طلایی حمالت نزدیک به وسط; او تنها عضو از خانه به تقسیم رای خود را در استیضاح رای در برابر رئیس جمهور تهمت, رای گیری برای اولین مقاله از استیضاح اما در مقابل دوم. این حزبی طبخ سیاسی گزارش نرخ این مسابقه یک بازی شیر یا خط به بالا.

آلاباما در سنای جمهوری خواه اولیه

مسابقه بین دادستان کل سابق جف جلسات و سابق Auburn و فناوری تگزاس مربی تیم فوتبال تامی Tuberville دارای حفره دار دو ملتهب متحدان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یکدیگر است. جلسات یک عضو دولت اما سابق Auburn مربی تیم فوتبال Tuberville که به دست آورده به مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید و یک وعده تجمع در موبایل, آلاباما (هر چند coronavirus ممکن است تقلا که برنامه ریزی رویداد.) برنده این انتخابات را دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones شد که اولین حزب دموکرات برای پیروزی در سنا صندلی در دولت از سال 1992 زمانی که او را شکست داد و ادعا molester کودک Roy Moore در سال 2017 ویژه انتخابات. در یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به آسانی در سال 2016 جونز اعتقاد بر این است که به آسیب پذیر ترین دموکراتیک وقت این چرخه.

Tuberville قبلا یک دانشگاه بسیار خوب مربی فوتبال در آبرن و کمتر خوب مربی فوتبال در فناوری تگزاس و دانشگاه سینسیناتی هرگز در خدمت انتخاب می شوند ، جلسات او را به نام یک "خالی کت و شلوار یک nubbin" در مصاحبه با فاکس نیوز' Tucker Carlson هفته گذشته است.

از لحاظ تئوری آن را باید آسان برای جلسات که در خدمت به عنوان سناتور آلاباما از سال 1997 تا سال 2017 و اولین سناتور به تایید تهمت ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, مبارزات اولیه به صورت قدیمی خود را در صندلی. اما اولین نشانه های مشکل برای جلسات آغاز شده در اوایل سال جاری زمانی که او نمی تواند شکاف 50 درصد آستانه مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب. ارتباط خود را با تهمت soured زمانی که به عنوان دادستان کل جلسات recused خود را از این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ممکن است که جلسات "بزرگترین مشکل" که "قرار دادن مردم در محل بودند که در یک فاجعه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت Tuberville — و احشایی نفرت برای جلسات بازی خواهد کرد و نقش مهمی در انتخابات. جلسات بود در حال حاضر رو به یک نبرد دشوار در اولین انتخابات واقعی در بیش از دو دهه. اما در حال حاضر او دارای یک عمده مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل بیل بریت, editor-in-chief از آلاباما سیاسی خبرنگار گفت: Vox.

"بزرگترین عامل در مسابقه بین Tuberville و جلسات است که پایه آلاباما حزب جمهوری خواه معتقد است که جلسات خیانت رئیس جمهور. که پاسخ ساده است." همانطور که برای Tuberville بریت گفت: "[او] بزرگترین قدرت است که او یک مربی فوتبال در آبرن. بزرگترین ضعف او این است که او نمی مربی Alabama."

تگزاس در سنای دموکرات اولیه

در تگزاس دموکراتیک سنا رواناب در این روز سه شنبه نیروی هوایی جانباز محمدجواد Hegar و دولت از سوی دیگر ، رویس غرب را مربع برای این شانس را به صورت وقت John Cornyn در ماه نوامبر. با حمایت از DSCC و حدود 1.6 میلیون نفر در بانک Hegar بدون شک مزیت -- اما آن را هنوز هم یک مسابقه رقابتی.

با توجه به علامت گذاری جونز یک همکار در رشته علوم سیاسی در دانشگاه رایس, Hegar بود "قفل" برای صندلی زمانی که مسابقه رفت و به یک رواناب در ماه مارس است. در دور اول رای گیری رهبری این زمینه با کمی بیش از 22 درصد از آرا را به دنبال غرب با 14.5 درصد است.

اما جونز می گوید: "جورج فلوید قتل و پس از آن خواستار اصلاحات را واقعا افزایش رویس غرب شانس." Hegar است که هنوز هم در نظر گرفته اما او را بسیار کمتر احتمال دارد به اجرای دور با مسابقه. غرب نیز با حمایت کنگره سیاه حزبی تایید شده و هوستون کرونیکل در میان دیگر endorsers.

"ما دیده ایم Hegar را انگلیس و پشتیبانی شروع به افت کمی," جونز گفت. "ما همچنین در حال دیدن آفریقایی officeholders و نخبگان سیاسی در دولت واقعا رالی پشت و غرب در راه است که آنها تا به حال در اصل اولیه در ماه مارس است."

به عنوان یک نتیجه Hegar است مانند هزینه های او را جدی مسابقه: با توجه به تگزاس تریبیون او همراه با DSCC و امیلی لیست ریخت و حداقل 2 میلیون دلار به تبلیغات در منطقه هوستون در طول هفته گذشته از مسابقه outspending غرب 85 به 1.

صرف نظر از این که چه کسی برنده در سه شنبه Cornyn خواهد بود یک چالش فعلی برای سرنگون کردن. آشپز سیاسی گزارش نرخ خود را نژاد به "احتمال زیاد R" و جونز موافق است که Cornyn است: "هنوز خیلی امن است." اما او می افزاید: "او را امن تر اگر غرب برنده به جای اگر Hegar برنده است."

TX-22 GOP رواناب

زمانی که حزب جمهوری خواه رای دهندگان در تگزاس را 22nd, کنگره منطقه رفت و به پای صندوق های رای در ماه مارس آنها ناودان را درب بر روی قلمه تگزاس مورد علاقه پسر. با وجود حمایت از خروجی Rep. پیت اولسون, پیرس بوش — نوه H. W. — به پایان رسید و سوم پشت سر کلانتر Troy Nehls و عربستان فعال Kathaleen دیوار.

در روز سه شنبه Nehls و دیوار خواهد دوباره در رای گیری برای انتخابات دور دوم با برنده مجموعه برای به چالش کشیدن دموکراتیک نامزد روپیه پرستون Kulkarni در ماه نوامبر. Kulkarni دوم-زمان مهاجرت با یک شات جدی در برنده شدن در این منطقه در ماه نوامبر: در سال 2018 او به پایان رسید و تنها در حدود 5 امتیاز پشت سر اولسون که پس از اعلام بازنشستگی خود را.

در حال حاضر این منطقه در تاریخ به عنوان یک بازی شیر یا خط به بالا توسط آشپز سیاسی گزارش.

هر چند دیوار به صرف مقدار زیادی از پول خود در مسابقه — حدود 8.3 میلیون, با توجه به هوستون کرونیکل — Nehls که در ماه مارس موفق به کسب حدود 40 درصد آرا را به دیوار را 19.4 درصد است که این علاقه را به نفع خود و در صورت Kulkarni در کل.

"مردم در Fort Bend County" — که باعث می شود تا اکثریت منطقه 22 — "به خوبی آگاه هستند که Kathaleen دیوار از مرکز هوستون او را از Fort Bend County," جونز گفت. "به طوری که رفتن به کار در برابر او به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که برای [یک] بیشتر عملگرا جمهوری خواه او در واقع می تواند از دست دادن یک صندلی است که با تکیه خواه صندلی."

TX-13 GOP رواناب

در تگزاس را در منطقه 13 سابق کاخ سفید دکتر به دنبال راه بازگشت به واشنگتن است. Ronny جکسون بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار و مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی نامزد برای رهبری وزارت امور جانبازان را لابی گر جاش Winegarner در روز سه شنبه. این رقابتی رواناب برای منطقه ایران نامزد به احتمال زیاد تصمیم می گیرید که بعد از برگزاری این منطقه صندلی در خانه.

در حال حاضر منطقه است خانه را به Rep. مک Thornberry رتبه بندی و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس که بازنشسته است و پس از یک ربع قرن در کنگره است.

Winegarner منجر اولیه تقریبا 20 امتیاز است Thornberry انتخاب به جای او در خانه است. اما جکسون حمایت سابق خود بیمار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان یک جمع آوری کمک های مردمی استفاده.

جونز می گوید که حمایت و همچنین حمایت از, باشگاه, برای, رشد, احتمالا خواهد شد به اندازه کافی برای سوق دادن جکسون به پیروزی بیش از Winegarner در روز سه شنبه.

نیز وجود خواهد داشت دموکراتیک رواناب در منطقه شنبه: Gus Trujillo را در گرگ ساگان برای نامزدی حزب دموکرات و این شانس را به صورت یا جکسون یا Winegarner.

با این حال انتخابات تمام شده است اما نتیجه گیری. با توجه به جونز "وجود دارد و به صفر است و شکی نیست که حزب جمهوری خواه در حال رفتن به برنده شدن در ماه نوامبر. تنها سوال این است که آیا آنها برنده 50 امتیاز 60 امتیاز یا 70 امتیاز."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن